×
پاسخ تلفنی به سوالات موبایل – تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ – همراه‌اول: ۹۹۲۲۵۵۱۵

سفارش آنلاین تعمیرات موبایل

آیفون و سامسونگ
روش اول: ارسال موبایل با پیک رایگان
موبایل خود را با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل کمک ارسال کنید
روش دوم: درخواست تعمیر موبایل در محل
برای تعمیر موبایل در منزل یا محل کار خود، درخواست اعزام کارشناس کنید
سفارش تلفنی تعمیرات موبایل ۰۲۱-۷۵۱۴۷۰۰۰

اسکرول کنید

آنلاین نگه داشتن کلش اف کلنز بدون نیاز روت با (Clan Guard)

حل مشکل سیاه شدن تصویر بازی کلش در برنامه کلن گارد (Clan Guard)
اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ
حل مشکل سیاه شدن تصویر بازی کلش در برنامه کلن گارد (Clan Guard)

برنامه کلن گارد یا Clan Guard ابزاری است که با استفاده از آن می‌توانید بدون نیاز به روت یا جیلبریک کردن گوشی، از آن به منظور آنلاین نگه داشتن Clash of Clans استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم به آموزش کار با این برنامه به منظور آنلاین نگه داشتن کلش اف کلنز (Clash of Clans) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با آنلاین نگه داشتن کلش اف کلنز (Clash of Clans)

آنلاین بودن در بازی Clash of Clans نقش بسیار مهمی در پیشرفت دهکده شما ایفاء می‌کند. علاوه بر اینکه آنلاین بودن کاربر منجر به جلوگیری از اتک دادن دیگران می‌شود، باعث جمع‌آوری بهتر غنائم از معادن و بکارگیری بهتر نیرو های کارگر برای ساخت و آپگرید ساختمان ها هم خواهد شد. بنابراین آنلاین بودن در بازی کلش به معنای پیشرفت سریع‌تر دهکده شماست! برای آنلاین بودن در بازی کلش اف کلنز می‌توان از روش ها و ترفندهای مختلفی استفاده کرد.

یکی از متداول‌ترین این روش‌ها مربوط به نصب و استفاده از ربات ایکس مود گیم (Xmodgames) در گوشی یا تبلت ها می‌شود. برای آشنایی کامل با نحوه استفاده از این ربات، مقاله “راهنمای جامع کار با Xmodgames در کلش اف کلنز (ایکس مورد گیمز)” را مطالعه کنید. اما یکی از محدودیت‌های ایکس مود گیمز مربوط به ملزم بودن کاربران برای روت یا جیلبریک گوشی می‌شود! به بیان دیگر برای اینکه بتوانید از ایکس مود گیم استفاده کنید باید حتما گوشی شما روت یا جیلبریک شده باشد!

آنلاین نگه داشتن کلش اف کلنز

از دیگر نقاط ضعف ایکس مد گیم این است که با شبیه سازی بلو استکس (BlueStacks) سازگاری ندارد. بدین صورت کاربران مجبور هستند از ربات های خاص دیگری نظیر کلش بوت (Clash Bot) در کنار بلو استکس استفاده کنند و به این صورت از طریق کامپیوتر، اکانت کلش خود را لول آپ نمایند. اما به نظر شما هیچ اپلیکیشن دیگری وجود ندارد که با بلو استکس سازگاری داشته و بتوانیم از طریق آن بدون نیاز به روت نسبت به آنلاین نگه داشتن کلش اف کلنز در گوشی یا تبلت خود اقدام کنیم؟

خوشبختانه این برنامه وجود دارد! نام این برنامه کلن گارد (Clan Guard) است و نصب آن نیازی به روت بودن دستگاه ندارد. در این مقاله قصد داریم به آموزش آنلاین نگه داشتن کلش اف کلنز بدون نیاز روت با برنامه کلن گارد (Clan Guard) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

نکات حائز اهمیت در مورد برنامه کلن گارد (Clan Guard)

  • برنامه کلن گارد یا Clan Guard بازی کلش اف کلنز را به طور واقعی اجرا و آنلاین نگه می‌دارد. بنابراین منابعی همچون باتری، رم، پردازنده و غیره از طریق این برنامه دیگری خواهند شد و شرایطی مشابه با شرایط اجرای واقعی Clash of Clans در دستگاه پدیدار می‌شود.
  • حداکثر زمان آنلاین نگه داشتن کلش اف کلنز توسط برنامه Clan Guard برابر با ۸ ساعت است. بعد از گذشت این مدت زمان باید یک استراحت ۵ الی ۱۰ دقیقه‌ای داده شود و سپس بار دیگر می‌توانید برای ۸ ساعت دیگر از کلن گارد استفاده کنید.

آنلاین نگه داشتن کلش اف کلنز

  • برخلاف ابزار هایی همچون ایکس مود گیم، برنامه کلن گارد منجر به بن یا مسدود شدن اکانت شما نمی‌شود! پس می‌توانید با خیال راحت از Clan Guard استفاده کنید. برای آگاهی بیشتر در مورد قوانین بن سوپرسل از مقاله دلایل بن شدن اکانت کلش اف کلنز (Ban) + آموزش آنبن (Unban)” استفاده کنید.
  • همانطور که اشاره کردیم، برنامه کلن گارد نیازی به روت یا جیلبریک بودن گوشی یا تبلت شما ندارد و با شبیه ساز بلو استکس هم سازگار است. فراموش نکنید که استفاده از شبیه ساز هایی همچون بلو استکس برای لول آپ اکانت کلش می‌تواند منجر به بن اکانت شود.
  • ظاهرا در حال حاضر برنامه کلن گارد فقط برای سیستم عامل اندروید موجود است.

آموزش استفاده از اپلیکیشن کلن گارد (Clan Guard) و آنلاین نگه داشتن Clash of Clans

استفاده از برنامه Clan Guard بسیار ساده است. هنگامی که این اپلیکیشن را اجرا می‌کنید با سه گزینه مواجه می‌شوید که در عکس زیر نمایش داده شده‌اند:

آنلاین نگه داشتن کلش اف کلنز

  • گزینه Guard The City: با انتخاب این گزینه برنامه کلن گارد شروع به کار می‌کند و پروسه آنلاین نگه داشتن کلش اف کلنز آغاز می‌شود.
  • گزینه Auto Start: با انتخاب این گزینه حال شروع اتوماتیک بعد از گذشت xx ساعت فعال می‌شود.
  • گزینه Exit: با انتخاب این گزینه از برنامه Clan Guard خارج می‌شوید.

بنابراین استفاده از برنامه کلن گارد بسیار ساده است. پس از اجرای برنامه، گزینه Guard The City را انتخاب کنید. در این شرایط صفحه نمایش دستگاه در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) به صورتی تغییر پیدا می‌کند که در عکس زیر می‌بینید.

آنلاین نگه داشتن کلش اف کلنز

هر زمان که تمایل داشتید پروسه آنلاین نگه داشتن Clash of Clans توسط برنامه کلن گارد متوقف شود، کافیست که گزینه Resume را از گوشه سمت چپ و پایین صفحه لمس نمایید. برخی از کاربران در حین استفاده از این برنامه در شبیه ساز بلو استکس با مشکل سیاه شدن تصویر مواجه می‌شود که برای رفع آن می‌توانید از مقاله حل مشکل سیاه شدن تصویر بازی کلش در برنامه کلن گارد (Clan Guard) استفاده کنید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش آنلاین نگه داشتن کلش اف کلنز بدون نیاز روت با برنامه کلن گارد (Clan Guard) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

منبع cocland
برچسب‌ها آموزش آنلاین نگه داشتن کلشآموزش آنلاین نگه داشتن کلش اف کلنزآموزش آنلاین نگه داشتن کلش بدون روتآموزش برنامه Clan Guardآموزش برنامه کلن گاردآنلاین نگه داشتن کلشآنلاین نگه داشتن کلش اف کلنزآنلاین نگه داشتن کلش بدون روتآنلاین نگه داشتن کلش بدون نیاز روتاموزش آنلاین نگه داشتن کلش بدون نیاز روتبررسی برنامه Clan Guardبرنامه Clan Guardبرنامه کلن گاردچگونگی آنلاین نگه داشتن کلشدانلود برنامه Clan Guardدانلود برنامه کلن گاردروش آنلاین نگه داشتن کلشروش آنلاین نگه داشتن کلش اف کلنزروش آنلاین نگه داشتن کلش بدون روتروش آنلاین نگه داشتن کلش بدون نیاز روتروش های آنلاین نگه داشتن کلششیوه آنلاین نگه داشتن کلششیوه آنلاین نگه داشتن کلش اف کلنزشیوه آنلاین نگه داشتن کلش بدون روتشیوه آنلاین نگه داشتن کلش بدون نیاز روتمعرفی برنامه Clan Guardنحوه آنلاین نگه داشتن کلشنحوه آنلاین نگه داشتن کلش اف کلنزنحوه آنلاین نگه داشتن کلش بدون روتنحوه آنلاین نگه داشتن کلش بدون نیاز روت
شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵
ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران (0 نظر)

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

بیشتر بخوانید