تعمیرات اپل

متاسفانه در حالت عادی مشاهده استوری اینستاگرام (Instagram Story) از طریق نسخه تحت وب آن وجود ندارد، اما ترفندی خاص قادر به انجام این عمل خواهید بود. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه مشاهده استوری اینستاگرام در کامپیوتر با افزونه Chrome IG Story مرورگر کروم بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با مشاهده استوری اینستاگرام در کامپیوتر (Instagram Story)

اینستاگرام هم اکنون یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی موجود است که کاربران متعددی دارد. یکی از قابلیت‌هایی که در اینستاگرام ارائه شده، اینستاگرام استوریز نام دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن می‌توانید از مقاله استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) و نکات استفاده از آن استفاده کنید.

قابلیت استوریز یا استوری (Story) مانند بسیاری دیگر از ویژگی‌های اینستاگرام فقط در اپلیکیشن اختصاصی آن ارائه شده است، بدین معنا که شما با مراجعه به سایت اینستاگرام و نسخه تحت وب آن قادر به استفاده از قابلیت استوری نخواهید بود. اما این مشکل از طریق یک ترفند خاص و جالب برطرف می‌شود! در این ترفند باید از مرورگر کروم و افزونه Chrome IG Story استفاده شود.

بنابراین در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه مشاهده استوری اینستاگرام در کامپیوتر با افزونه Chrome IG Story مرورگر کروم بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

نحوه استفاده از افزونه Chrome IG Story

راه اندازی افزونه Chrome IG Story به سادگی صورت می‌پذیرد. به محض اینکه این افزونه را در مرورگر گوگل کروم نصب کنید و وارد نسخه تحت وب اینستاگرام شوید، قادر به مشاهده استوری های آن خواهید بود. برای استفاده از افزونه مذکور به شرح زیر عمل کنید:

  • مرورگر گوگل کروم (Google Chrome) کامپیوتر یا لپ تاپ خود را اجرا کنید.
  • به منوی اضافه کردن افزونه ها (Add Extensions) مراجعه کنید. برای انجام این کار می‌توانید بر روی آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست مرورگر کلیک و گزینه Settings را انتخاب کنید. سپس از منوی سمت چپ، بر روی گزینه Extensions کلیک نمایید و نهایتا در بخش زیرین صفحه بر روی گزینه Get more extensions کلیک کنید.
  • پس از اجرای منوی جستجوی افزونه ها باید نام افزونه Chrome IG Story را وارد و جستجو کنید.

مشاهده استوری اینستاگرام در کامپیوتر با افزونه Chrome IG Story

  • با کلیک بر روی گزینه Add to Chrome این افزونه را دانلود و به مرورگر کروم اضافه کنید. اگر در سرچ نتونستید این افزونه را پیدا کنید، می‌توانید از لینک زیر برای دانلود این افزونه استفاده نمایید.

Chrome IG Story

  • حال با کلیک بر روی این قسمت به سایت اینستاگرام بروید و وارد اکانت خود شوید.

مشاهده خواهید کرد که استوری های اینستاگرام (Instagram Stories) در منوی فوقانی صفحه نمایش داده می‌شوند. با کلیک بر روی هر یک از استوری ها از طریق کامپیوتر و مرورگر کروم قادر به مشاهده آن‌ها خواهد بود.

مشاهده استوری اینستاگرام در کامپیوتر با افزونه Chrome IG Story

آموزش ویدئویی مشاهده استوری اینستاگرام در کامپیوتر با Chrome Ig Story

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه مشاهده استوری اینستاگرام در کامپیوتر با افزونه Chrome IG Story مرورگر کروم پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

منبع telegram
برچسب‌ها: آموزش دیدن استوری اینستاگرام در کامپیوتر آموزش مشاهده Stories اینستاگرام در کامپیوتر آموزش مشاهده Story اینستاگرام در کامپیوتر آموزش مشاهده استوری اینستاگرام در کامپیوتر آموزش مشاهده استوری اینستاگرام در کروم آموزش مشاهده استوریز اینستاگرام در کامپیوتر آموزش نصب افزونه Chrome IG Story استوری اینستاگرام با Chrome IG Story استوری اینستاگرام در کامپیوتر استوری اینستاگرام در کروم افزونه Chrome IG Story چگونگی دیدن استوری اینستاگرام در کامپیوتر چگونگی مشاهده Stories اینستاگرام در کامپیوتر چگونگی مشاهده Story اینستاگرام در کامپیوتر چگونگی مشاهده استوری اینستاگرام در کامپیوتر چگونگی مشاهده استوری اینستاگرام در کروم چگونگی مشاهده استوریز اینستاگرام در کامپیوتر چگونگی نصب افزونه Chrome IG Story دیدن استوری اینستاگرام در کامپیوتر راهنمای افزونه Chrome IG Story روش دیدن استوری اینستاگرام در کامپیوتر روش مشاهده Story اینستاگرام در کامپیوتر روش مشاهده استوری اینستاگرام در کامپیوتر روش مشاهده استوریز اینستاگرام در کامپیوتر شیوه دیدن استوری اینستاگرام در کامپیوتر شیوه مشاهده Story اینستاگرام در کامپیوتر شیوه مشاهده استوری اینستاگرام در کامپیوتر شیوه مشاهده استوری اینستاگرام در کروم شیوه نصب افزونه Chrome IG Story مشاهده Stories اینستاگرام در کامپیوتر مشاهده Story اینستاگرام در کامپیوتر مشاهده استوری اینستاگرام در کامپیوتر مشاهده استوری اینستاگرام در کروم مشاهده استوریز اینستاگرام در کامپیوتر نحوه دیدن استوری اینستاگرام در کامپیوتر نحوه مشاهده Stories اینستاگرام در کامپیوتر نحوه مشاهده Story اینستاگرام در کامپیوتر نحوه مشاهده استوری اینستاگرام در کامپیوتر نحوه مشاهده استوری اینستاگرام در کروم نحوه مشاهده استوریز اینستاگرام در کامپیوتر نحوه نصب افزونه Chrome IG Story نصب افزونه Chrome IG Story

نظرات کاربران (11)

ارسال نظر