معرفی کارت های کلش رویال ؛ سنگ قبر یا Tombstone

کارت سنگ قبر یا Tombstone

یکی دیگر از کارت های اسپاونر (Spawner) یا تولید کننده سرباز در بازی کلش رویال (Clash Royale) کارت سنگ قبر یا Tombstone است. این کارت منجر به تولید اسکلت ها می‌شود. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت سنگ قبر یا Tombstone بازی کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت سنگ قبر یا Tombstone بازی کلش رویال

کارت سنگ قبر یا Tombstone از دیگر کارت های اسپاونر بازی کلش رویال است که تقریبا عملکردی شبیه به کارت هایی نظیر  کلبه بربرین ها (Barbarian Hub)، کلبه گوبلن ها (Goblins Hut)، کوره (Furnace) و غیره دارد. کارت سنگ قبر (Tombstone) منجر می‌شود که در بازه های زمانی مشخص اسکلت هایی از آن خارج شوند.

در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت سنگ قبر یا Tombstone بازی کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 کارت سنگ قبر یا Tombstone

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی آیفون

معرفی کارت سنگ قبر یا Tombstone کلش رویال (Clash Royale)

اگر از علاقمندان به استفاده از کارت های اسپاونر یا تولید کننده سرباز هستید، بهتر است کارت سنگ قبر یا Tombstone را هم به خوبی بشناسید. این کارت منجر می‌شود که هر چند ثانیه یک اسکلت از آن خارج و روانه لاین شود. برای آشنایی بهتر با این کارت به نکات و مسائل زیر توجه کنید:

 کارت سنگ قبر یا Tombstone

 • کارت سنگ قبر یا Tombstone در آرنای 2 (Arena 2) یا بون پیت (Bone Pit) آنلاک می‌شود.
 • این کارت یک کارت اسپاونر یا تولید کننده سرباز است که هر 2.9 ثانیه یک اسکلت از آن خارج می‌شود.
 • هر زمان که سنگ قبر یا Tombstone از بین برود، شاهد خارج شدن ناگهانی 4 اسکلت از درون آن خواهید بود.
 • کارت سنگ قبر یا Tombstone از کارت های کمیاب یا Rare بازی کلش رویال (Clash Royale) محسوب می‌شود.
 • عمر مفید سنگ قبر (Tombstone) در بهترین شرایط ممکن برابر با 40 ثانیه است.
 • برای استفاده از کارت سنگ قبر یا Tombstone نیاز به صرف 3 اکسیر دارید که مقدار اکسیر کمتری در مقایسه با سایر ساختمان های اسپاونر به شمار می‌رود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تلفنی موبایل

 • استفاده از کارت سنگ قبر یا Tombstone یک رویکرد عالی برای کند کردن و سردرگم کردن سربازهای پرقدرتی مثل پکا (P.E.K.K.A)، مینی پکا (Mini P.E.K.K.A)، جاینت اسکلت (Giant Skeleton) و غیره محسوب می‌شود.
 • کارت سنگ قبر یا Tombstone منجر به ایجاد اختلال در شارژ های پرنس (Prince) و سردرگم شدن آن خواهد شد. پس یکی از اصلی ترین کاربردهای Tombstone (سنگ قبر) ایجاد اختلال در عملکرد پرنس (Prince) و خنثی کردن شارژهای آن است.
 • یکی از استراتژی های خوبی که برای پیاده کردن کارت سنگ قبر یا Tombstone می‌توانید از آن استفاده کنید، مربوط به پیاده کردن آن در وسط منطقه خودتان می‌شود. در این شرایط سرباز های دشمن به ناحیه درونی منطقه شما انحراف پیدا می‌کنند و این مسئله سبب می‌شود تا خطر از تاورهایتان دور شود.
 • با توجه به عمر مفیدی که سنگ قبر (Tombstone) دارد، در بهترین شرایط ممکن می‌تواند 14 اسکلت را به مرور زمان از خود خارج کند. همچنین 4 اسکلت هم بعد از نابود شدن آن احضار می‌شوند، پس در مجموع کارت سنگ قبر یا Tombstone می‌تواند 18 اسکلت را ایجاد نماید.
 • سرباز هایی مثل بولر (Bowler) به راحتی می‌توانند سنگ قبر (Tombstone) و اسکلت های تولید شده آن را از بین ببردند.
 • با استفاده از فایربال (Fireball) می‌توانید به سادگی سنگ قبر یا Tombstone را از بین ببرید. سعی کنید فایر بال (Fireball) را در زمانی پرتاب کنید که بتواند به سایر سرباز ها یا ساختمان های دشمن هم آسیب بزند. البته در نظر داشته باشید که استفاده از فایربال (Fireball) برای از بین بردن سنگ قبر (Tombstone) شما را به میزان 1 اکسیر از دشمن عقب می‌اندازد.
 • اگر دشمن شما کارت سنگ قبر یا Tombstone را در نزدیکی تاورهای اصلی خود پیاده کرد. می‌توانید از راکت (Rocket) برای ایجاد آسیب دو منظوره استفاده کنید. در این شرایط علاوه بر آسیب دیدن تاور دشمن، سنگ قبر (Tombstone) هم متلاشی می‌شود. با این حال توصیه می‌کنیم استفاده از اسپل فایربال (Fireball) را به استفاده از راکت (Rocket) ترجیح دهید.
 • از آنجایی که اسکلت های احضار شده توسط سنگ قبر (Tombstone) جان بسیار کمی دارند و فقط با یک اتک تاور دشمن از بین می‌روند، بنابراین نمی‌توانید انتظار داشته باشید که استفاده از کارت سنگ قبر یا Tombstone منجر به ایجاد فشار یا پوش سنگینی در لاین شود. کارت سنگ قبر یا Tombstone فقط نقش یک منحرف کننده و تخریب گر را بر عهده خواهد داشت.
 • کارت لوگ (The Log) هم در اغلب شرایط می‌تواند علاوه بر از بین بردن خود سنگ قبر (Tombstone) منجر به از بین بردن اسکلت های خارج شده از آن هم شود.

 بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی سامسونگ  

 • از کارت سنگ قبر یا Tombstone می‌توان برای منحرف کردن پرنسس (Princess) و مورتار (Mortar) برای یک بازه زمانی نسبتا کوتاه هم استفاده کرد.
 • با لول آپ کارت سنگ قبر یا Tombstone شاهد افزایش جان آن و لول اسکلت هایی خواهید بود که از آن خارج می‌شوند. جزئیات دقیق‌تر مربوط به این مسئله در جدول زیر ضمیمه شده است:

 کارت سنگ قبر یا Tombstone

پس کارت سنگ قبر یا Tombstone یک کارت مخرب و منحرف کننده است که نمی‌توان انتظار داشت منجر به ایجاد فشار و پوش در لاین شود، بلکه برعکس می‌تواند با اثر مخرب خود فشار دشمن را در لاین خنثی کند. اگر از این کارت به درستی استفاده شود، شما علاوه بر تخریب استراتژی های دشمن قادر به خریدن زمان بیشتر برای خود خواهید بود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی کارت سنگ قبر یا Tombstone در بازی کلش رویال (Clash Royale) پرداختیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید.

 بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی

قطعات گوشی آیفون 6 Plus

قطعات سامسونگ اس 9

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments