درآمد میلیاردی افراد از اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوبترین شبکه های اجتماعی در ایران میباشد که طی سال های گذشته بیش از پیش محبوب شده است. به نوعی که بعضی از مواقع قدرت اینستاگرام از رسانه رسمی کشور بیشتر شده و به تنهایی میتواند در بخش های خاص فرهنگ سازی کند. با توجه به شیوع کرونا در چند وقت اخیر و خانه نشین شدن افراد همین امر سبب شد که بیشتر کسب و کارها به اینستاگرام روی بیاورند و از این شبکه کسب درآمد کنند. به نوعی که در بعضی از مشاغل افراد ماهانه درآمد نجومی میلیاردی را کسب میکنند. در این بخش قصد داریم به میزان درآمد شرکت ها و برندهای مشهور از اینستاگرام که توسط وب سایت آموزشی برتر آموز منتشر شده است بپردازیم.

درآمد میلیاردی افراد از اینستاگرام

کسب درآمد میلیاردی از آموزش در اینستاگرام

آموزش یکی از مهمترین بخش های کشور میباشد که در زمان کرونا آسیب زیادی دید، همین امر سبب شد که اکثر مدرسین به آموزش و فروش پکیج های آموزشی از اینستاگرام روی بیاورند. برخی در این بین پکیج آموزش اینستاگرام به فروش رساندند و با این شعار که شما میتوایند در ایام کرونا درآمدی میلیونی داشته باشید و زندگی راحتی برای خود بسازید سبب شدند افراد زیادی از آنها خرید کنند و برخی از این مدرسی درآمدی میلیاردی را کسب کردند. عموما این مدرسین با تبلیغات سرسام آور و همیشگی تعداد زیادی مخاطب را جذب کردند و با کار کردن روی آنها توانستند اعتماد کاربران را جلب کرده و پکیج های آموزشی را به فروش برسانند. در این بین برخی از اساتید دانش کافی در این زمینه را داشته و تواستند به مردم کمک شایانی کنند.

راز موفقیت در اینستاگرام چیست؟

برای موفقیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام شما باید اول از هرچیزی دانش آن را داشته باشید یعنی بدانید که چطور از این شبکه اجتماعی بتوانید استفاده کنید. برای شروع شما باید اول یک اکانت اینستاگرام بسیازید تا بتوانید شروع کنید، اگر نمیخواهید با شماره خود اینستاگرام بسیازید میتوانید آموزش ساخت شماره مجازی برتر آموز را ببینید و با شماره مجازی یک اکانت بسازید. سپس بعد از ساخت اکانت اینستاگرام شروع کنید طبق آموزش هایی که دیدید محتوای جذاب تولید کنید و کاربران را به سمت پیج خود جذب کنید. بخش بعدی مهم در اینستاگرام گرافیک پیج میباشد که باید خیلی جذاب باشد به همین خاطر شما حتما روی کاور های پست ها باید به بهترین شکل ممکن کار کنید یا در دوره آموزش فتوشاپ شرکت کنید تا بتوانید یک کاور جذاب طراحی کنید. البته باید بدانید که یکی از مهمترین رازهای موفقیت در اینستاگرام استمرار میباشد و شما نباید به این فکر باشید که یک ماه بعد به درآمد بالا برسید. باید محتوای جذاب و آموزنده تولید کنید و در این راه استمرار داشته باشید تا موفق شوید.

تبلیغات در اینستاگرام

یکی از مهمترین بخش های موفقیت در اینستاگرام و دیده شدن در این شبکه اجتماعی تبلیغات میباشد. قطعا شما با تبلیغات میتوانید تعداد زیادی از مخاطبین حوزه کاری خود را پیدا کنید و با آنها تعامل داشته باشید و کسب درآمد کنید. هر چه قدر که تعداد فالور های شما بالا باشد احتمال اینکه درآمد بالایی داشته باشید بیشتر است. البته این موضوع به دانش شما بستگی دارد که چطور این مخاطبین را تبدیل کنید. هزینه تبلیغات در اینستاگرام عموما بالاست و به صورت میانگین هر فالوور بین 800 تا 1500 تومان قیمت دارد. اما اگر شما حرفه ای و عمومی تبلیغ کنید و محتوای تبلیغ شما جذاب باشید میتوانید قیمت هر فالوور را به شدت کاهش دهید. برای مثال در سایت bartaramouz.ir در مورد تبلیغات در اینستاگرام گفته است شما با تبلیغات گسترده میکرو اینفلوئنسری میتوایند تعداد خوبی فالوور هدفمند جذب کنید.

روش های درآمدزایی از اینستاگرام

برای کسب درآمد از اینستاگرام هیچگونه محدودیتی وجود ندارد، فقط شما باید چیزی برای ارائه داشته باشید و نیازی را برطرف کنید تا بتوانید درآمد خوبی را هم جذب کنید. حتما نباید برای کسب درآمد از اینستاگرام آموزش چیز خاصی را دهید یا خودتان محصول داشته باشید. میتوانید به صورت همکاری در فروش فعالیت کنید، یعنی محصولات دیگران را به فروش برسانید و در قابل فروش هر محصول درصدی را دریافت کنید. توجه داشته باشید برای فروش محصول در اینستاگرام نیازی به مجوز از جایی خاص ندارید و بدون محدودیت از زمان و مکان میتوانید بازار بزرگی برای خود ایجاد کنید. خیلی از پیج های اینستاگرام در حال حاضر از عمده پاساژهای مشهور در تهران درآمد بیشتری را دارند زیرا استمرار داشته اند تبلیغات کرده و محتوای جذابی را تولید کرده اند.

بلاگری و ولاگری با برتر آموز

یکی از منحصر به فرد ترین بخش هایی که شما میتوانید موفقیت خوبی در اینستاگرام داشته باشید این هست که بلاگر یا ولاگر شوید. برای مثال محسن حبیبی راد بنیانگذار برتر آموز بلاگری در زمینه سئو سایت در اینستاگرام هم میباشد و شما نیز میتوایند آموزش بلاگری و آموزش ولاگری برتر آموز را مشاهده کنید و در این زمینه بهترین فعالیت را داشته باشید تا بیش از پیش موفق شوید.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (1)

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
nasim
nasim
3 سال گذشته

مطلب جالبی بود در مورد آموزش اینستاگرام دقیقا همینطوره بلاگری تو اینستاگرام این روزها خیلی جواب میده و پولسازه