مانتو شلوار اداری برند از کجا بخرم؟

مانتو شلوار اداری برند از کجا بخرم؟

چکیده : استفاده از لباس فرم اداری هم در جلب اعتماد بیشتر و افزایش حس اطمینان در مشتریان و هم در ایجاد یک محیط کاری جذاب و حرفه‌ای نقش به‌ سزایی دارد. پیدا کردن یک فروشگاه اینترنتی باسابقه مانند ماهپار برای خرید مانتو شلوار اصل، نکته بسیار مهمی‌ است که تمام زنان شاغل باید به آن توجه داشته‌ باشند. در یک فروشگاه اینترنتی باسابقه، انواع لباس زنانه برند مانند مانتو شلوار اصل و لباس مجلسی باکیفیت با قیمت‌های بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

 

برخورداری از یک استایل بسیار جذاب و شیک، با پوشیدن یک دست مانتو شلوار اداری برند زیبا و راحت در محیط‌های کاری برای خانم‌های شاغل از اهمیت فوق‌العاده زیادی برخوردار است. امروزه در تمام سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌های خصوصی و دولتی، زنان هم در کنار مردان مشغول به کار و فعالیت هستند و با پوشیدن لباس فرم اداری مشابه و در عین حال شیک و ساده، باعث نظم بخشیدن به فضای کار می‌شوند. بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها پوشیدن لباس فرم را برای کارکنان خود الزامی کرده‌اند؛ زیرا استفاده از لباس فرم اداری هم در جلب اعتماد بیشتر و افزایش حس اطمینان در مشتریان و هم در ایجاد یک محیط کاری جذاب و حرفه‌ای نقش به‌ سزایی دارد. پیدا کردن یک فروشگاه اینترنتی باسابقه مانند ماهپار برای خرید مانتو شلوار اصل، نکته بسیار مهمی‌ است که تمام زنان شاغل باید به آن توجه داشته‌ باشند. در یک فروشگاه اینترنتی باسابقه، انواع لباس زنانه برند مانند مانتو شلوار اصل و لباس مجلسی باکیفیت با قیمت‌های بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. در این مقاله قصد داریم درباره ویژگی‌های بهترین مانتو شلوار اداری برند، مهم‌ترین نکات در زمان خرید این محصول و جنس پارچه‌های به کار رفته در تولید انواع مختلف مانتو شلوار اصل توضیح دهیم و در انتها به معرفی بهترین تولیدی لباس زنانه برند یعنی فروشگاه اینترنتی ماهپار بپردازیم.

مانتو شلوار اداری برند از کجا بخرم؟

چرا پوشیدن مانتو شلوار اداری برند در محل کار اهمیت دارد؟

یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین نیازهای پرسنل و کارمندان خانم در سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌های خصوصی و دولتی، خرید مانتو شلوار اداری برند است. استفاده از مانتو شلوار اداری، مزایای منحصربه‌فرد و متعددی دارد. صرفه‌جویی در هزینه‌ها یکی از مهم‌ترین مزایایی است که خانم‌های کارمند با خرید مانتو شلوارهای اداری برند از آن بهره‌مند می‌شوند؛ زیرا اگر مانتو و شلوار را به صورت جداگانه خریداری کنند، باید هزینه بیشتری بپردازند. از طرفی پیدا کردن یک شلوار مناسب برای مانتو تک اداری کار نسبتا دشواری است و انتخاب اشتباه ممکن است باعث نامناسب شدن استایل شود. بهترین روش برای برخورداری از یک استایل شیک و زیبا، پوشیدن مانتو شلوار اداری برند متناسب با سایز و اندازه بدن است. خوش اندام‌تر دیده شدن خانم‌های کارمند یکی دیگر از مزایای پوشیدن مانتو شلوار اداری برند محسوب می‌شود. در زمان خرید مانتو شلوار اداری به صورت جداگانه، ممکن است جنس پارچه شلوار و مانتو از لحاظ کیفیت و دوام با هم مشابه نباشند و طول عمر آن‌ها نیز با هم متفاوت باشد؛ اما با خرید مانتو شلوارهای اداری برند، خانم‌های کارمند دیگر با چنین مشکلی مواجه نخواهند بود و چندین سال می‌توانند از مانتو شلوار اداری خود استفاده بهینه‌ای داشته‌ باشند، بدون این که هیچ آسیبی به کیفیت پارچه آن‌ها وارد شود.

برای دوخت مانتو شلوار اداری برند از چه جنس پارچه‌هایی استفاده می‌شود؟

برای تولید لباس فرم اداری، جنس پارچه اهمیت فوق‌العاده زیادی دارد. چون لباس فرم هر روز به مدت چند ساعت در محل کار مورد استفاده قرار می‌گیرد و جنس پارچه آن باید به گونه‌ای باشد که از کیفیت و دوام بسیار بالایی برخوردار باشد. پارچه‌هایی که برای دوخت مانتو شلوار اداری برند مورد استفاده قرار می‌گیرند، ویژگی‌های خاصی دارند. این پارچه‌ها چروک نمی‌شوند، پرز نمی‌دهند، تن‌ خور زیبایی دارند و دچار تغییر رنگ نمی‌شوند. در ادامه با بهترین جنس پارچه‌های مناسب برای دوخت مانتو شلوار اداری برند و ویژگی هر یک از آن‌ها آشنا خواهید شد.

 • پارچه فیونا

یکی از محبوب‌ترین و مناسب‌ترین پارچه‌ها برای دوخت لباس فرم از جمله مانتو شلوار اداری برند، پارچه فیونا نام دارد. این پارچه از نرمی و لطافت بالایی برخوردار بوده و بسیار سبک و راحت است.‌ مانتو شلوارهای اداری برندی که با پارچه فیونا تولید می‌شوند، تن‌ خور بسیار شیک و جذابی دارند و بسیار باکیفیت و بادوام هستند. خانم‌های کارمند حتی اگر بارها مانتو شلوار اداری برند خود را مورد شست‌وشو قرار دهند، تغییری در رنگ و کیفیت پارچه لباس فرم خود مشاهده نخواهند کرد.

 • پارچه دیپلمات

پارچه دیپلمات برای دوخت مانتو شلوار اداری برند کاربرد زیادی دارد. از مهم‌ترین ویژگی‌های منحصربه‌فرد پارچه دیپلمات ترک، می‌توان به مواردی مانند تن‌خور بسیار ایده‌آل، بافت زیبا، ایستایی خاص و کیفیت و دوام بالا اشاره کرد. مانتو شلوارهای اداری که با پارچه دیپلمات ترک دوخته می‌شوند با قیمت بیشتری به فروش می‌رسند؛ چون این نوع پارچه جزو پارچه‌های گران‌قیمت و باارزش موجود در بازار است.

 • پارچه کرپ

یکی دیگر از پارچه‌های مناسب برای دوخت لباس فرم زنانه که انواع متنوعی دارد، پارچه کرپ ترک است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پارچه‌ کرپ ترک، بالا بودن تنوع رنگی این محصول است. مانتو شلوارهای اداری که با پارچه‌هایی از جنس کرپ ترک تولید می‌شوند، فرم ایستایی خوبی دارند و اتوکشی آن‌ها فوق‌العاده راحت است. نرمی، لطافت و عدم تغییر رنگ با شست‌وشوی مداوم از ویژگی‌های دیگر پارچه کرپ ترک به شمار می‌روند.

 • پارچه پیردوپل

یکی از انواع پارچه پیردوپل از نخ پشم ساخته شده است و با طراحی زیبایش جزو پارچه‌های ضخیم محسوب می‌شود. این نوع پارچه برای دوخت مانتو شلوار اداری برند مخصوص فصول سرد سال مناسب است. البته پارچه‌های جنس پنبه‌ای و کتان پیردوپل نیز به دلیل خنک بودن برای دوخت لباس فر‌م‌های مخصوص فصل‌های بهار و تابستان مورد استفاده قرار می‌گیرند. پوشیدن مانتو شلوارهای اداری از جنس پارچه پیردوپل، باعث ایجاد یک استایل حرفه‌ای و خاص در زنان کارمند می‌شود.

 • پارچه بزیاق

یکی دیگر از پارچه‌های وارداتی محصول کشور ترکیه، پارچه بزاق است و توسط برندهای تولیدکننده مانتو شلوار اداری در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پارچه نیز تن‌خور شیک و راحتی دارد و دارای خاصیت کشسانی بالایی است. چروک نشدن و پرز ندادن دو ویژگی مهم دیگر این نوع پارچه محسوب می‌شود.

برای دوخت مانتو شلوار اداری برند از چه جنس پارچه‌هایی استفاده می‌شود؟

پوشیدن مانتو شلوار اداری برند در محیط کاری چه مزایایی به همراه دارد؟‌

در سال‌های قبل تعداد شرکت‌ها و ادارات خصوصی و دولتی که کارمندان خود را ملزم به پوشیدن لباس فرم اداری می‌کردند، خیلی کم بود؛ اما به مرور زمان همه سازمان‌ها، شرکت‌ها و ادارات چه خصوصی و چه دولتی، استفاده از لباس فرم اداری را برای کارکنان خود اجباری کردند. حتما در زمان مراجعه به ادارات، سازمان، بانک‌ها و شرکت‌های مختلف متوجه این موضوع شده‌اید. اما به نظر شما چرا پوشیدن لباس فرم از جمله مانتو شلوار اداری برند آن‌قدر مهم است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که پوشیدن مانتو شلوارهای اداری توسط خانم‌های شاغل مزایای زیادی به همراه دارد؛ به همین دلیل مدیران تمام ادارت، سازمان‌ها و شرکت‌ها از کارمندان خود درخواست می‌کنند که از لباس فرم‌های یکدست و یکسان استفاده کنند‌. مزایای استفاده از مانتو شلوار اداری برند عبارت‌اند از:

 • کمک به افزایش میزان بازدهی سازمان‌ها و شرکت‌ها

افزایش بازدهی و جلب اعتماد تمام مشتریان، از مهمترین اهداف تمام شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی هستند. مشتریان به سازمان‌ها و شرکت‌هایی که کارکنان آن از لباس‌های فرم حرفه‌ای و یکدست استفاده می‌کنند، اعتماد بیشتری دارند. کارمندان خانم با پوشیدن مانتو شلوار اداری برند، ارتباط موثر و مفیدی با مشتریان برقرار می‌کنند و مشتریان نیز با تمایل بیشتری از خدمات و محصولات ارائه شده در شرکت‌ها و سازمان‌ها استفاده می‌کنند. هر چقدر تعداد مشتریان و میزان اعتمادشان به یک شرکت یا سازمان بیشتر باشد، به همان میزان بازدهی آن‌ شرکت نیز افزایش می‌یابد.

 • حرفه‌ای دیده شدن کارمندان شرکت یا سازمان

شرکت‌ها و سازمان‌های نوپا برای این‌که پیش مشتریان خود حرفه‌ای‌تر به نظر برسند و اعتماد آن‌ها را بیشتر جلب کنند، بلافاصله بعد از راه‌اندازی کسب‌وکار خود برای خرید لباس فرم و مانتو شلوار اداری برند از یک فروشگاه اینترنتی باسابقه اقدام می‌کنند. پوشیدن لباس هماهنگ در محیط‌های کاری، روحیه کار گروهی را بین کارمندان به میزان زیادی تقویت می‌کند. آن‌ها تمام تلاش خود را می‌کنند که شرکت و سازمان مورد نظر به تمام اهداف خود دست پیدا کند. هر چه محیط کار حرفه‌ای‌تر و منظم‌تر نشان داده شود، تعداد مشتریانی که برای معامله پیش‌قدم می‌شوند نیز افزایش می‌یابد.

 • جلب اعتماد بیشتر مشتریان

همان‌طور که در قسمت‌های قبلی هم اشاره کردیم، یکی از مزایای مهم پوشیدن لباس فرم برند توسط کارمندان ادارات، شرکت‌ها و سازمان‌ها این است که باعث می‌شود مشتری به راحتی بتواند به خدمات و محصولات ارائه‌ شده توسط آن‌ها اعتماد کند. محیط کاری که کارمندان خوش پوش با ظاهری شیک و منظم دارد، نسبت به محیط‌های کاری بی‌نظم و نامرتب قابل اعتمادتر است. البته به این نکته هم توجه داشته‌ باشید که علاوه بر ظاهر مناسب و یکدست کارمندان، عوامل دیگری مانند طراحی شیک و زیبایی مدل لباس فرم اداری هم در جلب اعتماد مشتریان تاثیرگذار است. شرکتی که برای طراحی و زیبایی ظاهری پوشش کارمندان خود اهمیت قائل است، در ارائه بهترین خدمات به مشتری نیز به همین اندازه حساس است. در تولیدی‌های لباس زنانه برند مانند ماهپار، مانتو شلوار اصل توسط بهترین طراحان لباس ایران طراحی و دوخته می‌شود.

 • افزایش میزان آگاهی مشتریان از برند کسب‌وکار

مزیت دیگری که استفاده از مانتو شلوار اداری دارد، این است که میزان آگاهی مشتریان را از برند یک کسب‌وکار یا شرکت‌ افزایش می‌دهد. وقتی خانم‌های شاغل در محیط کاری از مانتو شلوارهای شیک با فرم یکسان استفاده می‌کنند، در واقع به نوعی به عنوان معرفی کننده برند شرکتشان شناخته می‌شوند. می‌توان گفت نام شرکت و سازمان از طریق پوشش کارکنان در ذهن مشتریان ماندگار می‌شود. در تولیدی‌های معتبر لباس زنانه برند، می‌توان لباس‌ها را بر اساس نوع فعالیت و هویت شرکت یا سازمان به صورت سفارشی و منحصربه‌فرد آماده کرد. لباس‌های فرم خاص، شیک و منحصربه‌فردی که نمونه مشابه آن در هیچ جای دیگری استفاده نمی‌شود، باعث افزایش اعتمادبه‌نفس کارمندان و تاثیر مثبت آن‌ها در جذب مشتری خواهد شد.

پوشیدن مانتو شلوار اداری برند در محیط کاری چه مزایایی به همراه دارد؟‌

چه عواملی قیمت مانتو شلوار اداری برند را تحت تاثیر قرار می‌دهد؟

عوامل متعددی قیمت مانتو شلوار اداری برند را تحت تاثیر قرار می‌دهد که در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 • جنس پارچه‌ استفاده شده برای دوخت مانتو شلوار اداری برند

یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار روی قیمت مانتو شلوار اداری برند، نوع جنس پارچه‌ای است که برای دوخت این نوع لباس فرم مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر چه پارچه‌ استفاده شده دوام، کیفیت و زیبایی ظاهری بیشتری داشته‌ باشد، با قیمت گران‌تری به فروش می‌رسد. زمانی که تولیدی برای خرید یک نوع پارچه مبلغ بیشتری پرداخت کرده‌ باشد، مانتو شلوارهای اداری دوخته شده با آن جنس پارچه را با قیمت گران‌تری به مشتریان عرضه می‌کند. از طرفی برای دوخت پارچه‌های گران‌قیمت و حساس باید مدت زمان بیشتری صرف شود. البته تولیدی ماهپار با استفاده از تجربه سال‌ها فعالیتش، بهترین پارچه‌ها را با مناسب‌ترین قیمت تهیه کرده و با حذف واسطه‌ها، محصولاتش را با کمترین قیمت نسبت به رقبا تولید می‌کند. علاوه بر این‌ها ماهپار همواره برای رفاه حال مشتریان خود کمترین حاشیه سود را برای خود در نظر می‌گیرد و محصولات خود را با مناسب‌ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

 • مدل انتخاب شده برای دوخت مانتو شلوار اداری برند

مدل مانتو شلوار عامل دیگری هست که در قیمت مانتو شلوار اداری برند موثر است. مدل‌های پیچیده مسلما قیمت بالاتری دارند؛ زیرا برای طراحی و دوخت آن‌ها زمان بیشتری صرف شده‌ است. در مقابل برای طراحی و دوخت مدل‌های ساده، زمان زیادی صرف نشده و به همین دلیل ارزان‌تر هستند. در تولیدی‌های معتبری مانند ماهپار، طراحان و خیاطان حرفه‌ای و مجرب، مدل‌های مختلف مانتو شلوار را با استفاده از پیشرفته‌ترین چرخ‌های خیاطی تولید و با مقرون‌به‌صرفه‌ترین قیمت به بازار عرضه می‌کنند.

 • خرید عمده یا تکی مانتو شلوار اداری برند

در بسیاری از تولیدی‌های لباس فرم، سفارش‌ها فقط به صورت عمده در تعداد زیاد پذیرفته می‌شوند. اما تعداد محدودی از تولیدی‌ها هم هستند که برای رفاه حال مشتریان و افزایش رضایت آنان، سفارش تکی هم قبول می‌کنند. قیمت مانتو شلوار اداری تک در تولیدی‌هایی مانند ماهپار که فروشگاه هم هستند، نسبت به سایر مراکز عرضه‌کننده لباس فرم ارزان‌تر است.

 • هزینه‌های دوخت و  خرج کار مانند ایجاد مارک روی مانتو شلوار

در بعضی از سفارش‌ها مشتریان درخواست می‌کنند که روی مانتو شلوار اداری برند از دوخت‌های اضافی مانند ایجاد مارک، یقه‌های مدل دار، پولک و ملیله دوزی، استفاده از پارچه‌هایی با رنگ مخالف با رنگ اصلی پارچه و غیره‌ استفاده شود‌. حتی گاهی نوع بسته‌بندی مانتو شلوار اداری برند هم طبق خواسته مشتری آماده می‌شود. تمام این موارد ذکر شده روی قیمت مانتو شلوارهای اداری برند تاثیرگذار هستند. هریک از این کارهای جانبی، توسط افراد ماهر و خبره انجام می‌شود که هر یک تعرفه مربوط به خود را از تولیدی دریافت می‌کنند و تولیدی برای تامین حقوق پرسنل خود قیمت محصولاتی را که زمان بیشتری روی آن‌ها صرف شده، افزایش می‌دهد.

 • هزینه‌های جانبی مربوط به ماشین آلات و مواد اولیه مورد نیاز تولیدی‌ها

در تمام شرکت‌هایی که در زمینه تولید لباس زنانه برند، مانتو زنانه، لباس مجلسی باکیفیت و مانتو شلوار اداری برند مشغول فعالیت هستند، هزینه‌های جانبی هم وجود دارد. این هزینه‌ها شامل هزینه خرید نخ، هزینه مربوط به استهلاک تجهیزات و ماشین‌ آلات تولیدی، هزینه‌های حمل و نقل و غیره‌ است و هر یک از تولیدی‌های فعال در این حوزه، برای این هزینه‌ها قیمت خاصی را مد نظر قرار می‌دهند. این هزینه‌ها نیز می‌تواند چند درصد در قیمت نهایی مانتو شلوار اداری برند تاثیرگذار باشد.

چه عواملی قیمت مانتو شلوار اداری برند را تحت تاثیر قرار می‌دهد؟

در زمان انتخاب و خریداری مانتو شلوار اداری برند به چه نکاتی باید توجه کرد؟

نکاتی که حتما برای انتخاب و خرید مانتو شلوار اداری برند باید مورد توجه قرار گیرند، شامل موارد زیر است:

 • توجه به قد مانتو شلوار اداری برند

در زمان خرید توجه به قد مانتو شلوار اهمیت بسیار زیادی دارد. مانتو شلواری که برای استفاده در محیط اداری خریداری می‌شود، حتما باید دارای قد مناسبی باشد. برای خانم‌های کارمندی که اضافه وزن دارند، مانتوهای راسته با قد بلند انتخاب بهتری محسوب می‌شود. پوشیدن این مدل لباس فرم باعث می‌شود که فرد لاغرتر و کشیده‌تر به نظر برسد.

 • انتخاب مناسب‌ترین سایز مانتو شلوار اداری برند

یکی دیگر از نکاتی که در زمان انتخاب مانتو شلوارهای اداری برند حائز اهمیت خواهد بود، انتخاب سایز مناسب لباس فرم است. به عنوان مثال خانم‌های شاغل در محیط کار ممکن است بارها چندین طبقه را بالا یا پایین بروند. به همین دلیل باید به راحت بودن مانتو شلوار توجه ویژه‌ای داشته باشند. بهترین سایز لباس فرم سایزی است که نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد. جدول سایزبندی بهترین راهنمای شما برای خرید مانتو شلوار اداری است.

 • توجه به جنس پارچه مانتو شلوار اداری برند

پارچه‌هایی که برای دوخت مانتو شلوارهای اداری برند مورد استفاده قرار می‌گیرند، باید غیرحساسیت‌زا باشند، زود چروک نشوند، پرز ندهند و اتو کردن آن‌ها راحت باشد و تن خور آن‌ها شکل ظاهری زیبایی ایجاد کند. خانم‌های شاغل در زمان خرید مانتو شلوار اداری، حتما باید این نکات را در نظر داشته‌ باشند و بهترین جنس پارچه را انتخاب کنند. خانم‌ها در زمان انتخاب پارچه، به فصلی که قرار است از لباس فرم در محل کار استفاده کنند هم باید دقت داشته‌ باشند. در فصول سرد سال مانتو شلوار اداری باید دارای پارچه ضخیم‌تری باشد؛ اما در فصول گرم سال مانتو شلوارهای نازک گزینه‌های مناسب‌تری هستند.

در زمان انتخاب و خریداری مانتو شلوار اداری برند به چه نکاتی باید توجه کرد؟

جمع‌بندی

در این مقاله تمام نکات مربوط به مانتو شلوار اداری برند شامل اهمیت پوشیدن این نوع لباس فرم در محیط کار، جنس پارچه‌های به کار رفته در دوخت مانتو شلوار اداری، مزایای پوشیدن مانتو شلوار اداری برند در محیط کار، عوامل موثر در قیمت این محصول و نکات مهم در زمان انتخاب و خرید آن را توضیح دادیم. برای خرید آنلاین مانتو شلوارهای اداری باکیفیت و ارزان به صورت عمده یا تکی، به یک فروشگاه اینترنتی باسابقه مانند ماهپار مراجعه کنید. مشتریان در این فروشگاه به بهترین و زیباترین مدل‌های مانتو شلوار اداری برند دسترسی دارند و با پرداخت آنلاین می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهند. امیدواریم از خواندن این مقاله نهایت استفاده را برده‌ باشید.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments