تعمیر یا تعویض ال سی دی S9 Plus سامسونگ – G965 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی S9 Plus سامسونگ – G965 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی S9 Plus سامسونگ – G965 | موبایل کمک

اگر ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی اس 9 پلاس (Samsung Galaxy S9 Plus) شما شکسته و نیاز به تعمیر دارد، نگران هزینه آن نباشید! با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی S9 Plus را با کیفیت بهتر از نمایندگی رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S9 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چرا تعمیر ال سی دی یکی از رایج ترین تعمیرات موبایل است؟

حتما می‌دانید که تعمیر ال سی دی گوشی های موبایل رایج ترین تعمیری است که روی این گجت ها انجام می‌شود، اما دلیل این مسئله چیست؟ طراحی گوشی های موبایل به گونه‌ای است که هر ضربه یا فشار خارجی مستقیما بر روی ال سی دی آن ها تاثیر می‌گذارد. از سمت دیگر چون ال سی دی گوشی های موبایل به دلیل ساختاری که دارد شکننده است، خیلی بیشتر مستعد شکستن و خراب شدن خواهد بود. بنابراین کوچک ترین ضربه یا فشار می‌تواند منجر به خراب شدن ال سی دی گوشی شود و کاربر را ملزم به تعویض این قطعه کند. به همین دلیل است که تعمیر ال سی دی به یکی از رایج ترین تعمیرات موبایل تبدیل شده و هر روز تقاضاهای زیادی برای انجام این تعمیر به ثبت می‌رسد.

قیمت ال سی دی s9 plus - قیمت تاچ ال سی دی s9 plus

 

چگونه از ال سی دی گوشی خود مراقبت کنیم؟

برای مراقبت از ال سی دی گوشی خود در اولین قدم باید سعی کنید همیشه مراقب گوشی باشید تا خدای نکرده ضربه و فشاری به آن وارد نشود و منجر به خراب شدن یا شکستن ال سی دی نگردد. استفاده از گلس محافظ ال سی دی و گارد هم می‌تواند در خیلی از مواقع نقش یک ناجی را ایفا کند و منجر به مستهلک شدن بخشی از انرژی وارد بر دستگاه شود و از شکستن ال سی دی گوشی جلوگیری نماید. همچنین توصیه دارید تا حد ممکن از بکارگیری گوشی سامسونگ با دست خیس اجتناب کنید، چون آب خوردگی هم یکی دیگر از اصلی ترین عوامل خراب شدن تاچ ال سی دی گوشی موبایل محسوب می‌شود اما خوشبختانه این عامل در گلکسی S9 Plus به لطف بهره‌مندی از استاندارد ضد آب کمتر منجر به بروز مشکل در عملکرد ال سی دی شده است.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S9 Plus 

هزینه تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی S9 Plus چقدر است؟

متاسفانه تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی S9 Plus خیلی بالاست! این گوشی از صفحه نمایشی بزرگ و بسیار با کیفیت بهره می‌برد که برای تهیه کردن نسخه اورجینال آن باید هزینه چند میلیون تومانی صرف شود. اگر می‌خواهید با کمترین هزینه ممکن تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی S9 Plus شما صورت گیرد، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

بیشتر بخوانید:  تعمیر ال سی دی موبایل 

 

برای تعویض LCD سامسونگ S9 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چگونه از پرداخت هزینه برای تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی S9 Plus جلوگیری کنیم؟

متاسفانه تعمیرات ال سی دی گوشی های موبایل از قبیل سامسونگ گلکسی اس 9 پلاس در اغلب مواقع با گارانتی توسط نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام نمی‌شود! برای مثال اگر ال سی دی گوشی شما در اثر ضربه یا افتادن از دستتان بشکند، هیچوقت تحت گارانتی در نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ قابل تعمیر نخواهد بود و شما باید هزینه تعویض ال سی دی دستگاه را به طور کامل پرداخت کنید! بنابراین چطور می‌تواند از پرداخت هزینه تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی S9 Plus جلوگیری کرد؟

برای انجام این کار بهترین راه حل این است که گوشی خود را قبل از وقوع سانحه بیمه کنید! بیمه گوشی های موبایل برخلاف گارانتی تقریبا تمام اتفاق هایی که ممکن است در گوشی رخ دهند و منجر به آسیب دیدن آن شوند را تحت پوشش قرار می‌دهد. حتی اگر گوشی شما در اثر سهل انگاری خودتان به زمین بیفتد و بشکند هم بیمه موبایل غرامت آن را پرداخت می‌کند. برای آشنایی با بیمه گوشی های موبایل و ضوابط آن توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله بیمه گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟بپردازید. همچنین توصیه داریم برای آشنایی بیشتر با مزیت های بیمه موبایل حتما مقاله مزیت های بیمه موبایل چیست؟ چرا باید گوشی خود را بیمه کنیم؟ را هم مطالعه نمایید.

نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ در چه شرایط تعمیر LCD گلکسی S9 Plus را تحت گارانتی انجام می‌دهد؟

همانطور که پیش از این هم اشاره داشتیم در اغلب موارد خراب شدن ال سی دی گلکسی S9 Plus و دیگر گوشی های موبایل در نمایندگی های رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ تحت ضوابط گارانتی قرار نمی‌گیرند. این نمایندگی ها تقریبا فقط در شرایطی ال سی دی گوشی را تحت گارانتی تعمیر می‌کنند که ال سی دی یا تاچ بدون دخالت شما یا هر عاملی که شما در آن دخالت داشته باشید خراب شود. مطمئنا اتفاق افتادن این مسئله بسیار نادر خواهد بود و در اغلب موارد عوامل جانبی مثل افتادن گوشی از دست کاربر و غیره منجر به بروز اختلال در عملکرد تاچ ال سی دی می‌شوند. بنابراین شما مجبور نیستید که برای تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی S9 Plus خود حتما به نمایندگی های رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ مراجعه کنید.

 

قیمت ال سی دی s9 plus - قیمت تاچ ال سی دی s9 plus

بیشتر بخوانید: خرید موبایل

 

تعمیر LCD گلکسی اس 9 پلاس چقدر زمان می‌برد؟

اگر تعمیرکاری که قرار است ال سی دی گوشی شما را تعمیر کند به ابزارهای مورد نیاز دسترسی داشته باشد و تجربه مناسبی هم در حوزه تعمیرات گوشی داشته باشد، احتمالا تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی S9 Plus را ظرف مدت زمان کمتر از 120 دقیقه انجام می‌دهد. با این حال اغلب تعمیرکاران موبایل برای انجام تعمیرات این چنینی از کاربر چند روز فرصت درخواست می‌کنند. اگر می‌خواهید ظرف چند ساعت ال سی دی سامسونگ گلکسی S9 پلاس شما تعمیر شود، می‌توانید از سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ 

 

برای تعویض LCD سامسونگ S9 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی S9 Plus را کمترین قیمت در موبایل کمک

موبایل کمک با ارائه سرویس تعمیرات فوری گوشی این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه تعمیر ال سی دی و یا به طور کلی تعمیرات سامسونگ گلکسی S9 Plus را انجام دهید. کارشناسان تعمیر این شرکت برای انجام تعمیرات لازم از جدیدترین متدها و مدرن ترین ابزارها استفاده می‌کنند و بدین ترتیب کیفیت تعمیر نهایی به حداکثر مقدار ممکن می‌رسد. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی سامسونگ Galaxy S9 Plus خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

گوشی سامسونگ S9 Plus

قطعات اس 9 پلاس

قیمت ال سی دی S9 Plus

قیمت تاچ ال سی دی S9 Plus

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ