تعمیر یا تعویض ال سی دی A5 2015 سامسونگ – A500 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی A5 2015 سامسونگ – A500 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی A5 2015 سامسونگ – A500 | موبایل کمک

گوشی گلکسی A5 سامسونگ (Samsung Galaxy A5) محصولی است که در اکتبر (October) سال 2014 رونمایی شد و هنوز هم خیلی از کاربران از این گوشی استفاده می‌کنند. در صورتی که در عملکرد و تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A5 مشکلی به وجود آمده، نگران نباشید. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر LCD سامسونگ Galaxy A5 را با کمترین قیمت ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A5 2015 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

جلوگیری از خراب شدن و شکستن ال سی دی گلکسی A5

قبل از اینکه در رابطه با تعمیر LCD سامسونگ Galaxy A5 صحبت کنیم بهتر است به چند مسئله ساده اشاره داشته باشیم که می‌توانند در شرایط خاص از خراب شدن و شکستن ال سی دی این موبایل جلوگیری به عمل آورند. گوشی گلکسی A5 محصول سال 2014 و از سری اول گوشی های گلکسی A است و طبیعتا ال سی دی آن سبک طراحی قدیمی دارد. یعنی ال سی دی این گوشی بدون حاشیه و خیلی بزرگ نیست. پنل ال سی دی آن 5 اینچی بوده و رزولوشن اچ دی را ارائه می‌کند. حاشیه های ضخیم تر صفحه نمایش گوشی سبب می‌شود که ال سی دی آن حساسیت کمتری در برابر ضربه و فشار داشته باشد و در شرایط خاص بخشی از ضربه وارد بر آن توسط فریم ال سی دی خنثی شود. اما برای محافظت بیشتر از این گوشی توصیه داریم از قاب های محافظ استفاده کنید!

 

قیمت تاچ ال سی دی سامسونگ a5 2015

 

قاب های محافظ می‌توانند در برخی شرایط واقعا نقش یک ناجی را ایفاء کنند. به عنوان مثال زمانی که گوشی از دست شما بیفتد یا بنا به هر دلیل با جسم سختی برخورد کند و حالت ضربه‌ای ایجاد شود، بخشی از انرژی مخرب و ضربه‌ای که به موبایل وارد خواهد شد توسط قاب آن مستهلک می‌شود و بدین ترتیب کل ضربه به گوشی و ال سی دی وارد نمی‌شود. همین مسئله می‌تواند از شکستن و خراب شدن LCD جلوگیری کند. همچنین عدم استفاده از گوشی با دست خیس و دور کردن آن از مایعات و آب هم از دیگر مسائلی است که باید برای محافظت از LCD گلکسی A5 سامسونگ در نظر بگیرید، چون این گوشی قدیمی است و مقاومتی در برابر نفوذ آب ندارد و در این زمینه بیسار حساس عمل می‌کند. با در نظر گرفتن این دو مسئله می‌توانید تا حد زیادی از خراب شدن و شکستن ال سی دی گلکسی A5 جلوگیری کنید!

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی A5 

هزینه تعمیر LCD سامسونگ Galaxy A5

اما اگر کار از کار گذشته و بنا به هر دلیل تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A5 شما درست کار نمی‌کند، باید به فکر تعمیر آن باشید. در این شرایط اولین سوالی که در ذهن هر کاربر ایجاد می‌شود مربوط به قیمت تاچ ال سی دی a5 2015 خواهد بود! خوشبختانه چون صفحه نمایش یا همان ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A5 خیلی مدرن و جدید نیست، بنابراین قیمت خیلی بالایی هم ندارد و حداقل در مقایسه با قیمت ال سی دی گوشی های جدیدتر سامسونگ به مراتب مقرون به صرفه تر خواهد بود. بنابراین بهتر است خیلی نگران هزینه تعمیر ال سی دی سامسونگ Galaxy A5 نباشید. البته هزینه‌ای که باید برای تعمیر ال سی دی این گوشی پرداخت شود نسبت به هزینه دیگر تعمیرات شایع خود این گوشی بیشتر خواهد بود اما به هر حال در مقایسه با دیگر گوشی های مدرن چندان هزینه زیادی محسوب نمی‌شود.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A5 2015 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

اما آیا روشی برای کاهش هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی A5 وجود دارد؟ در برخی شرایط خاص می‌توان هزینه تعمیر LCD گوشی گلکسی A5 را کاهش داد. برای مثال اگر بتوان به جای تعویض کامل ال سی دی، مشکل آن را با تعویض گلس برطرف کرد هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند. البته برای اینکه بتوان به جای تعویض LCD مشکل را با تعویض گلس رفع کرد باید شرایط خاصی برقرار باشد که به شرح زیر است:

  • تاچ ال سی دی گوشی باید بدون مشکل کار کنند و هیچ یک از آن ها در هیچ بخشی از صفحه نمایش مشکل نداشته باشند.

اگر شرط فوق در گوشی شما برقرار باشد و علیرغم شکستگی های روی صفحه نمایش، ال سی دی و تاچ آن بدون مشکل کار کنند می‌توانید با تعویض گلس مشکل نمایشگر را برطرف سازید. در این شرایط دیگر تاچ و LCD گوشی تعویض نمی‌شوند. بدین ترتیب هزینه تعمیر LCD سامسونگ Galaxy A5 به طرز چشمگیری کاهش پیدا می‌کند. روش بعدی مربوط به نصب ال سی دی های غیر اورجینال در گوشی می‌شود. اگر Galaxy A5 را به عنوان گوشی دوم خود استفاده می‌کنید می‌توانید از این روش برای کاهش هزینه های تعمیر کمک بگیرید. اما فراموش نکنید که ال سی دی غیر اورجینال یا اصطلاجا کپی به هیچ عنوان کیفیت مشابه با ال سی دی اورجینال را ندارد. برای آشنایی بیشتر با تفاوت های مابین این دو نوع ال سی دی به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید.

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعمیر Galaxy A5

خیلی از افراد تصور می‌کنند که با مراجعه به نمایندگی های رسمی سامسونگ می‌توانند تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A5 یا دیگر گوشی های برند سامسونگ را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهند اما آمار رضایت مشتریان از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ این تصور را تایید نمی‌کند! طبق گزارشی که از آمار رضایت مشتریان از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ به دست آمده، اغلب مشتریان عقیده دارند که سرویس نمایندگی های مذکور سرعت عمل پایینی دارد و کیفیت معمولی را ارائه می‌کند.  برخی مشتریان مدعی شده‌اند که تعویض ال سی دی گوشی آن ها در این مراکز تا بیش از 7 روز طول کشیده است که واقعا مدت زمان عجیب و دور از انتظاری محسوب می‌شود! همچنین خیلی از مشتریان اشاره داشته‌اند که نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ هزینه زیادی را برای انجام تعمیرات دریافت می‌کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

 

قیمت تاچ ال سی دی a5 2015 - تعویض ال سی دی a5 2015

 

البته نباید منکر این موضوع شد که خدمات نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ از نظر کیفیت وضعیت بهتری نسبت به سرویسی دارند که توسط تعمیرکاران بازار آزاد ارائه می‌شود. نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ به مراتب نسبت به تعمیرکاران عادی  قابل اعتمادتر هستند، اما اینطور نیست که این نمایندگی ها بهترین گزینه برای انجام تعمیراتی مثل تاچ ال سی دی 2015 Galaxy A5 یا دیگر گوشی های سامسونگ باشند. سرویس مراکز و مراجع دیگری مثل شرکت موبایل کمک می‌تواند در این بین به مراتب بهتر و با کیفیت تر از سرویس نمایندگی های سامسونگ باشد. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات سرویس موبایل کمک و تعمیرات تخصصی موبایل در این مرکز صحبت خواهیم کرد. بنابراین اگر به دنبال سرعت عمل بالا و قیمت مناسب در تعمیرات گوشی هستید توصیه ما این است که مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ را فراموش کنید.

شخصا ال سی دی گلکسی A5 را تعویض کنید!

اگر کمی در حوزه تعمیرات موبایل اطلاعات و تجربه داشته باشید می‌توانید شخصا هم تعویض ال سی دی گلکسی A5 سامسونگ را انجام دهید. تعویض ال سی دی این گوشی کار سختی نیست و فقط نیاز به کمی دقت و حوصله دارد. اگر به خاطر داشته باشید ما پیش از این در مقاله آموزش تعویض ال سی دی گوشی موبایل گلکسی A5 2015 نحوه تعویض ال سی دی و تاچ گوشی مذکور را برایتان شرح دادیم، بنابراین با پیروی از مراحل این مقاله خودتان قادر به تعویض LCD گوشی خواهید بود. انجام این کار سبب می‌شود که صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها داشته باشید و دیگر نیاز نباشد که دستمزدی برای تعمیر LCD سامسونگ Galaxy A5 به تعمیرکار پرداخت کنید. ضمنا برای تهیه ابزارهای مورد نیاز و همچنین ال سی دی اورجینال گوشی سامسونگ گلکسی A5 هم می‌توانید به فروشگاه قطعات موبایل مراجعه نمایید و اقلام مورد نیازتان را تهیه کنید. به خاطر داشته باشید تمام قطعاتی که در فروشگاه موبایل کمک عرضه شده‌اند اورجینال هستند و از این نظر با ضمانت در اختیار خریداران عزیز قرار داده می‌شوند.

زمان مورد نیاز برای تعمیر LCD سامسونگ Galaxy A5

اگر قرار باشد یک تعمیرکار با تجربه با دسترسی به ابزارهای مناسب ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A5 شما را تعویض کند، انجام این کار شاید نهایتا 2 ساعت از زمان وی را بگیرد. بنابراین برخلاف سرویسی که توسط نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ ارائه شده، اصلا لزومی ندارد که تعمیر LCD سامسونگ Galaxy A5 چند روز طول بکشد. فقط در شرایطی خاصی که قرار باشد با تعویض گلس ال سی دی مشکل برطرف شود، ممکن است تعمیرات مورد نظر تا 1 روز طول بکشند. چون در این شرایط باید از دستگاه های خاصی برای تعمیر استفاده کرد که هر یک وظیفه مشخصی دارند و برای انجام وظیفه خود چند ساعت زمان می‌برند. به عنوان مثال در مرحله اول باید ال سی دی گوشی توسط تعمیرکار از بدنه موبایل جدا شود و سپس داخل یک دستگاه قرار گیرد که گلس شکسته قبلی را از روی ال سی دی جدا نماید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A5 2015 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

در مرحله بعد باید یک گلس جدید روی ال سی دی گوشی نصب شود. انجام این کار با دستگاه دیگری صورت می‌پذیرد که گلس ال سی دی را روی صفحه نمایش گوشی پرس می‌کند. پس از این مرحله هم باید یک دستگاه دیگر فرآیند حباب زدایی را انجام دهد و حباب های احتمالی که مابین گلس و ال سی دی گوشی به وجود آمده‌اند را از بین ببرد. بنابراین فقط در شرایطی که قرار باشد مشکل تاچ ال سی دی a5 2015 با تعویض گلس برطرف شود ممکن است انجام آن تا 1 روز طول بکشد و در مواقعی که هدف تعویض تاچ و LCD باشد، این تعمیر بیشتر از 2 ساعت زمان لازم نخواهد داشت. اگر می‌خواهید تعویض ال سی دی a5 2015 شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید.  با بکارگیری خدمات موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر سریع، مطمئن و کم هزینه را تجربه کنید.

قیمت تاچ ال سی دی a5 2015 - تعویض ال سی دی a5 2015

موبایل کمک و تعمیر ال سی دی گلکسی A5 سامسونگ

موبایل کمک بستری فراهم کرده که کاربران را قادر به انجام تعمیرت تخصصی تلفن همراه در کوتاه ترین زمان ممکن می‌کند. تعمیراتی مثل تعمیر LCD سامسونگ Galaxy A5 در این مرکز عموما در کمتر از 4 ساعت انجام می‌شود. برای استفاده از خدمات موبایل کمک هم هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و ثبت سفارش از طریق سایت این شرکت یا با برقراری تماس تلفنی امکانپذیر خواهد بود. مراحلی که باید برای استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش تعمیر: در اولین قدم شما با یک تماس تلفنی با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت شرکت سفارش خود را به ثبت می‌رسانید. به محض ثبت سفارش تیم پشتیبانی شرکت هماهنگی های لازم را با شما انجام می‌دهند.
  • اعزام کارشناس به محل و انجام تعمیرات: در این مرحله کار پیک موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام و گوشی را به شرکت ارجاع می‌دهد. در شرکت تعمیرات لازم بر روی گوشی شما توسط کارشناسان موبایل کمک انجام می‌گیرد.
  • تحویل گوشی به مشتری: بعد از انجام تعمیرات، گوشی تعمیری با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام و درب منزل به وی تحویل داده خواهد شد.

همانطور که اشاره داشتیم کل پروسه فوق در کمتر از چند ساعت انجام می‌شود و شما پس از چند ساعت می‌توانید از گوشی تعمیر شده خود استفاده کنید. تمام تعمیراتی که در موبایل کمک انجام می‌شوند تا مدت زمان مشخصی دارای گارانتی هستند و همچنین قطعات تعویضی در گوشی مشتریان هم از نظر اورجینال بودن گارانتی می‌شوند. پس خیالتان از بابت کیفیت تعمیراتی که روی گوشی انجام شده راحت خواهد بود. صرفه جویی در هزینه و زمان هم از دیگر مزیت های اصلی سرویس موبایل کمک است. به منظور ثبت سفارش تعمیر LCD سامسونگ Galaxy A5 در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید گوشی می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعه موبایل

قیمت تاچ ال سی دی سامسونگ a5 2015 

 قیمت خرید قطعات سامسونگ A5 

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ