تعمیر یا تعویض ال سی دی J2 Core سامسونگ – J260 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی J2 Core سامسونگ – J260 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی J2 Core سامسونگ – J260 | موبایل کمک

دیگر نگران کیفیت تعمیر گوشی های موبایل خود و هزینه انجام تعمیراتی همچون تعمیر ال سی دی و تاچ در گوشی هایی مثل گلکسی جی 2 کور (Samsung Galaxy J2 Core) نباشید. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی J2 Core را بهتر از نمایندگی های رسمی سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J2 Core کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

برای تعمیر ال سی دی گلکسی J2 Core باید به چه نکاتی توجه شود؟

پیش از اینکه برای تعمیر ال سی دی گلکسی J2 Core یا هر گوشی دیگری وارد عمل شوید باید به چند نکته خاص توجه کنید که ما سعی کردیم پیش از این در مقاله قبل از تعویض ال سی دی شکسته گوشی به این نکات توجه کنید! به طور جامع در رابطه با این نکات صحبت کنیم. اگر بخواهیم به طور خلاصه مهمترین نکات مورد نظرمان را بیان کنیم باید بگوییم که شامل موارد زیر می‌شوند:

  • به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید: همیشه برای انجام تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی J2 Core به تعمیرکار یا مرکز تعمیری مراجعه کنید که قابل اعتماد باشد و رضایت مشتریان از آن نشان دهد که کیفیت خدمات آن مرکز یا تعمیرکار مناسب است. به هیچ وجه برای تعمیر گوشی خود به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید چون ممکن است به شیوه های مختلف سرتان کلاه گذاشته شود.
  • تا حد امکان تاچ ال سی دی اورجینال در گوشی نصب کنید: زمانی که برای تعویض تاچ ال سی دی گوشی به تعمیرکاران موبایل مراجعه می‌کنید، عموما دو نوع تاچ ال سی دی جهت تعویض به شما پیشنهاد داده می‌شود که یکی اورجینال و دیگری کپی است! برای درک بهتر تفاوت های مابین این دو نوع تاچ ال سی دی در گوشی های موبایل توصیه می‌کنیم مقاله شرح تفاوت ال سی دی اورجینال و کپی آیفون های اپلرا مطالعه نمایید. سعی کنید همیشه ال سی دی اورجینال را برای نصب در گوشی خود انتخاب نمایید از نسخه های کپی استفاده نکنید.
  • از کیفیت تعمیر مطمئن شوید: متاسفانه بازار آزاد موبایل و تعمیرات گوشی به گونه‌ای شده که نمی‌توان به تمام اظهارت و صحبت های تعمیرکار اعتماد کرد. البته این مسئله برای تمام تعمیرکاران موبایل صادق نیست و خیلی از آن ها هم با وجدان کاری در حال فعالیت هستند اما شما برای پیشگیری از بروز هر مشکل بهتر است بدترین شرایط را در نظر گرفته و خیلی به حرف های تعمیرکار اعتماد نکنید. برای مثال اگر وی مدعی شده تاچ ال سی دی اورجینال در گوشی شما نصب می‌کند از او در رابطه با ضمانتی که ارائه می‌دهد سوال کنید! یا خودتان تاچ ال سی دی اورجینال گوشی را تهیه کرده و از تعمیرکار بخواهید که فقط تعویض آن را انجام دهد.

قیمت تاچ ال سی دی j2 core - قیمت ال سی دی j2 core

  • به هزینه تعمیر دقت کنید: متاسفانه به طور دقیق مشخص نیست که هزینه تعمیرات موبایل در بازار آزاد بر چه اساس محاسبه می‌شود! اگر شما به چند مغازه تعمیر موبایل مراجعه کنید و گوشی خود را نشان دهید، متوجه منظورمان خواهید شد. بنابراین به قیمت تاچ ال سی دی j2 Core که تعمیرکار پیشنهاد می‌دهد دقت کنید و سعی داشته باشید که بهترین هزینه و قیمت را انتخاب کنید.
  • در مورد جزئیات تعمیر اطلاعات کسب کنید: قبل از مراجعه به نزد تعمیرکار کمی در رابطه با نحوه تعمیر دستگاه اطلاعات کسب کنید و با مراحل آن آشنا شوید. برای مثال شاید با کمی جستجو متوجه شدید که خودتان شخصا قادر به تعویض ال سی دی گوشی هستید و لزومی برای مراجعه حضوری به نزد تعمیرکاران و پرداخت اجرت تعمیر به آن ها ندارید! یا ممکن است متوه شوید که اصلا نیازی به صرف هزینه برای تعویض تاچ ال سی دی گوشی ندارید و صرفا با تعویض گلس ال سی دی مشکل رفع می‌شود که در این شرایط هزینه تعمیر دستگاه نصف می‌شود. برای آشنایی بیشتر با تفاوت تعویض ال سی دی و گلس به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن بپردازید.

موارد فوق اصلی ترین مسائلی هستند که باید برای تعمیر ال سی دی گلکسی J2 Core یا هر گوشی دیگری در نظر بگیرید. اما بهترین مرکز برای تعمیر LCD و تاچ گوشی های موبایل کدام است؟ آیا نمایندگی های سامسونگ سرویس خوبی در این راستا ارائه می‌دهند؟ آیا خرابی های ال سی دی شامل گارانتی می‌شود؟ با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید:  تعمیرات lcd موبایل

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی J2 Core چقدر است؟

با توجه به اینکه گوشی گلکسی جی 2 کور سامسونگ از ال سی دی و تاچ خیلی با کیفیتی بهره نمی‌برد و پنل آن از نوع TFT است، بنابراین قیمت نسخه اورجینال آن هم زیاد نیست که این مسئله منجر به کاهش هزینه تعمیر ال سی دی دستگاه می‌شود. پس اگر به تعمیر ال سی دی J2 Core نیاز دارید خیلی به فکر هزینه انجام این تعمیر نباشید، چون لزومی مبنی بر صرف هزینه گزاف نخواهید داشت. اگر می‌خواهید با کمترین هزینه ممکن و در سریع ترین زمان شامل تعمیر شدن تاچ ال سی دی گوشی گلکسی جی 2 کور سامسونگ خود باشید، توصیه می‌کنیم از سرویس و خدمات شرکت موبایل کمک استفاده به عمل آورید. فراموش نکنید که تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک بر روی گوشی مشتریان انجام می‌گیرند شامل گارانتی اصالت قطعه می‌شوند.

بیشتر بخوانید: تعمیر سامسونگ گلکسی J2 Core 

بیشتر بخوانید:  تعمیرات موبایل سامسونگ 

 

برای تعویض LCD سامسونگ J2 Core کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر ال سی دی گوشی در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ

بهتر است برای تعمیر ال سی دی J2 Core سامسونگ یا هر یک از دیگر گوشی های این برند خیلی دلتان را به نمایندگی های آن خوش نکنید! متاسفانه در اغلب مواقع حتی اگر موبایل شما دارای گارانتی هم باشد مشکلات مربوط به تاچ ال سی دی تحت گارانتی قابل تعمیر نیستند و باید با پرداخت هزینه از سوی کاربر انجام شوند. بنابراین حتی اگر به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کنید هم نمی‌توانید از گارانتی برای تعمیر ال سی دی گوشی استفاده کنید، مگر در شرایط خاصی که مشکل ایجاد شده در LCD بدون دخالت شما به وجود آمده باشد.

 

قیمت تاچ ال سی دی j2 core - قیمت ال سی دی j2 core

تعمیر ال سی دی گلکسی J2 Core را به موبایل کمک بسپارید!

اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن، سریع و با ضمانت را تجربه کنید توصیه می‌کنیم از سرویس و خدمات شرکت موبایل کمک استفاده به عمل آورید. موبایل کمک اولین شرکتی است که سرویس تعمیرات موبایل را با قابلیت ثبت سفارش آنلاین امکانپذیر کرده و تمام تعمیراتی که روی گوشی مشتریان انجام می‌دهد را ضمانت یا گارانتیاصالت قطعه می‌کند. بنابراین با موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی و یا به طور کلی تعمیرات گلکسی J2 Core را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی گلکسی J2 Core در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

گوشی جی 2 کور 2020

قطعات J2 Core

قیمت ال سی دی J2 Core

قیمت تاچ ال سی دی J2 Core

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ