×
پاسخ تلفنی به سوالات موبایل – تماس از تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ – تماس از همراه‌اول: ۹۹۲۲۵۵۱۵
سفارش آنلاین تعمیرات موبایل
تعمیرات تخصصی آیفون
سفارش: ۷۵۱۴ ۷۵۱۴ - ۰۲۱
ثبت رایگان سفارش تعمیر موبایل

معرفی و دانلود همراه بانک بانک سینا ؛ جدیدترین نسخه

همراه بانک بانک سینا
اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ

بانک سینا با ارائه یک اپلیکیشن اختصاصی امکان دسترسی آسان به خدمات بانکداری الکترونیکی از طریق گوشی های همراه را برای مشتریان خود به ارمغان می‌آورد. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی همراه بانک بانک سینا پرداخته و لینک دانلود آن را ارائه کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

تماس از تلفن ثابت سراسر کشور
۱۰۱۵ ۹۰۷ ۹۰۹

معرفی و دانلود همراه بانک بانک سینا

بانک سینا این امکان را فراهم آورده تا مشتریان این بانک بتوانند تنها با استفاده از گوشی همراه خود به خدمات بانکداری الکترونیکی دسترسی داشته باشند و بدون محدودیت زمانی و مکانی نیست به انجام امورات بانکی خود اقدام نمایند. بنابراین اگر شما هم از مشتریان بانک سینا هستید، با نصب اپلیکیشن اختصاصی این بانک بر روی گوشی های همراه خود قادر خواهید بود تا امورات بانکی مورد نظر خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک و دستگاه های خود پرداز انجام دهید. همراه بانک بانک سینا قابلیت هایی نظیر اعلام موجودی، دریافت صورت حساب، انتقال وجه، خرید شارژ و بسیاری دیگر را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که امکان دسترسی به تمامی قابلیت های ارائه شده توسط این همراه بانک به صورت شبانه روزی و 24 ساعته فراهم آمده است.

همراه بانک بانک سینا

توجه داشته باشید که جهت استفاده از خدمات ارائه شده توسط همراه بانک بانک سینا نیاز است تا ابتدا به یکی از شعب بانک مذکور مراجعه نموده و نام کاربری و رمز موبایل بانک حساب خود را دریافت کنید. سپس با نصب این برنامه بر روی گوشی خود، قادر به دسترسی و استفاده از خدمات موبایل بانک سینا خواهید بود. همراه بانک سینا برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس عرضه شده و هر دو نسخه به صورت رایگان قابل دانلود هستند. به منظور دانلود جدیدترین نسخه همراه بانک بانک سینا می‌توانید از آیکون های ضمیمه شده در انتهای همین مقاله استفاده کنید. چنانچه در مورد قابلیت های برنامه موبایل بانک سینا نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

https://www.sinabank.ir/internet_banking/397-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9.html

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

اگـر هنوز سـوالـی در ذهـن شـماسـت. همین حالا با موبایل کمک تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099071015
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9092305296
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) 99225515
ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران (0 نظر)

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.