موبوگرام به عنوان پرطرفدارترین برنامه فارسی زبان فعلی از یک قابلیت خاص تحت عنوان “حالت روح” یا “Ghost Mode” پشتیبانی می‌کند. اما حالت روح دقیقا چیست؟ چه کاربردی دارد و چگونه آن را فعال کنیم؟ در این مقاله قصد داریم تا در مورد حالت روح موبوگرام و نحوه استفاده از آن صحبت کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

برای مطالعه کامل این مطلب اینجا کلیک کنید.

نظرات کاربران (8)

ارسال نظر

  سلام ببخشید یه سوال میخواستم بدونم اگه من حالت روحمو فعال کنم بعدش یه پیامیو بخونم بعد دوباره حالت روحو غیر فعال و همون پیامو بخونم تیک دوم میخوره برای طرف مقابلم؟؟؟
  ممنون میشم سریع پاستمو بدین عجله دارم

  سلام ببخشید ادم وقتی تو حالت روح میزاره موبوگرامو میشه تو گروه هم چت کنیم ساعت آف هی تغییر میکنه میشه با کسی که با حالت روحه چت کنیم؟

  ببخشید اگه تو این حالت روح به طرف پیام بدیم پیاممون دوتا تیک میخوره مشخص میشه طرف انلاینه یا نه؟

  اقا حالت روح موبوگرام دوم و سوم کجاس

  با سلام .میخواستم پیشنهاد بدم و در واقع درخواست کنم در آپدیت های بعدی حالت روح رو بردارن .چون ما ایرانیها اصلا جنبه ی استفاده ی درست از هیچ چیزی رو نداریم و بیشتر با این حالت روح همدیگه رو آزار میدیم و در ثانی این خودش رواج دروغگویی هستش .چرا انقدر دروغ؟چرا در روابطمون صداقت نداریم؟

   واقعا راست میگی دمت گرم

   دقیقا بنده اصلا از این نسخه های نرم افزار استفاده نمی کنم و همش در حالت آنلاین قرار دارم و حتی از خود تلگرام last seen هم استفاده نمی کنم دلیلی نداره خوب مثلا بدونند کی آنلاینی اتفاقا بهتره چون تکلیف پیام دهنده مشخص میشه!