تعمیر یا تعویض ال سی دی J7 Pro سامسونگ – J730 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی J7 Pro سامسونگ – J730 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی J7 Pro سامسونگ – J730 | موبایل کمک

اگر برای ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی جی 7 پرو (Samsung Galaxy J7 Pro) شما مشکلی به وجود آمده نگران نباشید، چون تعمیر آن با بهترین کیفیت امکانپذیر است. با خدمات مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک و نمایندگی رسمی سامسونگ می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی J7 Pro را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید. در ادامه این مطلب بیشتر در رابطه با جزئیات این موضوع صحبت خواهیم کرد. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 Pro کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

جلوگیری از خرابی ال سی دی Galaxy J7 Pro

خرابی ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی جی 7 پرو ممکن است بنا به دلایل مختلفی به وجود آید اما چند دلیل عمده هستند که تقریبا در 90 درصد مواقع عامل خراب شدن LCD این گوشی و دیگر گوشی ها خواهند بود. عامل اول مربوط به ضربه و فشار می‌شود. تقریبا در 70 درصد مواقعی که کاربران برای تعمیر ال سی دی گلکسی J7 Pro به مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک مراجعه می‌کنند، گوشی آن ها در اثر سهل انگاری از دستشان به زمین افتاده و برخورد آن با زمین منجر به شکستن ال سی دی شده است. بنابراین یکی از روش های جلوگیری از خرابی ال سی دی Galaxy J7 Pro این است که همیشه از آن به خوبی مراقبت کنید و اجازه ندهید موبایل از دستتان بیفتد یا فشار و ضربه‌ای به آن وارد شود. استفاده از قاب های محافظ و گارد موبایل هم می‌تواند برای محافظت هرچه بیشتر از گوشی شما تاثیرگذار باشد.

بیشتر بخوانید:  تعویض lcd موبایل

 

قیمت تاچ ال سی دی j7 pro - قیمت ال سی دی j7 pro

 

اما یکی دیگر از دلایل شایعی که منجر به خراب شدن ال سی دی و دیگر قطعات سامسونگ گلکسی J7 Pro می‌شود آب خوردگی است! نفوذ آب به داخل قاب گوشی و تماس آن با قطعات سخت افزاری دستگاه می‌تواند در عملکرد آن ها اختلال ایجاد کند و LCD گلکسی J7 Pro هم از این قاعده مستثنا نیست. بنابراین به هیچ عنوان با دست خیس از این گوشی استفاده نکنید و اجازه ندهید که دستگاه در تماس با آب یا دیگر مایعات قرار داشته باشد. پس عامل رایج و شایع دومی که منجر می‌شود کاربران برای تعمیر LCD گلکسی جی 7 پرو به مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ مراجعه کنند آب خوردگی است. در برخی شرایط هم دیده می‌شود که کاربر در خرابی ال سی دی گوشی نقشی نداشته و این خرابی بنا به دلایل نامشخص به وجود می‌آید.

 

 هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی J7 Pro سامسونگ

ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی J7 Pro از نوع سوپر آمولد است و اندازه 5.5 اینچی دارد. رزولوشن صفحه نمایش دستگاه هم فول اچ دی (1920 در 1080 پیکسل) در نظر گرفته شده است. در طراحی صفحه نمایش این محصول هم سعی شده حاشیه های سمت راست و چپ نمایشگر باریک طراحی شوند. با توجه به این ویژگی ها می‌توان حدس زد که قیمت LCD اورجینال گوشی نباید خیلی بالا باشد. خوشبختانه در عمل هم همینطور است و قیمت ال سی دی گوشی سامسونگ j7 در مقایسه با ال سی دی گوشی های رده بالا و جدیدتر سامسونگ به مراتب کمتر خواهد بود اما با این وجود تعمیر تاچ ال سی دی j7 pro یکی از هزینه بردارترین تعمیرات این گوشی محبوب به شمار می‌رود. البته این حالت زمانی برپاست که قرار باشد ال سی دی گوشی به طور کامل تعویض شود و راه دیگری برای انجام تعمیرات تخصصی موبایل وجود نداشته باشد!

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

در برخی شرایط امکان دارد که بتوان مشکل صفحه نمایش گوشی را بدون نیاز به تعویض کامل تاچ و LCD برطرف کرد! به عنوان مثال اگر در اثر ضربه یا فشاری که به گوشی وارد شده بر روی صفحه نمایش آن شکستگی ها و ترک هایی ایجاد شود اما ال سی دی و تاچ دستگاه علیرغم این شکستگی ها بدون مشکل کار کنند، می‌توان به جای تعویض LCD و تاچ فقط گلس روی صفحه نمایش را تعویض کرد! گلس ال سی دی در واقع یک لایه شیشه محافظ است که توسط شرکت سازنده بر روی نمایشگر دستگاه پرس می‌شود و در برخی مواقع ممکن است دچار شکستگی شود. برای آشنایی بیشتر با قطعاتی که در LCD گوشی های موبایل بکار رفته‌اند توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله شرح کامل قطعات تاچ ال سی دی گوشی موبایل و انواع تعمیر آن هابپردازید. تعویض گلس فقط در شرایطی قابل انجام خواهد بود که هیچ مشکل و اختلالی در عملکرد خود LCD و تاچ به وجود نیامده باشد.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 Pro کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

روش دیگری هم برای کاهش قیمت تاچ ال سی دی j7 pro وجود دارد! در این روش شما باید به جای نصب یک تاچ ال سی دی اورجینال از یک قطعه غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی استفاده کنید. ال سی دی های کپی در مقایسه با LCD های اورجینال کیفیت کمتری دارند و به همین دلیل  قیمت پایین تری هم خواهند داشت. برخی از کاربران در حین تعمیر ال سی دی گوشی خود ترجیح می‌دهند برای کاهش هزینه ها از LCD غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی استفاده کنند. البته توصیه ما این است که تا حد ممکن فقط از LCD های اورجینال در گوشی استفاده کنید چون کیفیت ال سی دی اورجینال به مراتب نسبت به نسخه های کپی بیشتر است و می‌توانند تجربه‌ای بهتر را برایتان به همراه داشته باشند. برای آشنایی بیشتر با تفاوت مابین LCD های کپی و اورجینال می‌توانید به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید. بنابراین در یک جمع‌بندی در مورد قیمت ال سی دی j7 pro  باید اینطور گفت که خوشبختانه هزینه تعمیر LCD و تاچ این گوشی آنقدرها زیاد نیست و بهتر است نگرانی از این بابت نداشته باشید. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیر مذکور را با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید.

تاچ ال سی دی j7 pro - تاچ و ال سی دی j7 pro

 

تعویض گلس شکسته ال سی دی و تعویض کامل ال سی دی

اگر برای تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy J7 Pro شما مشکلی به وجود آمده ممکن است این مسئله به دو صورت مختلف ایجاد شده باشد و طبیعتا در هر یک از این حالت ها روش های تعمیر متفاوتی هم توسط مراکز تعمیرات تخصصی موبایل و نمایندگی سامسونگ در پیش گرفته شوند. دو حالت اصلی تعویض ال سی دی گلکسی J7 Pro مربوط به تعویض کامل این قطعه یا تعویض گلس می‌شود. اما چه زمانی باید تعویض کامل LCD و تاچ صورت پذیرد و چه زمانی می‌توان به جای تعویض کامل تاچ و LCD فقط گلس روی صفحه نمایش گوشی را تعویض کرد؟ تعویض کامل ال سی دی و تاچ باید در شرایطی انجام شود که بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ یا LCD موبایل اختلالی به وجود آمده باشد. به عنوان مثال اگر تاچ گوشی کار نکند یا ال سی دی آن روشن نشود یا بخشی از LCD سیاه شده باشد، تعویض تاچ و ال سی دی الزامی خواهد بود.

اما در شرایطی که علیرغم شکستگی ها و ترک هایی که روی صفحه نمایش موبایل به وجود آمده ال سی دی و تاچ آن بدون مشکل کار کنند می‌توان تعویض گلس را به جای تعویض کامل ال سی دی و تاچ انجام داد. در این روش تاچ LCD اورجینال گوشی در آن حفظ می‌شود و فقط گلس یا شیشه روی صفحه نمایش تعویض خواهد شد. اگر بتوان تعویض گلس را جایگزین تعویض کامل LCD گوشی کرد هزینه تعمیرات کاهش پیدا می‌کند و از سمت دیگر جای نگرانی از بابت کیفیت ال سی دی تعویضی گوشی وجود نخواهد داشت چون عملا LCD و تاچ فابریک و قبلی موبایل بر سر جای خود باقی مانده‌ هستند. اما تعویض گلس ال سی دی به سادگی قابل انجام نیست و برای انجام این کار باید از دستگاه های پیشرفته و خاصی استفاده شود که پیشرفته ترین نمونه های آن در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ وجود دارد. به همین جهت است که توصیه می‌کنیم حتما تعمیر تاچ و ال سی دی j7 pro را به مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ واگذار کنید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 Pro کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

مراحلی اصلی که باید برای تعویض گلس شکسته ال سی دی موبایل طی شوند در اصل شامل چهار بخش هستند که هر یک نیازمند صرف زمان و دقت مختص خودشان خواهند بود. مرحله اول مربوط به جداسازی ال سی دی شکسته از بدنه گوشی می‌شود. در مرحله بعد باید با استفاده از یک دستگاه خاص، گلس شکسته LCD از روی آن برداشته شود. این مرحله از اهمیت بالای برخوردار است و در حین انجام آن نباید به LCD و تاچ گوشی آسیبی وارد شود. در مرحله سوم یک گلس جدید روی صفحه نمایش یا همان LCD گوشی لمینیت می‌شود. در مرحله آخر هم حباب زدایی از فضای مابین گلس و LCD انجام خواهد شد. بنابراین تصور نداشته باشید که تعویض گلس ال سی دی موبایل کار آسانی است. برای انجام این کار باید از دستگاه های خاصی کمک گرفته شود که پیشرفته ترین آن ها در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ موجود هستند.

 

قیمت ال سی دی گوشی سامسونگ j7 pro - قیمت ال سی دی جی 7 پرو

 

موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ | تعمیر ال سی دی گلکسی J7 Pro

برای اینکه یک تعمیر کاملا مطمئن، سریع و بدون دردسر را تجربه کنید توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک بهره بگیرید. در این مرکز تعمیرات تخصصی گوشی موبایل با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات انجام می‌شود و پروسه تعمیر به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده که کمترین درگیری را برای کاربر یا مشتری به همراه داشته باشد. به نوعی با سرویس موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ | می‌توانید بدون هیچ دردسری شاهد تعمیر ال سی دی جی 7 پرو خود باشید. مراحلی که برای استفاده از خدمات این مرکز طی می‌شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: در قدم اول باید کاربری که نیازمند تعمیرات موبایل است با شماره 02175147 تماس حاصل کند یا ضمن مراجعه به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات گوشی در سایت موبایل کمک سفارش تعمیر مورد نظرش خود را به ثبت برسانید. در این مرحله تمام هماهنگی های لازم ظرف چند دقیقه برای انجام تعمیرات با وی صورت می‌پذیرد.
  • اعزام پیک موبایل کمک: پیک موبایل کمک در این مرحله به آدرس کاربر اعزام و گوشی معیوب را درب منزل از او تحویل می‌گیرد و آن را به شرکت ارجاع می‌دهد.
  • انجام تعمیرات: در این مرحله تعمیرات لازم با استفاده از مدرن ترین تجهیزات در شرکت موبایل کمک روی گوشی کاربر انجام می‌شود.
  • تحویل گوشی با پیک موبایل کمک: در آخرین مرحله هم گوشی تعمیر شده با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس کاربر ارسال شده و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود.

برای تعویض LCD سامسونگ J7 Pro کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

بنابراین کاربر یا متقاضی تعمیرات تخصصی موبایل هیچ نیازی به مراجعه حضوری یا ایجاد اختلال در کارهای روزمره خود ندارد و پروسه تعمیر به طور کامل و در سریع ترین زمان ممکن توسط تیم موبایل کمک مدیریت و تکمیل می‌شود. تعمیرات مثل تعویض تاچ ال سی دی j7 pro در این مرکز عموما بیشتر از 4 الی 5 ساعت زمان نمی‌برند. در بخش بعد بیشتر در رابطه با مزیت های سرویس موبایل کمک و تعمیرات تخصصی تلفن همراه در این شرکت صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی J7 پرو 

 

تعمیر ال سی دی گلکسی J7 Pro با قیمت عالی | نمایندگی سامسونگ

 

مزیت های موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ

گذشته از بستر بسیار ساده و بدون دردسری که موبایل کمک برای مشتریانش به وجود آورده، استفاده از سرویس این مرکز و نمایندگی سامسونگ مزیت های دیگری را هم برای کاربر به همراه خواهد داشت. برخی از اصلی ترین این مزیت ها به شر زیر هستند:

  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود مشمول ضمانت هستند. بنابراین خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات صورت گرفته بر روی گوشی راحت خواهد بود.
  • قطعات اورجینال: قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌شوند از نظر اورجینال بودن دارای ضمانت هستند. بنابراین با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید مطمئن باشید که قطعات جدید و تعویض شده گوشی همگی اورجینال هستند.
  • تجهیزات و دستگاه های پیشرفته: تجهیزات و دستگاه هایی که در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک از آن ها برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده به عمل می‌آید از پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا هستند که تاثیر مستقیم بر روی کیفیت نهایی تعمیر می‌گذارند.
  • صرفه جویی در زمان: عدم نیاز به مراجعه حضوری و درگیر شدن با ترافیک شهری و معوق کردن کارهای روزمره از یک سمت و سرعت عمل بالای کارشناسان موبایل کمک برای انجام تعمیرات تخصصی موبایل از سمت دیگر سبب می‌شوند که شما با استفاده از خدمات این مرکز بتوانید صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان داشته باشید.
  • صرفه جویی در هزینه ها: تعرفه خدمات موبایل کمک به گونه‌ای در نظر گرفته شده که مقرون به صرفه ترین حالت ممکن را برای مشتریان به وجود آورد. علاوه بر این عدم نیاز به مراجعه حضوری برای تحویل و دریافت گوشی هم خود منجر به صرفه جویی بیشتر در هزینه ها خواهد شد.

بنابراین با سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید یک تعمیر کاملا سریع، بدون دردسر و مطمئن را تجربه کنید. به منظور ثبت سفارش تعویض ال سی دی j7 pro خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی J7 Pro

قیمت تاچ ال سی دی J7 Pro

قیمت ال سی دی J7 Pro

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ