اگر بنا به هر دلیل رمز عبور قابلیت تایید هویت دو مرحله ای (Two Step Verification) اکانت تلگرام خود را فراموش کرده‌ایم، نگران نباشید. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه ریست پسورد در صورت فراموشی رمز تایید دو مرحله ای تلگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

برای مطالعه کامل این مطلب اینجا کلیک کنید.

نظرات کاربران (43)

ارسال نظر

  من رمز بک آپ گوشی هواویم رو فراموش کردم , رمز ایمیلم توشه و چون ایمیل ریکاوری رو فعال کردم و ریکاوری ایمیل ریکاوری رو هم فعال کردم و چون یادم نمیاد در چه تاریخی ایمیلم رو ساختم به ایمیلم دسترسی ندارم و نیز به گوگل درایوم و پس به حساب پینترستم و اکانت تلگرامم که تایید دومرحله ایش رو فراموش کردم دسترسی ندارم و به علاوه به حساب پرفکت مانیم هم که کلی پول توشه همین طورو علاوه بر اینها به دلیل قوانین مبارزه با پولشویی بروکری که توش کار میکنم قابلیت برداشت غیراز روش واریزی ابتدایی که پرفکت مانی باشه رو نمیده پس پولم هم تو بروکر غیرقابل برداشته , اگه کسی میدونه این گره کورو باز کنه لطف کنه راهنمایی کنه

  ۱- ابتدا تلگرام را روی دستگاه جدیدی که قصد دارید به فعال‌سازی آن بپردازید نصب کرده و مرحله اول را که شامل وارد کردن شماره تلفن همراه است طی کنید تا کد فعال‌سازی روی تلفن همراه یا تلگرام نصب شده روی دیگر دستگاه‌های فعال ارسال شود.

  ۲- کد فعال‌سازی را در پنجره‌ موردنظر وارد کنید تا مراحل ادامه یابد و رمز دوم از شما درخواست شود.

  ۳- در این مرحله باتوجه به این‌که رمز دوم را به‌خاطر ندارید ‌باید روی گزینه‌ Forgot Password کلیک کنید.

  ۴ – چنانچه ایمیل پشتیبان را برای بازیابی رمز عبور وارد نکرده باشید ‌باید به مرحله ۵ بروید، در غیر این‌صورت می‌توانید به ایمیل موردنظر مراجعه کرده و کد ارسالی در ایمیل را در کادر به‌نمایش درآمده وارد کنید. (با انجام این کار مراحل فعال‌سازی کامل شده و می‌توانید از تلگرام استفاده کنید) در صورتی که ایمیل را وارد کرده‌اید، اما به آن دسترسی ندارید ‌باید روی Having Trouble Accessing your E-mail کلیک کنید و به مرحله ۵ بروید.

  ۵- در این مرحله علاوه بر دیگر گزینه‌های موجود، گزینه جدیدی با عنوان Reset Your Account به رنگ قرمز نمایش داده می‌شود. با کلیک روی این گزینه و کلیک مجدد روی گزینه‌ Reset، عملیات بازنشانی حساب کاربری آغاز و دسترسی مجدد شما به حساب کاربری فراهم می‌شود. توجه داشته باشید این دسترسی مجدد با حذف پیام‌ها، فایل‌های چندرسانه‌ای و دیگر اطلاعات ذخیره‌شده در حساب کاربری شما همراه است.

  توجه:

  امکان سوءاستفاده از این روش و بازنشانی حساب کاربری دیگر کاربران وجود ندارد؛ زیرا عملیات بازنشانی نیازمند در اختیار داشتن رمز اول یا همان کدی است که به تلگرام یا تلفن همراه شما ارسال می‌شود. البته فراموش نشود چنانچه خرابکاران به روش‌های مختلف این کد را در اختیار بگیرند، می‌توانند حساب شما را بازنشانی کنند، اما در این شرایط همه اطلاعات حساب کاربری شما حذف شده و امکان انتشار اطلاعات شخصی شما وجود ندارد.

  بابا من که کاملا یادمه چی بود
  نشون به اون نشو که با رمز ورودیم یکی بود
  حالا هر چی میزنم نمیاره
  جیمیل هم وارد نکردمممممممم
  توروخدا جواب بدین
  واقعا اکانتم رو می خوام