آموزش فیلتر کردن اتوماتیک کامنت‌های حاوی کلمات توهین آمیز در اینستاگرام

حذف کامنت‌های توهین آمیز اینستاگرام instagram comments

اینستاگرام امکان فیلتر کردن اتوماتیک کامنت‌های حاوی کلمات توهین آمیز را برای برخی از کاربران برتر خود فراهم کرده بود. حال این قابلیت برای تمام کاربران این شبکه اجتماعی ارائه می‌شود. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

حذف کامنت‌های توهین آمیز اینستاگرام instagram comments

قابلیت فیلتر کردن اتوماتیک کامنت‌های حاوی کلمات توهین آمیز پیش از این و طی تابستان امسال برای برخی از کاربران برتر اینستاگرام ارائه شده بود و ظاهرا بازده آن بسیار مثبت و قابل قبول بوده است. حال اینستاگرام از روز دوشنبه شروع به ارائه این قابلیت برای سایر کاربران معمولی این شبکه اجتماعی کرده است. اما منظور از فیلتر کردن اتوماتیک کامنت‌های حاوی کلمات توهین آمیز چیست؟

متاسفانه به وفور دیده می‌شود که اشخاص در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی کامنت‌های توهین آمیزی را ثبت می‌کنند. این موضوع در اینستاگرام هم بسیار زیاد مشاهده شده و چه بسیارند افرادی که در زیر پست‌های مختلف عبارات و کلمات توهین آمیزی را به عنوان کامنت به ثبت می‌رسانند. تا پیش از این اینستاگرام این اجازه را به کاربران می‌داد تا کامنت‌های توهین آمیز ثبت شده برای پست‌های خود را حذف کنند اما از این پس علاوه بر این ویژگی کاربر قادر خواهد بود که در پروفایل خود کلمات خاصی را به عنوان کلمات نامناسب تعیین کرده و بدین از نمایش کامنت‌های حاوی آن کلمات به طور اتوماتیک جلوگیری به عمل آید. به این امر اصلاحا امکان فیلتر کردن اتوماتیک کامنت‌های حاوی کلمات توهین آمیز گفته می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XR

فیلتر کردن اتوماتیک کامنت‌های حاوی کلمات توهین آمیز در اینستاگرام

به منظور فعال کردن و استفاده از این قابلیت یک گزینه جدید با عنوان hide inappropriate comments به تنظیمات بخش کامنت اینستاگرام کاربران اضافه می‌شود. ابتدا باید این قابلیت را فعال کنید. سپس باید در فیلد ارائه شده کلمات توهین آمیز یا هر کلمه‌ای که تمایل به فیلتر شدن آن را دارید وارد کنید. این کلمات را باید با استفاده از علامت کاما (,) از هم جدا سازید. با انتخاب گزینه Done تنظیمات مورد نظرتان ذخیره می‌شوند و از این پس تمام کامنت‌هایی که حاوی یکی از کلمات ثبت شده شما باشند به طور اتوماتیک فیلتر خواهند شد.

حذف کامنت‌های توهین آمیز اینستاگرام instagram comments

بیشتر بخوانید:

خرید موبایل

قیمت گلس آیفون ایکس اس مکس

قیمت تاچ ال سی دی سامسونگ A50 اس

قطعات گوشی A70s

تعمیرات موبایل

منبع theverge

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments