معرفی بهترین برنامه های رایگان آیفون در شبکه‌های اجتماعی

معرفیبرنامه های رایگان آیفون در شبکه‌های اجتماعی با موبایل کمک

اگر به دنبال بهترین برنامه های رایگان آیفون در حوزه ارتباطی و شبکه های اجتماعی هستید، به هیچ وجه این مقاله اختصاصی را از دست ندهید. در این مقاله قصد داریم که به معرفی بهترین برنامه های رایگان آیفون در حوزه ارتباطی و شبکه های اجتماعی بپردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بهترین برنامه های رایگان آیفون در حوزه ارتباطی و شبکه های اجتماعی

هم اکنون اگر سری به اپ استور (App Store) بزنید با لیست طولانی و متنوعی از اپلیکیشن‌ها یا برنامه های آی او اسی مختلف مواجه می‌شوید. اما تمام برنامه هایی که در اپ استور موجود هستند به طور رایگان توسط کاربر قابل دانلود نخواهند بود و به منظور دانلود برخی از آن‌ها ملزم به پرداخت هزینه می‌شوید. از آنجایی که پرداخت هزینه در اپ استور و خریداری کردن برنامه های مختلف به صورت پیش فرض توسط ما امکانپذیر نیست و دردسرهای خاصی دارد، بنابراین بهتر است که همواره به دنبال برنامه های رایگان باشیم. برنامه های رایگان را می‌توان بدون نیاز به پرداخت هزینه از اپل استور دانلود و در آیفون یا آیپد نصب کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

اما همانطور که اشاره کردیم، تنوع اپلیکیشن‌های موجود در اپ استور هم بسیار زیاد است. از اینرو بهتر است آن‌ها را دسته‌بندی کنیم. برای ساده‌تر شدن موضوع، ما این کار را برای شما عزیزان انجام داده‌ایم و قصد داریم که بهترین برنامه های رایگان آیفون و آیپدهای اپل را در حوزه‌های مختلف به شما عزیزان معرفی کنیم. در این مقاله وارد حوزه ارتباطی و شبکه های اجتماعی می‌شویم و به معرفی بهترین برنامه های رایگان آیفون در حوزه ارتباطی و شبکه های اجتماعی خواهیم پرداخت. چنانچه در رابطه با هر یک از برنامه های نامبرده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بهترین برنامه های رایگان آیفون و آیپد: اپلیکیشن Reddit

معرفیبرنامه های رایگان آیفون در شبکه‌های اجتماعی با موبایل کمک

با استفاده از برنامه Reddit می‌توانید به پیگیری اخبار داغ دنیا از طریق آیفون یا آیپدتان بپردازید. ردیت یا Reddit یک سایت پرطرفدار است که سرعت آپدیت بسیار بالایی دارد و کاربران درجه یک و دنبال کننده جدیدترین خبرهای روز دنیا همواره از آن به عنوان یک منبع عالی استفاده می‌کنند. اپلیکیشن Reddit هم می‌تواند همین کارایی را برای شما به ارمغان بیاورد. در این برنامه شما می‌توانید موضوعات مختلف خبری را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر تمایل به دریافت تازه‌ترین خبرهای حوزه موبایل هستید، کافیست که دسته‌بندی مربوط به این حوزه را در برنامه Reddit انتخاب کنید. به طور کلی برنامه Reddit در حال حاضر یکی از بهترین برنامه های رایگان آیفون و آیپدهای اپل به شمار می‌رود.

دانلود Reddit از اپ استور

تعمیرات موبایل

بهترین برنامه های رایگان آیفون و آیپد: اپلیکیشن Buffer

مطمئنا شما هم از اکانت‌های متعددی در شبکه های اجتماعی گوناگون استفاده می‌کنید. به عنوان مثال ممکن است از ، فیسبوک، گوگل پلاس، توییتر و … به طور همزمان استفاده کنید. در این شرایط مشکلی که پدیدار می‌شود مربوط به ارسال پست در تمام این شبکه های اجتماعی خواهد بود. مطمئنا مدیریت همزمان تمام اکانت‌های شما در شبکه های اجتماعی مختلف می‌تواند آزاردهنده باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 

معرفیبرنامه های رایگان آیفون در شبکه‌های اجتماعی با موبایل کمک

خوشبختانه اپلیکیشن Buffer می‌تواند این مشکل را برطرف کند. با استفاده از برنامه رایگان Buffer می‌توانید به طور همزمان اکانت‌های خود و وضعیت عملکردتان را در شبکه‌های اجتماعی مختلف کنترل کنید و به ارسال پست در آن‌ها بپردازید. اگر از افراد علاقمند به شبکه های اجتماعی هستید و چندین اکانت در شبکه های مختلف دارید، حتما برنامه رایگان Buffer را دانلود و در آیفون یا آیپدتان نصب کنید.

دانلود buffer از اپ استور

بهترین برنامه های رایگان آیفون و آیپد: اپلیکیشن Facebook یا فیسبوک

معرفیبرنامه های رایگان آیفون در شبکه‌های اجتماعی با موبایل کمک

تصور نمی‌کنیم که اپلیکیشن فیسبوک نیاز به توضیح دادن داشته باشد. بدون تردید فیسبوک یکی از بهترین شبکه های اجتماعی کنونی موجود به شمار می‌رود، بنابراین اپلیکیشن فیسبوک هم یکی از بهترین برنامه های رایگان مرتبط با حوزه ارتباطی و شبکه های اجتماعی خواهد بود. شما می‌توانید به طور رایگان برنامه فیسبوک را از اپ استور دانلود نمایید و با ورود به اکانت خود از طریق آیفون یا آیپدتان آن را مدیریت کنید.

دانلود فیسبوک از اپ استور

بهترین برنامه های رایگان آیفون و آیپد: اپلیکیشن Instagram یا اینستاگرام

معرفیبرنامه های رایگان آیفون در شبکه‌های اجتماعی با موبایل کمک

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

مطمئنا با اینستاگرام آشنا هستید. اپلیکیشن اینستاگرام هم به طور رایگان در اپ استور موجود بوده و قابل دانلود است. اینستاگرام در حال حاضر یکی از بهترین و پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی تصویر محور موجود به شمار می‌رود که توصیه می‌کنیم اپلیکیشن اختصاصی آن را در آیفون یا آیپدتان نصب نمایید.

دانلود instagram از اپ استور

بهترین برنامه های رایگان آیفون و آیپد: اپلیکیشن Find My Friends

معرفیبرنامه های رایگان آیفون در شبکه‌های اجتماعی با موبایل کمک

برنامه Find My Friends به واقع یک برنامه جالب و کاربردی مرتبط با حوزه ارتباطی محسوب می‌شود. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید همواره موقعیت مکانی دوستان خود را دنبال کنید. این برنامه حتی قادر است که از طریق ارسال پیامک هم موقعیت تقریبی کاربران را ردیابی کند، بنابراین اگر فرد مد نظرتان گوشی هوشمند ندارد هم جای نگرانی وجود نخواهد داشت، چرا که اپلیکیشن Find My Friends می‌تواند از طریق ارسال پیام موقعیت مکانی تقریبی وی را نشان دهد. اگر به دنبال یک برنامه ارتباطی خاصی و رایگان برای آیفون و آیپدهای اپل هستید که موقعیت مکانی افراد را ردیابی و نمایش دهد، همین حالا اپلیکیشن رایگان Find My Friends را دانلود و از آن استفاده کنید.

دانلود Find My Friends از اپ استور

بهترین برنامه های رایگان آیفون و آیپد: اپلیکیشن Gmail یا جیمیل

معرفیبرنامه های رایگان آیفون در شبکه‌های اجتماعی با موبایل کمک

این روزها ارسال و دریافت ایمیل به یکی از اصلی‌ترین مسائل کاربران گوشی‌های هوشمند تبدیل شده است. هم اکنون اپلیکیشن‌ها یا برنامه های بسیار متعددی به منظور مدیریت ایمیل‌ها برای سیستم عامل آی او اس منتشر شده‌اند، اما در میان تمام این برنامه‌ها، برنامه Gmail کیفیت و دقت بهتری دارد و به صورت رایگان هم قابل دانلود و استفاده است. بنابراین برنامه Gmail هم از دیگر برنامه های ارتباطی است که باید حتما در آیفون یا آیپدتان نصب کنید. بدون تردید Gmail یکی از بهترین برنامه های رایگان آیفون در حوزه ارتباطی محسوب می‌شود.

دانلود Gmail از اپ استور

بهترین برنامه های رایگان آیفون و آیپد: اپلیکیشن Messenger

معرفیبرنامه های رایگان آیفون در شبکه‌های اجتماعی با موبایل کمک

برنامه Messenger یا مسنجر در واقع همان اپلیکیشن فیسبوک مسنجر (Facebook Messenger) است که توسط شرکت فیسبوک توسعه داده شده است. با استفاده از این برنامه کاربردی و رایگان شما قادر به ارتباط صوتی ، تصویری و متنی با دوستانتان می‌شوید. امکان انجام چت گروهی و اشتراک گذاری موقعیت مکانی هم از دیگر ویژگی‌ها و قابلیت‌های برنامه مسنجر به شمار می‌رود. بی‌شک فیسبوک مسنجر در حال حاضر یکی از بهترین برنامه های رایگان آیفون در حوزه ارتباطی و شبکه های اجتماعی محسوب می‌شود که می‌توانید آن را از طریق اپ استور دانلود کنید.

دانلود Gmail از اپ استور

بهترین برنامه های رایگان آیفون و آیپد: اپلیکیشن Periscope

معرفیبرنامه های رایگان آیفون در شبکه‌های اجتماعی با موبایل کمک

برنامه Periscope هم یکی دیگر از بهترین برنامه های رایگان و ارتباطی موجود برای سیستم عامل آی او اس محسوب می‌شود. این برنامه به کاربران این امکان را می‌دهد تا به مشاهده ویدیوهای زنده از سراسر دنیا بپردازند. این برنامه توسط شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده و در واقع ابزاری به منظور استریم آنلاین ویدیو است. با استفاده از برنامه Periscope می‌توانید در حین پخش و تماشای هر ویدیوی زنده در زیر آن پیام ارسال کنید و با سایز افراد به گفتگو بپردازید. به طور کلی برنامه Periscope یک برنامه کاملا منحصر به فرد و جالب محسوب می‌شود که توصیه می‌کنیم آن را دانلود در آیفون یا آیپدتان نصب نمایید.

دانلود Periscope از اپ استور

تعمیرات موبایلبهترین برنامه های رایگان آیفون و آیپد: اپلیکیشن Skype یا اسکایپ

معرفیبرنامه های رایگان آیفون در شبکه‌های اجتماعی با موبایل کمک

اسکایپ یا همان Skype هم از دیگر برنامه های پیام رسانی است که بی‌شک اغلب شما با آن آشنایی دارید. با استفاده از برنامه اسکایپ می‌توانید علاوه بر گفتگوی متنی و اشتراک گذاری عکس، ویدیو و فایل‌های مختلف با دوستانتان تماس تصویری و صوتی رایگان هم برقرار کنید. اسکایپ رابط کاربری بسیار جذابی دارد که و کیفیت عملکرد آن در حین برقراری تماس ویدیویی بسیار مطلوب است. از اینرو اسکایپ هم در لیست بهترین برنامه های رایگان آیفون در حوزه ارتباطی و شبکه های اجتماعی جای می‌گیرد.

دانلود Skype از اپ استور

بهترین برنامه های رایگان آیفون و آیپد: اپلیکیشن Twitter یا توییتر

معرفیبرنامه های رایگان آیفون در شبکه‌های اجتماعی با موبایل کمک

توییتر هم یکی دیگر از شبکه های اجتماعی شناخته شده و کاربرپسندی قدیمی است که کاربران زیادی از آن استفاده می‌کنند. این شبکه اجتماعی یک اپلیکیشن اختصاصی دارد که با نام Twitter در اپ استور موجود بوده و قابل دانلود است. اگر از توییتر استفاده می‌کنید، بدون تردید برنامه آی او اسی آن یکی از بهترین برنامه های رایگان موجود در اپ استور محسوب می‌شود که باید هرچه سریع‌تر آن را در آیفون یا آیپدتان نصب نمایید.

دانلود Skype از اپ استور

بهترین برنامه های رایگان آیفون و آیپد: اپلیکیشن WhatsApp Messenger یا واتساپ

معرفیبرنامه های رایگان آیفون در شبکه‌های اجتماعی با موبایل کمک

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل

واتساپ هم از دیگر اپلیکیشن‌های پیام رسانی است که این روزها به وفور از آن استفاده می‌شود. این برنامه به طور رایگان در اپ استور موجود و قابل دانلود است. با استفاده از این برنامه ارتباطی می‌توانید به رد و بدل پیام متنی با دوستان خود بپردازید و همچنین فایل‌های گوناگون را با آن‌ها اشتراک گذاری کنید. واتساپ همچنین امکان برقراری تماس‌های صوتی و ویدیویی باکیفیت از طریق اینترنت را فراهم می‌کند و در این راستا رقیبی جدی برای اسکایپ است. بدون شک اگر به دنبال برقراری تماس صوتی و ویدیویی رایگان از طریق اینترنت باشید، واتساپ یکی زا بهترین اپلیکیشن‌های واسط و رایگان موجود به شمار می‌رود.

دانلود WhatsApp Messenger از اپ استور

بهترین برنامه های رایگان آیفون و آیپد: اپلیکیشن Telegram یا تلگرام

معرفیبرنامه های رایگان آیفون در شبکه‌های اجتماعی با موبایل کمک

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی

آخرین برنامه یا اپلیکیشنی که معرفی می‌کنیم، برنامه تلگرام است. این برنامه به هیچ وجه نیاز به معرفی و شرح طولانی ندارد. تلگرام یک برنامه پیام رسان فوق امن محسوب می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید به گفتگوی فردی، گروهی، ارسال و دریافت فایل، عکس، ویدیو و… بپردازید. اگر به دنبال یک برنامه پیام‌رسان تمام عیار هستید، همین حالا اپلیکیشن رایگان تلگرام را از اپ استور دانلود و در آیفون یا آیپدتان نصب نمایید.

دانلود Telegram از اپ استور

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی بهترین برنامه های رایگان آیفون در حوزه ارتباطی و شبکه های اجتماعی پرداختیم. سعی داشتیم که تنها به برنامه هایی اشاره کنیم که بهترین کیفیت ممکن را به همراه دارند، بنابراین از اشاره به سایر اپلیکیشن‌های مشابه صرف نظر کردیم. چنانچه در رابطه با هر یک از برنامه های نامبرده شده نیاز ب توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

شیشه iPhone 8

ال سی دی A10e

قطعات سامسونگ M30s

تعمیرات موبایل

منبع macworld

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments