تعویض و تعمیر ال سی دی J2 Pro 2018 سامسونگ – J250 | موبایل کمک تعویض و تعمیر ال سی دی J2 Pro 2018 سامسونگ – J250 | موبایل کمک

تعویض و تعمیر ال سی دی J2 Pro 2018 سامسونگ – J250 | موبایل کمک

اگر بنا به هر دلیل تاچ ال سی دی گوشی گلکسی جی 2 پرو 2018 سامسونگ (Samsung Galaxy J2 Pro 2018) شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد نگران هزینه آن نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعویض تاچ ال سی دی گلکسی جی 2 پرو 2018 را با کمترین قیمت و هزینه انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J2 Pro 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر ال سی دی گلکسی جی 2 پرو در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ

خیلی از کاربران تصور دارند که اگر تعمیر گوشی های برند سامسونگ خود را به نمایندگی های رسمی این شرکت واگذار کنند بهترین نتیجه را کسب خواهند کرد. این باور یک بارو غلط است و طبق آمار نمایندگی های رسمی تعمیر موبایل سامسونگ خیلی هم سرویس با کیفیتی را ارائه نکرده و درصد رضایت مشتریان آن ها در حوزه تعمیرات گوشی پایین است. متاسفانه در اغلب مواقع تعمیراتی که بر روی ال سی دی گوشی گلکسی J2 Pro انجام می‌گیرند هم تحت گارانتی نیستند چون عموما نمایندگی های سامسونگ مشکل ال سی دی و تاچ را به سهل انگاری و دخیل بودن کاربر در آن ارتباط می‌دهند.

 

تعویض تاچ ال سی دی گلکسی J2 pro

 

به عنوان مثال اگر گوشی سامسونگ Galaxy J2 Pro 2018 را خریداری کرده باشید و هنوز هم از گارانتی رسمی این شرکت بهره‌مند باشید اما با افتادن از دست شما ال سی دی آن بشکند یا به دلیل تماس با آب ال سی دی و تاچ آن بسوزد، نمی‌توانید با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ مشکل آن را برطرف سازید و در اینگونه مواقع باید هزینه تعمیر دستگاه را شخصا پرداخت کنید. همچنین عموما نمایندگی های تعمیرات گوشی سامسونگ برای تعمیر گوشی های مشتریان خیلی زمان صرف می‌کنند و شما را چند روزی منتظر می‌گذارند. بنابراین به طور کلی تصور نکنید که با مراجعه به نمایندگی های سامسونگ می‌توانید تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی جی 2 پرو 2018 را بدون مشکل، با صرف کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان انجام دهید.

چگونه از خراب شدن تاچ ال سی دی گوشی جلوگیری کنیم؟

همیشه پیشگیری بهتر از درمان بوده و هست، بنابراین توصیه می‌کنیم همیشه بیشترین مراقبت را از گوشی خود به عمل آورید تا خدای نکرده دچار مشکل نشود و نیاز به تعمیر پیدا نکند. برای جلوگیری از خراب شدن تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی جی 2 پرو 2018 بهتر است عوامل شایعی که منجر به خراب شدن آن می‌شوند را بشناسید و سپس با جلوگیری از وقوع این عوامل، از بروز مشکل در عملکرد تاچ ال سی دی دستگاه جلوگیری نمایید. اصلی ترین عواملی که می‌توانند منجر به خراب شدن تاچ ال سی دی گوشی Galaxy J2 Pro شوند دو عامل آب خوردگی و ضربه هستند. شما با توجه به این دو موضوع و در نظر گرفتن آن ها می‌توانید تا حد زیادی از خراب شدن LCD و تاچ گوشی Galaxy J2 Pro 2018 خود جلوگیری نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل آنلاین

هزینه تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی جی 2 پرو 2018 چقدر است؟

عموما هزینه تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی های موبایل بالاست و در مقایسه با سایر تعمیرات همان گوشی هزینه گزافی دارد. در مورد گوشی گلکسی J2 پرو هم همین امر صادق است اما چون این موبایل خیلی صفحه نمایش با کیفیتی ندارد، بنابراین هزینه تعمیر ال سی دی دستگاه آنقدرها هم زیاد نمی‌شود. بنابراین اگر به تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی جی 2 پرو 2018 نیاز دارید خیلی نگران هزینه تعمیر آن نباشید. اگر می‌خواهید با کمترین قیمت و هزینه ممکن تعمیر صفحه نمایش این گوشی را انجام دهید توصیه می‌کنیم از سرویس و خدمات شرکت موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J2 Pro 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چگونه از اورجینال بودن LCD جدید گوشی مطمئن شویم؟

یکی از دغدغه هایی که در صورت نیاز به تعویض تاچ ال سی دی گوشی خواهید داشت مربوط به اورجینال بودن تاچ ال سی دی جدیدی می‌شود که قرار است در دستگاه نصب گردد. متاسفانه در بازار آزاد دیده شده که برخی از تعمیرکاران موبایل از اعتماد کاربران و مشتریان سوء استفاده می‌کنند و ال سی دی های غیر اورجینال را به جای ال سی دی اورجینال در گوشی آن ها نصب می‌نمایند و مدعی می‌شوند که تاچ ال سی دی نصب شده در گوشی آن ها اورجینال و اصل است. در این شرایط هزینه تعویض تاچ ال سی دی اورجینال از مشتری دریافت خواهد شد اما تاچ ال سی دی که در گوشی وی نصب شده در حقیقت اورجینال نیست! پس چطور می‌توانید از اورجینال بودن این قطعه در حین تعویض مطمئن شویم؟

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ

بدین منظور توصیه می‌کنیم در قدم نخست تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی جی 2 پرو 2018 خود را به هر تعمیرکاری واگذار نکنید و حتما برای انجام این تعمیر به مرکز قابل اعتمادی مراجعه نمایید. مرکز موبایل کمک تعویض ال سی دی و تاچ گوشی های مشتریان را با ضمانت اورجینال بودن قطعه انجام می‌دهد، بنابراین با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید با اطمینان کامل گوشی خود را تعمیر نمایید. راه حل بعدی این است که خودتان تاچ ال سی دی اورجینال گوشی خود را خریداری کنید و آن را به همراه دستگاه به تعمیرکاری بدهید و از وی بخواهید که تعویض تاچ ال سی دی را برایتان انجام دهد. برای تهیه کردن تاچ ال سی دی اورجینال Galaxy J2 Pro و دیگر گوشی های موبایل هم می‌توانید به فروشگاه قطعات موبایل شرکت موبایل کمک مراجعه کنید و قطعات اورجینال مورد نظرتان را با ضمانت اصالت قطعه از این فروشگاه تهیه نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ گلکسی J2 Pro 2018

 

تعویض تاچ ال سی دی گلکسی جی 2 پرو

 

تعمیر و تعویض LCD گلکسی J2 Pro چقدر زمان می‌برد؟

اگر قرار باشد تاچ ال سی دی گوشی گلکسی J2 Pro سامسونگ تعویض شود، انجام این کار خیلی زمانگیر نیست و عموما در شرایط مناسب ظرف 90 دقیقه انجام می‌شود. اما اگر قرار باشد تاچ ال سی دی گوشی تعمیر شوند و تعمیراتی مثل تعویض گلس LCD انجام گیرند، دیگر نمی‌توان پروسه مورد نیاز را ظرف 90 دقیقه انجام داده و احتمالا باید حداقل چند ساعت منتظر انجام این تعمیرات باشید. در بدترین شرایط تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی جی 2 پرو 2018 شاید یک روز طول بکشد. دقت داشته باشید که تعمیرکاران بازار آزاد عموما برای تعمیر و حتی تعویض ال سی دی و تاچ گوشی ها چند روز زمان می‌خواهند که این زمان برای تامین تاچ ال سی دی گوشی مورد نظر است که می‌تواند زمانگیر باشد.

بیشتر بخوانید:  تعمیرات lcd 

 

برای تعویض LCD سامسونگ J2 Pro 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

موبایل کمک و تعمیر مقرون به صرفه و مطمئن ال سی دی گلکسی J2 پرو

با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر تاچ ال سی دی و به طور کلی تعمیرات گلکسی جی 2 پرو 2018 سامسونگ یا هر گوشی دیگری که در اختیار دارید و ال سی دی آن دچار مشکل شده را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید. در مرکز موبایل کمک از مدرن ترین ابزار ها و تجهیزات برای تعمیر تاچ و LCD گوشی های موبایل استفاده می‌شود. کارشناسان این مرکز افراد بسیار حرفه‌ای و با تجربه‌ای هستند که در پیشرفته ترین دوره های تعمیرات موبایل حضور داشته‌اند. ضمنا فراموش نکنید که تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک صورت می‌گیرند شامل ضمانت اصالت قطعه خواهند بود. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی و تاچ گوشی مورد نظرتان در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

همچنین در صورت نیاز به خرید گوشی می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی سامسونگ J2 Pro 2018

قیمت ال سی دی J2 Pro 2018

تاچ ال سی دی J2 Pro 2018

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ