تعمیر یا تعویض ال سی دی C5 سامسونگ – C500 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی C5 سامسونگ – C500 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی C5 سامسونگ – C500 | موبایل کمک

برای تعمیر تاچ و ال سی دی گوشی های سامسونگ بهتر است از سرویس مراکز عمیر قابل اعتماد و نمایندگی سامسونگ استفاده شود، چون در غیر این صورت مشکلات متعددی ممکن است پیش روی متقاضی تعمیرات قرار گیرند. در ادامه این مطلب بیشتر در مورد تعمیر ال سی دی گلکسی سی 5 در نمایندگی سامسونگ و مرکز موبایل کمک صحبت می‌کنیم. بنابراین با ما همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ C5 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر ال سی دی گلکسی سی 5 | قطعات اورجینال سامسونگ

یکی از مهمترین مسائلی که باید در تعمیرات سامسونگ و گوشی های این شرکت مورد توجه قرار گیرد مربوط به اورجینال بودن قطعات تعویضی می‌شود. متاسفانه وضعیت بازار آزاد تعمیرات موبایل به گونه‌ایست که متقاضیان تعمیرات خیلی نمی‌توانند روی حرف های تعمیرکار حساب باز کنند و طبق گفته های وی مطمئن باشند که قطعه اورجینالی در گوشی آن ها بکار می‌رود. کیفیت یک تاچ ال سی دی غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی به مراتب از کیفیت ال سی دی اورجینال کمتر است و این موضوع می‌تواند بعد از تعمیرات مشکلاتی را برای کاربر ایجاد کند که آزاردهنده خواهند بود.

به عنوان مثال عموما قابلیت تولید روشنایی و شدت نور ال سی دی های غیر اورجینال به مراتب از نسخه اورجینال کمتر است. شادابی تصویر، رزولوشن، سرعت پاسخگویی در قبال دستورات لمسی و سایر ویژگی های این چنینی هم در ال سی دی های کپی نسبت به اورجینال وضعیت و کیفیت پایین تری دارد. به همین جهت بهتر است برای دستیابی به بهترین نتیجه در تعمیر ال سی دی گلکسی سی 5 از LCD های اورجینال استفاده شود. اما چطور از اورجینال بودن قطعاتی که در موبایل نصب می‌شوند اطمینان حاصل کنیم؟

 

قیمت ال سی دی c5 - قیمت تاچ ال سی دی c5

 

برای اطمینان از این مسئله از سرویس نمایندگی سامسونگ و موبایل کمک استفاده به عمل آورید. موبایل کمک ضمانت می‌کند که قطعات تعویض شده در موبایل مشتریانش اورجینال هستند. بنابراین می‌توانید با خیال راحت تعمیرات تخصصی گوشی های سامسونگ را به این مرکز واگذار کنید. همچنین می‌توانید با خرید ال سی دی اورجینال گوشی Galaxy C5 از فروشگاه قطعات موبایل و تعویض شخصی آن هم از اورجینال بودن قطعه مطمئن شوید، چون تمام قطعاتی که در فروشگاه موبایل کمک عرضه شده‌اند اورجینال هستند و از این نظر با ضمانت در اختیار مشتریان قرار داده می‌شوند. با سرویس موبایل کمک خیالتان از بابت اورجینال بودن تاچ ال سی دی تعویضی و کیفیت قطعات جدیدی که در گوشی نصب می‌شوند راحت خواهد بود.

تعویض گلس شکسته صفحه نمایش Galaxy C5 | نمایندگی سامسونگ

در برخی مواقع ممکن است بتوان بدون نیاز به تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy C5 شکستگی ها و ترک های روی صفحه نمایش دستگاه را برطرف کرد! اما چطور و تحت چه شرایطی انجام این کار امکانپذیر خواهد بود؟ اگر در اثر ضربه یا فشاری که به گوشی گلکسی C5 وارد شده بر روی صفحه نمایش آن شکستگی و ترک هایی به وجود آید اما با این حال تاچ ال سی دی موبایل بدون مشکل کار کنند، می‌توان از روش تعمیری که با اصطلاحا تعویض گلس شکسته صفحه نمایش شناخته می‌شود به منظور تعمیر ال سی دی گلکسی سی 5 استفاده کرد.

 

برای تعویض LCD سامسونگ C5 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

در این روش تعمیر به جای اینکه کل تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ تعویض شوند فقط گلس یا همان لایه محافظ روی صفحه نمایش تعویض خواهد شد. برخلاف تصور اغلب افراد انجام این تعمیر کار آسانی نیست و برای اینکه بتوان گلس صفحه نمایش را به طور مستقل از تاچ ال سی دی آن تعویض کرد باید از دستگاه های خاصی استفاده به عمل آید که در نمایندگی سامسونگ و مرکز تعمیرات موبایل کمک با کیفیت ترین نمونه های این دستگاه ها موجود هستند. بنابراین اگر شرایط به گونه‌ای باشد که بتوانید تعمیرات گوشی را با تعویض گلس انجام دهید، موبایل کمک با بهترین کیفیت این خدمات را ارائه خواهد کرد.

در پروسه تعویض گلس شکسته صفحه نمایش Galaxy C5 باید شش مرحله اصلی انجام شود. در مرحله نخست تاچ ال سی دی گوشی با احتیاط از بدنه دستگاه جدا می‌شود. در مرحله بعد تاچ و ال سی دی در دستگاه خاصی قرار داده خواهد شد تا پرس گلس آزاد و شل شود. در مرحله سوم تکه های شکسته گلس با احتیاط از روی ال سی دی جدا می‌شوند. در مرحله چهارم یک گلس جدید روی ال سی دی نصب خواهد شد. در مرحله پنجم با دستگاه خاصی از فضای مابین گلس و ال سی دی حباب زدایی به عمل می‌آید و در مرحله آخر هم تاچ ال سی دی تعمیر شده روی بدنه گوشی نصب می‌شود.

هزینه  تعمیر ال سی دی گلکسی سی 5 |تعمیرات سامسونگ

یکی از مهمترین سوالاتی که ذهن کاربران را مشغول می‌کند مربوط به هزینه تعمیرات می‌شود. متاسفانه وضعیت بازار آزاد تعمیرات تلفن همراه به گونه‌ایست که اصلا ثبات خاصی در آن برقرار نیست. به عنوان مثال اگر گوشی سامسونگ Galaxy C5 شما نیازمند تعویض ال سی دی باشد و به نزد 3 تعمیرکار مختلف مراجعه کنید، احتمالا هر کدام از آن ها هزینه و قیمت متفاوتی را برای انجام این تعمیر به شما پیشنهاد می‌دهند. گاها توضیحات عجیب تعمیرکاران و توجیه هایی که برای جذب مشتری ارائه می‌کنند هم می‌تواند بسیار سردرگم کننده باشد.

به طور کلی باید گفت که دو حالت تعمیر ال سی دی گلکسی سی 5 از نظر هزینه کاملا نسبت به هم متفاوت هستند. یعنی هزینه تعویض ال سی دی با هزینه تعویض گلس تفاوت دارد. هزینه تعویض ال سی دی همه گوشی ها نسبت به دیگر تعمیرات رایج آن ها مثل تعویض باتری، قاب پشت و غیره به مراتب بیشتر خواهد بود. بنابراین اگر قرار باشد ال سی دی گوشی تعویض شود، هزینه آن خیلی مقرون به صرفه نیست اما اگر بتوان مشکل صفحه نمایش گوشی را با تعویض گلس برطرف کرد، هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند. البته در شرایط خاص می‌توان با استفاده از تاچ ال سی دی های غیر اورجینال قیمت ال سی دی c5 را حتی در شرایطی که نیاز به تعویض کامل ال سی دی وجود داشته باشد کاهش داد.

 

قیمت ال سی دی c5 - قیمت ال سی دی سامسونگ c5

 

البته توصیه ما این است که تا حد امکان از تاچ ال سی دی های غیر اورجینال در گوشی هایی مثل گلکسی C5 استفاده نکنید چون کیفیت پایین این نوع ال سی دی ها به مرور زمان منجر به آزار و اذیت شما می‌شود. همچنین دوام و عمر مفید ال سی دی های غیر اورجینال به مراتب نسبت به نسخه اورجینال کمتر است، بنابراین احتمال دارد در آینده نزدیک باز هم برای ال سی دی گوشی مشکلی به وجود آید و نیازمند تعمیر آن شوید. به همین سبب است که ما توصیه داریم فقط از ال سی دی های اورجینال در تعمیرات صفحه نمایش Galaxy C5 استفاده کنید و بری اطمینان از اورجینال بودن ال سی دی گوشی هم از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده نمایید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ C5 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

بیمه موبایل و تعمیر رایگان گوشی سامسونگ

یکی از سرویس هایی که طی چند سال اخیر بسیار محبوب شده سرویس بیمه موبایل است. با بیمه موبایل شما می‌توانید در شرایط خاص تمام تعمیرات گوشی خود را به صورت رایگان انجام دهید! ضوابط بیمه موبایل برخلاف گارانتی به گونه‌ای در نظر گرفته شده که هرگونه خرابی در گوشی را تحت پوشش قرار می‌دهد. به عنوان مثال خرابی ناشی از آب خوردگی، خرابی ناشی از سهل انگاری کاربر و افتادن گوشی از دست وی و شکستن ال سی دی و سایر موارد این چنینی که هرگز گارانتی موبایل در قبال آن ها غرامت پرداخت نمی‌کند با سرویس بیمه قابل پوشش دادن هستند. پس اگر گوشی شما از بیمه بهره‌مند باشد می‌توانید تعمیرات ال سی دی آن را بدون نیاز به پرداخت هزینه و به طور رایگان انجام دهید.

برای آشنایی بیشتر با مزیت های بیمه موبایل نسبت به گارانتی توصیه داریم به مطالعه مقاله مزیت های بیمه موبایل چیست؟ چرا باید گوشی خود را بیمه کنیم؟ بپردازید. شرکت موبایل کمک با همکاری سامان حامی بهترین بیمه موبایل را هم اکنون در اختیار مشتریان و علاقمندان به این سرویس قرار می‌دهد. با بیمه کردن گوشی خودتان حتی بعد از تعمیرات هم می‌توانید خیالتان را از بابت مشکلاتی آتی و احتمالی دستگاه راحت کنید. به خاطر داشته باشید که بیمه نسبت به گارانتی یک سرویس کاملا مجزاست و تمام خرابی هایی که جزو گارانتی محسوب نمی‌شوند را تحت پوشش قرار می‌دهند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

علل اصلی خرابی ال سی دی Galaxy C5

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است، پس اگر بتوانید با در نظر گرفتن تدابیر خاص از خراب شدن ال سی دی یا قطعات گوشی جلوگیری کنید، یک رویکرد مناسب را در پیش گرفته‌اید و ممکن است در نظر گرفتن همین موضوع منجر شود که هیچوقت به تعمیراتی نظیر تعمیر ال سی دی گلکسی سی 5 نیاز پیدا نکنید. برای پیشگیری از خراب شدن ال سی دی این گوشی باید عوامل و علل اصلی که منجر به خرابی LCD آن می‌شوند را شناسایی کنید. طبق آمار دو عامل از اصلی ترین علل بروز مشکل در عملکرد تاچ ال سی دی سامسونگ Galaxy C5 هستند.

اولین موضوع مربوط به ضربه خوردن گوشی می‌شود. تقریبا در 80 درصد مواقعی که کاربران برای تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy C5 به مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ مراجعه می‌کنند، ال سی دی گوشی آن ها در اثر ضربه یا فشار شکسته است. در خیلی از مواقع افتادن گوشی از دست کاربر منجر به بروز این مشکل می‌شود. بنابراین با محافظت درست از گوشی، مراقبت از آن و استفاده از قاب و گاردهای موبایل می‌توانید تا حد زیادی از شکستن صفحه نمایش موبایلتان پیشگیری کنید. حتی نصب گلس محافظ ال سی دی هم می‌تواند در این زمینه موثر واقع شود.

قیمت ال سی دی c5 - قیمت ال سی دی سامسونگ c5

دومین عامل مهم و اصلی که منجر به بروز اختلال در عملکرد تاچ ال سی دی Galaxy C5 می‌شود مربوط به آب خوردگی خواهد بود. این گوشی به شدت در برابر آب خوردگی و تماس با مایعات حساس است و در صورتی که آب و مایعات به داخل بدنه آن نفوذ کنند می‌توانند آسیب های جبران ناپذیر و جدی را به قطعات دستگاه وارد نمایند که یکی از این قطعات تاچ و ال سی دی خواهد بود. برای پیشگیری از آسیب دیدن گوشی در اثر آب خوردگی همیشه مراقب باشید که دستگاه با آب در تماس نباشد. حتی توصیه داریم که تا حد امکان با دست خیس و نمناک هم از گوشی استفاده نکنید. متاسفانه خرابی ناشی از آب خوردگی به گونه‌ایست که در اغلب مواقع قابل تعمیر نخواهد بود و فقط با تعویض کامل قطعات آسیب دیده مشکل رفع می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر سامسونگ گلکسی C5

 

برای تعویض LCD سامسونگ C5 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

 موبایل کمک | تعمیر ال سی دی گلکسی سی 5 | نمایندگی سامسونگ

با سرویس و خدماتی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید انواع تعمیرات تخصصی گوشی های سامسونگ از قبیل تعمیر ال سی دی Galaxy C5 را بدون دردسر و حتی بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام دهید و در عین حال از ضمانت کیفیت تعمیرات بهره‌مند شوید و خیالتان از بابت تعمیری که روی گوشی انجام شده راحت باشد. مراحل کلی که برای تعمیر ال سی دی گلکسی سی 5 در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: متقاضی تعمیرات موبایل در قدم نخست باید سفارش خود را به ثبت برساند. بدین منظور نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و ثبت سفارش ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک قابل انجام خواهد بود.
  • دریافت گوشی از متقاضی: در این مرحله پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی تعمیرات موبایل اعزام می‌شود و گوشی را درب منزل یا هر کجا که باشد از او تحویل گرفته و برای انجام تعمیرات به شرکت ارجاع می‌دهد.
  • تعمیرات تخصصی گوشی: در مرحله بعد گوشی توسط کارشناسان موبایل کمک بررسی شده و تعمیرات لازم در سریع ترین زمان ممکن روی دستگاه انجام می‌شود.
  • تحویل گوشی به متقاضی: پس از انجام تعمیرات هم گوشی دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی تعمیرات موبایل ارسال شده و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود.

بنابراین با خدمات موبایل کمک می‌توانید بدون کوچک ترین دردسر و وارد کردن لطمه به کارهای روزمره خودتان تعمیرات تخصصی موبایل را انجام دهید و گوشی تعمیر شده خود را ظرف چند ساعت درب منزل از پیک رایگان موبایل کمک تحویل بگیرید. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید.

همچنین در صورت نیاز به خرید گوشی می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید: 

خرید قطعه موبایل

قطعات سامسونگ C5

قیمت تاچ ال سی دی سی 5

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ