تعمیرات خودرو های اتوماتیک

تعمیرات خودرو های اتوماتیک

تعمیر کلیه خودروهای گیربکس اتوماتیک در غرب تهران با کادری مجرب و کارآمد و با تجربه بالا انجام می شود و شما به راحتی میتوانید با استفاده از گوگل مپ و ویز بهترین و کم ترافیک ترین مسیر به مجموعه هیدورتک را پیدا نمایید.

در تعمیرگاه هیدروتک، تعمیر انواع خودروهای داخلی و خارجی و تعمیرات گیربکس اتوماتیک و جلوبندی و کلیه سرویس های دوره ای مانند تعویض روغن، بازدید گیربکس بدون نیاز به باز کردن گیربکس، بررسی وضعیت لنت ترمز و دیاگ به صورت تخصصی نیز انجام می شود.

تعمیرات خودرو های اتوماتیک

این تعمیرگاه با مدیریت برادران حیدری و با سابقه ای 18 ساله و گذراندن دوره های تخصصی ایران خودرورر، کیا،  هیوندای و پرشیا خودرو در زمینه گیربکس های اتوماتیک  و تعمیر موتور انواع خودرو های داخلی و خارجی با دارا بودن کلیه گواهینامه های سلامت و فنی حرفه ای با کسب درجه کیفیت عالی از اطلس موتور و ایساکو  و آسان موتور آماده ارائه کلیه خدمات فنی شما عزیزان است.

اولین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک با ضمانت 24 ماهه پس از انجام سرویس در خدمت شماست.

تعمیر موتور

تعمیر موتور کلیه خودروهای خارجی با حجم موتور 2000-2400-3500-3300-3000 و 3800 اعم از چهار و شش سیلندر به صورت تعمیر اساسی موتور و تعمیر نیم موتور و سرسیلندر به همراه شستوشوی انژکتور و سوپاپ ها از روغن و زائده های قدیمی.

تعمیرات خودرو های اتوماتیک

شیوه کار

مجموعه خدماتی هیدروتک با استفاده از تجارب کاری خود در زمینه خدمات خودرویی آماده ارائه خدماتی ویژه به شما مشتریان گرامی با توجه به خواسته های شما و نکته نظراتی که در خصوص ایراد خودرو خود دارید به دقت شنیده و پس از بررسی اولیه و انجام کارشناسی فنی به صورت دقیق پس از عیب یابی  و تشخیص درست ایراد خودرو و با درنظر گرفتن شرایط احتمالی  و میزان خرابی  و برآورد هزینه با در نظر گرفتن هزینه تعمیر بخش های معیوب یا تعویض قطعات با قطعه سالم و اورجینال به خدمت شما مالک محترم اعلام میشود.

بعد از آن در صورت نیاز به انجام تراش کاری و چربی زدایی از بخش معیوب و تعویض واشر و بلبرینگ قطعه مورد نظر،  مراحل تراشکاری را طی میکند.

پس از آن ما در بخش مکانیکی مجموعه هیدروتک با ایجاد زمینه سازی مساعد، قطعات را به صورت فابریک با استفاده ابزارهای تخصصی آبندی از جمله ساعتی ها، شیم گیری، فیلر گیری و … موتور خودرو و یا بخش دیگری که نیاز تعمیر داشته را انجام داده و به صورت فابریک مانند روز اول مونتاژ به سر انجام میرسانیم.

همچنین پس از اتمام موارد بالا انجام مراحل تست و آبندی نیز برای شما انجام میشود. تا از بروز هر گونه مشکل احتمالی اطمینان حاصل شود.

لازم به ذکر است در زمان تحویل خودرو برگه ای در خصوص ضمانت کلیه قطعات و خدمات انجام شده به صورت  کپی خدمت شما مشتریان گرامی تقدیم می گردد.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments