آموزش ارسال لینک استیکر تلگرام از طریق ایمیل

آموزش حذف استیکر در تلگرام

در صورتیکه در مورد این مطلب سوال یا مشکلی دارید کارشناسان شرکت همراه رایانه بصورت شبانه روزی پاسخگوی شما می باشند. کافیست شماره زیر را با تلفن ثابت و بدون پیش شماره، شماره گیری نمایید .
۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵


یکی از روش های جالبی که با استفاده از آن می‌توانید نسبت به اشتراک گذاری استیکر های تلگرام اقدام کنید، مربوط به ارسال لینک استیکر از طریق ایمیل می‌شود. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه ارسال لینک استیکر تلگرام از طریق ایمیل بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با ارسال لینک استیکر تلگرام از طریق ایمیل

اگر به خاطر داشته باشید، پیش از این در مقاله آموزش دریافت لینک اشتراک گذاری استیکر ها در تلگرام – Share نحوه کپی کردن لینک اشتراک گذاری استیکر های تلگرام را به شما عزیزان آموزش دادیم. اما کپی و پیست (Copy & Paste) لینک اشتراک گذاری ایمیل تنها روش شیر کردن (Share) آن با سایر افراد محسوب نمی‌شود!

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

یکی دیگر از روش هایی که بدین منظور بسیار جالب و کاربردی است، مربوط به ارسال لینک استیکر تلگرام از طریق ایمیل می‌شود. در این مقاله قصد آموزش نحوه انجام این عمل را داریم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

نحوه ارسال لینک استیکر تلگرام از طریق ایمیل

اگر تمایل دارید تا لینک اشتراک گذاری استیکر تلگرام را به طور مستقیم از طریق ایمیل برای فردی ارسال کنید، کافیست که به شرح زیر عمل نمایید:

  • برنامه تلگرام را باز کنید.
  • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.
  • گزینه Settings را انتخاب کنید تا منوی تنظیمات تلگرام ارائه شود.
  • گزینه Stickers را انتخاب کنید.
  • مجموعه استیکری که تمایل دارید لینک اشتراک گذاری آن کپی شود را بیابید و آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست آن را لمس کنید.
  • گزینه Share را انتخاب کنید.
  • از منوی کشویی نمایش داده شده، برنامه ایمیل را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 

نکته: می‌توانید در این مرحله از روش های دیگری همچون پیامک، خود تلگرام، بلوتوث و غیره هم استفاده کنید.

  • موضوع ایمیل و آدرس ایمیل مقصد را وارد کنید و گزینه ارسال را لمس نمایید.

به این صورت لینک اشتراک گذاری آن مجموعه استیکر از طریق ایمیل برای فرد مورد نظر ارسال می‌شود.

آموزش ویدئو ارسال لینک استیکر تلگرام از طریق ایمیل

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل سامسونگ

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه ارسال لینک استیکر تلگرام از طریق ایمیل پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قطعات آیفون ایکس اس مکس

شیشه آیفون 7

شیشه آیفون 6s Plus


در صورتیکه در مورد این مطلب سوال یا مشکلی دارید کارشناسان شرکت همراه رایانه بصورت شبانه روزی پاسخگوی شما می باشند. کافیست شماره زیر را با تلفن ثابت و بدون پیش شماره، شماره گیری نمایید .
۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵


تعمیرات موبایل

منبع telegram

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments