تعمیر یا تعویض ال سی دی A2 Core سامسونگ – A260 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی A2 Core سامسونگ – A260 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی A2 Core سامسونگ – A260 | موبایل کمک

گلکسی A2 Core سامسونگ (Samsung Galaxy A2 Core) یکی از جدیدترین گوشی های رده پایین و ارزان قیمت این شرکت است که در آوریل (April) سال 2019 معرفی شد. اگر بنا به هر دلیل تاچ ال سی دی گوشی دچار مشکل شده، نگران نباشید. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی سامسونگ Galaxy A2 Core را با بهترین قیمت و کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A2 Core کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

پیشگیری از خراب شدن ال سی دی گلکسی A2 Core

همیشه پیشگیری بهتر از درمان بوده و مطمئنا این مسئله در مورد گوشی موبایل و مشکلات سخت افزاری که در این گجت ها رخ می‌دهد هم صادق است. مشکلاتی مثل از کار افتادن تاچ ال سی دی عموما بدون دلیل در گوشی رخ نمی‌دهند و با عوامل خاصی ارتباط دارند که قابل پیشگیری هستند. به عنوان مثال در 80 درصد مواقع کاربرانی که برای تعمیر ال سی دی سامسونگ Galaxy A2 Core به مراکز تعمیر موبایل مراجعه می‌کنند از آن دسته کاربرانی هستند که LCD گوشی آن ها در اثر ضربه و افتادن گوشی از دستشان شکسته است. در خیلی از مواقع هم تاچ LCD گوشی های رده پایینی مثل A2 Core به دلیل استفاده کاربر با دست خیس از دستگاه خراب می‌شود. بنابراین با شناسایی اصلی ترین عواملی که منجر به بروز مشکل در عملکرد تاچ و LCD گوشی می‌شوند و جلوگیری از به وقوع پیوستن آن ها می‌توان تا حد زیادی از خراب شدن ال سی دی گوشی جلوگیری کرد.

 

تعویض ال سی دی a2 core - باز کردن a260

 

بنابراین اگر می‌خواهید در عملکرد تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A2 Core شما مشکلی به وجود نیاید در دقم اول همیشه مراقب گوشی خودتان باشید و سعی کنید ریسک وارد شدن ضربه به آن را به حداقل برسانید. انجام این کار با توجه به نکات ساده‌ای امکانپذیر است. به عنوان مثال به هیچ وجه گوشی خود را در لبه میز قرار ندهید یا در محیط های شلوغ آن را در دست نگیرید و اجازه دهید درون کیف یا جیبتان باقی بماند. استفاده از قاب و گارد های موبایل محافظ هم می‌تواند رویکرد بسیار عالی برای پیشگیری از خراب شدن ال سی دی گلکسی A2 Core ناشی از ضربه باشد. موضوع بعدی که توصیه می‌کنیم رعایت کنید مربوط به استفاده نکردن از گوشی با دست خیس می‌شود. از آنجایی که گلکسی A2 Core یک گوشی رده پایین و ارزان قیمت است خیلی طراحی مقاومی در برابر نفوذ آب ندارد و حتی استفاده از آن با دست خیس می‌تواند به ال سی دی و دیگر قطعات دستگاه آسیب برساند. پس با در نظر گرفتن این مسائلی از خراب شدن تاچ LCD و باز کردن a260 پیشگیری کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ گلکسی A2 Core 

هزینه تعمیر ال سی دی سامسونگ Galaxy A2 Core

اما اگر بنا به هر دلیل کار از کار گذشته باشد و نیازمند این هستید که تعمیرات بر روی ال سی دی موبایل سامسونگ شما انجام گیرد، هزینه و قیمت تعمیر از مهمترین مسائلی است که احتمالا ذهنتان را درگیر خود می‌کند. خوشبختانه هزینه ال سی دی سامسونگ Galaxy A2 Core در مقایسه با هزینه‌ای که برای تعمیر خیلی از گوشی های مدرن امروزی برند سامسونگ باید پرداخت شود به مراتب کمتر است. بنابراین خیلی نگران هزینه‌ای که باید برای تعمیر کردن LCD گوشی گلکسی A2 Core پرداخت کنید نباشید و بیشتر به این فکر کنید که کدام مرکز تعمیرات موبایل و تعمیرکاری می‌تواند با بهترین کیفیت ممکن تعمیر ال سی دی گوشی شما را انجام دهد. اگر می‌خواهید با کمترین هزینه و بهترین کیفیت ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A2 Core شما تعمیر شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. در ادامه بیشتر در مورد خدمات این مرکز و همچنین جزئیات تعمیر ال سی دی سامسونگ Galaxy A2 Core صحبت می‌کنیم.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A2 Core کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

کیفیت سرویس نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ  

برخلاف تصور خیلی از افراد نمایندگی رسمی سامسونگ کیفیت خیلی عالی در راستا تعمیر LCD گوشی های مشتریان ندارند! این مسئله از آمار رضایت مشتریانی که از سرویس این نمایندگی ها استفاده کرده‌اند قابل درک است. بنا به ادعای خیلی از این کاربران، نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ سرعت عمل خیلی پایینی دارند و در اغلب مواقع تعمیراتی مثل ال سی دی سامسونگ Galaxy A2 Core در این مراکز بیش از حد طول می‌کشد. همچنین خیلی از کاربران معتقدند که هزینه تعمیری که در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ از مشتری دریافت می‌شود نسبت به هزینه بازار آزاد بیشتر است و این موضوع هم از دیگر معایب سرویس نمایندگی های مذکور خواهد بود. به عقیده ما فقط تحت یک شرایط استفاده از خدمات نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ گزینه مناسبی است!

 

باز کردن a260 - تعویض ال سی دی a2 core

 

این شرایط مربوط به زمانی می‌شود که گوشی شما از گارانتی بهره‌مند باشد و تاچ و ال سی دی آن هم بنا به دلیل نامعلوم و بدون دخالت شما خراب شده باشند. در اینگونه مواقع می‌توانید تحت ضوابط گارانتی و بدون نیاز به پرداخت هزینه تعمیر ال سی دی سامسونگ Galaxy A2 Core را انجام دهید. البته دقت داشته باشید که برای انجام این کار حتما باید مشخص شود که شما و عوامل جانبی هیچ دخالتی در خراب شدن ال سی دی و تاچ گوشی سامسونگ خود نداشته‌اید. اگر مشخص شود هرگونه ضربه، فشار یا آب خوردگی منجر به خراب شدن تاچ ال سی دی گوشی شده نمی‌توانید تحت گارانتی و رایگان دستگاه را تعمیر کنید و حتی با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ هم ملزم به پرداخت هزینه برای تعمیر دستگاه خواهید. حال که در مورد گارانتی گوشی صحبت کردیم، توصیه می‌کنیم با مطالعه مقاله بهترین بیمه موبایل ایران با همکاری سامان حامی و موبایل کمک در رابطه با بیمه موبایل هم اطلاعاتی کسب نمایید.

بیشتر بخوانید: خرید گوشی سامسونگ

تعمیر ال سی دی سامسونگ Galaxy A2 Core چقدر زمان می‌برد؟

خوشبختانه ساختار گوشی گلکسی A2 Core سامسونگ به گونه‌ایست که تعمیرات آن خیلی زمانگیر نخواهند بود. قاب این گوشی جداشدنی طراحی شده و بخش پشت آن به راحتی از روی بدنه دستگاه جدا می‌شود. بدین ترتیب کاربر می‌تواند به باتری دستگاه دسترسی یابد. با جدا کردن سایر اقلام و قطعات سخت افزاری از روی بدنه دستگاه هم می‌توان تعویض ال سی دی آن را انجام داد. عموما انجام این تعمیر حدودا ظرف 2 ساعت توسط یک تعمیرکار با تجربه انجام می‌شود. البته در برخی شرایط خاص ممکن است تعویض ال سی دی Galaxy A2 Core کمی زمانگیرتر شود. به عنوان مثال اگر قرار باشد گلس ال سی دی گوشی از روی LCD آن جدا شده و به طور مستقل تعویض گردد، مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر دستگاه افزایش پیدا می‌کند. برای آشنایی با جزئیات گلس ال سی دی گوشی های موبایل و نحوه تعویض آن توصیه می‌کنیم به مطالعه مقالهصفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن بپردازید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

برای تعویض LCD سامسونگ A2 Core کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

موبایل کمک و تعمیر LCD گلکسی A2 Core سامسونگ

اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن، سریع و کم هزینه بر روی گوشی شما انجام شود توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید. با استفاده از خدماتی که توسط این شرکت ارائه شده می‌توانید بدون نیاز به خروج از منزل و هیچگونه مراجعه حضوری، در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد تعمیر ال سی دی سامسونگ Galaxy A2 Core خود یا هر گوشی دیگری که مد نظرتان است باشید. مراحلی که باید برای انجام تعمیرات تلفن همراه در شرکت موبایل کمک طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش تعمیر: در اولین قدم شما با یک تماس تلفنی با شماره 75147-021 یا از طریق صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت شرکت سفارش خود را به ثبت می‌رسانید. بنابراین برای ثبت سفارش تعمیر موبایل خود هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید. به محض اینکه اقدامات لازم برای ثبت سفارش را انجام دادید، کارشناسان موبایل ممک هماهنگی های لازم را با شما انجام می‌دهند تا اختلالی در برنامه ریزی های روزانه شما به وجود نیاید.
  • اعزام کارشناس به محل و تعمیر موبایل: در این مرحله کارشناس موبایل کمک به آدرس شما اعزام می‌شود و گوشی را مورد ارزیابی قرار خواهد داد. اگر شرایط لازم برای تعمیر گوشی در محل فراهم باشد، تعمیرات لازم در مقابل شما بر روی گوشی انجام خواهد شد اما اگر بنا به هر دلیل امکان تعمیر موبایل در محل وجود نداشته باشد، کارشناس موبایل کمک دستگاه را به شرکت ارجاع خواهد داد.
  • تحویل گوشی به مشتری: در آخرین مرحله و بعد از انجام تعمیرات هم گوشی با ضمانت به شما تحویل داده می‌شود. اگر موبایل شما در مرحله قبل برای انجام تعمیرات به شرکت ارجاع داده شده باشد با پیک رایگان موبایل کمک به آدرستان اعزام و درب منزل تحویل داده می‌شود.

 

باز کردن a260 - تعویض ال سی دی a2 core

 

بنابراین با استفاده از خدماتی که توسط شرکت موبایل کمک ارائه شده می‌توانید تعمیر ال سی دی سامسونگ Galaxy A2 Core یا هر تعمیر دیگری که مورد نظرتان است را بدون کوچک ترین دردسری انجام دهید. قیمت مناسب، تعمیر سریع، گارانتی تعمیرات و ضمانت اورجینال بودن قطعات از اصلی ترین مزیت هایی هستند که با استفاده از خدمات موبایل از آن ها بهره‌مند خواهید شد. به منظور ثبت سفارش تعویض ال سی دی A2 Core خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 75147-021 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی A2 Core

تاچ ال سی دی A2 Core

تاچ ال سی دی A2 کور

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ