تلگرام قابلیتی دارد که به موجب آن اکانت غیر فعال کاربران را در بازه های زمانی مشخص به صورت خودکار دیلیت یا حذف می‌کند. نکته جالب اینجاست که بازه زمانی مذکور توسط کاربر قابل انتخاب است. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه تغییر بازه زمانی دیلیت خودکار اکانت تلگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با دلیت اتوماتیک اکانت تلگرام

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که تلگرام ارائه می‌کند، ویژگی حذف یا پاک کردن اتوماتیک اکانت کاربران در شرایطی است که برای مدت زمان مشخصی آنلاین نشوند. در منوی تنظیمات تلگرام گزینه‌ای تحت عنوان Account self-destructs وجود دارد که به موجب آن بازه زمانی برای دیلیت خودکار حساب کاربران این مسنجر قابل انتخاب می‌شود.

در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه تغییر بازه زمانی دیلیت خودکار اکانت تلگرام بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

نحوه تغییر بازه زمانی دیلیت خودکار اکانت تلگرام

به منظور تغییر بازه زمانی دیلیت اتوماتیک اکانت تلگرام به شرح زیر عمل کنید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.
  • گزینه Settings را انتخاب کنید.
  • گزینه Privacy & Security را انتخاب نمایید.
  • در بخشی که با عنوان Account self-destructs ارائه شده است، گزینه If you’re away for را انتخاب کنید.
  • هر یک از بازه های زمانی مد نظرتان را انتخاب نمایید.

به همین سادگی بازه زمانی دیلیت خودکار حساب تلگرام تغییر پیدا می‌کند. شما می‌توانید بازه زمانی دلیت یا حذف خودکار اکانت خود را برابر با 1 ماه (1 Month)، 3 ماه (3 Month)، 6 ماه (6 Month) یا یک سال (1 Year) در نظر بگیرید. برای مثال اگر گزینه 6 ماه را انتخاب کنید، چنانچه برای مدت زمان 6 ماه اکانت تلگرامتان فعال نشود و آنلاین نگردید، این اکانت به طور اتوماتیک از بین رفته یا دیلیت می‌شود.

آموزش ویدئویی تغییر بازه زمانی دیلیت خودکار اکانت تلگرام

 

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه تغییر بازه زمانی دیلیت خودکار اکانت تلگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

منبع telegram

خبرنامه

نظرات کاربران (1)

ارسال نظر

    سلام ممنون از مطلب خوبتون ببخشید من احتمالا برای یکسال آفلاین باشم راهی نیست اکانت تلگرامم پاک نشه ؟؟؟