تعمیرات اپل

اگر به دنبال روشی هستید که با استفاده از آن بتوانید در آیفون خود مکالمات و صدای دو طرف را ضبط کنید، این مقاله بهترین روش فعلی موجود را برایتان بازگو می‌کند. در این مقاله قصد داریم به آموزش ضبط مکالمه آیفون از طریق برنامه ضبط تماس آوا بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با ضبط مکالمات آیفون

ضبط مکالمات یا تماس ها در آیفون می‌تواند یک مسئله دردسرساز و آزار دهنده باشد. پیش از این در مقاله آموزش روش ضبط مکالمه و تماس ها در اندروید، آیفون و ویندوزفون در مورد برخی روش های ضبط مکالمه و تماس در گوشی های مختلف صحبت کرده بودیم، اما اغلب روش هایی که معرفی شده بودند محدودیت هایی داشتند که به موجب آن‌ها ما به راحتی نمی‌توانستیم از آن‌ها استفاده کنیم.

اما روشی که در این مقاله برای ضبط مکالمه آیفون معرفی می‌کنیم یک روش کاملا تست شده و مختص کاربران ایرانی است. در این روش از برنامه ای تحت عنوان برنامه ضبط تماس آوا استفاده می‌شود که به راحتی در کشورمان قابل استفاده بوده و امکان ضبط صدا و مکالمات را در آیفون های اپل فراهم می‌کند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل در موبایل کمک

بنابراین در ادامه قصد داریم به آموزش ضبط مکالمه آیفون با برنامه ضبط تماس آوا بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌های شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

ضبط مکالمه آیفون از طریق برنامه ضبط تماس آوا

 

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

تعمیرات اپل

آموزش ضبط مکالمه آیفون با استفاده از برنامه ضبط تماس آوا

برای اینکه بتوانید با استفاده از برنامه ضبط تماس آوا نسبت به رکورد مکالمات خود اقدام کنید، لازم است که مراحل زیر به ترتیب طی شوند:

 • ابتدا با مراجعه به باکس دانلود در انتهای همین مطلب، برنامه ضبط تماس آوا را از اپ استور دانلود و در آیفون خود نصب کنید.
 • برنامه ضبط تماس آوا را اجرا کنید. در این شرایط لازم است که در برنامه یک اکانت اختصاصی بسازید. دقت داشته باشید که برای ساخت اکانت حتما باید شماره موبایلی را وارد کنید که تمایل دارید مکالمات آن توسط برنامه ضبط تماس آوا رکورد شود.

ضبط مکالمه آیفون از طریق برنامه ضبط تماس آوا

 • بعد از ایجاد حساب کاربری با محیطی شبیه به عکس فوق مواجه می‌شوید. برنامه ضبط تماس آوا ابتدا امکان استفاده رایگان از سرویس خود را برای مدت زمان محدودی در اختیارتان قرار می‌دهد. این امر در واقع امکان تست کیفیت عملکرد برنامه را فراهم خواهد کرد. بعد از اینکه محدوده استفاده رایگان شما در برنامه به پایان رسید، برای ادامه ضبط مکالمات در آیفون خود باید اعتبار رکورد خریداری کنید.

ضبط مکالمه آیفون از طریق برنامه ضبط تماس آوا

 • برای شروع یک مکالمه آیکون قرمز رنگ موجود در وسط صفحه را لمس نمایید. زمانی که تماس در حال برقراری است، باید گزینه نمایش داده شده در عکس فوق را لمس کنید تا سرورهای برنامه ضبط تماس آوا به عنوان شخص سوم به مکالمه اضافه شود.

ضبط مکالمه آیفون از طریق برنامه ضبط تماس آوا

 • همانطور که در عکس فوق مشاهده می‌کنید، تماس در این حالت سه جانبه برقرار می‌شود و مانند یک کنفرانس صوتی است.

ضبط مکالمه در آیفون با برنامه ضبط تماس آوا

تعمیرات اپل

 • بعد از اتمام تماس، فایل مکالمه شما از طریق برنامه ضبط تماس آوا برایتان ارسال می‌شود.

بنابراین به با استفاده از این برنامه می‌توانید مشکل ضبط مکالمه در آیفون را برطرف سازید. یکی از مزیت‌های این سرویس مربوط به شارژ رایگان ابتدای آن و امکان تست کیفیت عملکرد برنامه می‌شود. برنامه مذکور قابلیت ضبط مکالمات داخلی و خارجی را ارائه می‌کند. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد این اپلیکیشن می‌توانید از کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک یاری بخواهید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش ضبط مکالمه آیفون یا ضبط مکالمات آیفون با استفاده از برنامه ضبط تماس آوا پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌های شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

 

 

تعمیرات موبایل

ضبط تماس آوا - Ava Call Recorder
نام ضبط تماس آوا - Ava Call Recorder
قیمت رایگان (پرداخت درون برنامه‌ای)
سیستم عامل iOS
سازنده Ava Group
برچسب‌ها: آموزش آموزش ضبط تماس آیفون آموزش ضبط تماس در آیفون آموزش ضبط صدا در آیفون آموزش ضبط مکالمات آیفون آموزش ضبط مکالمات در آیفون آموزش ضبط مکالمه آیفون آموزش ضبط مکالمه در آیفون برنامه ضبط تماس در آیفون برنامه ضبط مکالمات آیفون برنامه ضبط مکالمات در آیفون برنامه ضبط مکالمه در آیفون بهترین روش ضبط مکالمه آیفون بهترین روش ضبط مکالمه در آیفون چگونگی ضبط صدا در آیفون چگونگی ضبط مکالمات در آیفون راهنمای ضبط تماس آیفون راهنمای ضبط مکالمات آیفون راهنمای ضبط مکالمه آیفون راهنمای ضبط مکالمه در آیفون روش ضبط تماس آیفون روش ضبط تماس در آیفون روش ضبط صدا در آیفون روش ضبط مکالمه آیفون روش ضبط مکالمه در آیفون روش های ضبط تماس در آیفون روش های ضبط صدا در آیفون روش های ضبط مکالمات آیفون روش های ضبط مکالمات در آیفون روش های ضبط مکالمه آیفون سرویس ضبط مکالمه در آیفون شیوه ضبط تماس آیفون شیوه ضبط تماس در آیفون شیوه ضبط صدا در آیفون شیوه ضبط مکالمات آیفون شیوه ضبط مکالمه آیفون شیوه ضبط مکالمه در آیفون ضبط تماس آیفون ضبط تماس در آیفون ضبط صدا در آیفون ضبط مکالمات آیفون ضبط مکالمات در آیفون ضبط مکالمه آیفون ضبط مکالمه در آیفون نحوه ضبط تماس آیفون نحوه ضبط تماس در آیفون نحوه ضبط صدا در آیفون نحوه ضبط مکالمات آیفون نحوه ضبط مکالمات در آیفون نحوه ضبط مکالمه آیفون نحوه ضبط مکالمه در آیفون

نظرات کاربران (2)

ارسال نظر

  سلام این برنامه ازاپ استوربرای من بالانمیادتانصبش کنم مشکل چیه وتمام نرم افزارهای ظبط صدادراپ استور ترجمه فارسی ویابرای ایران نیست درلیستش هرکشوری هست به جزایران ویه نرم افزارمیخوام که هم راحت نصب بشه وطرف مقابل هم نفهمه که صداش داره ظبط میشه

  سلام
  چرا باید در موبایل های ایفون شخص سومی هم باشه برای ضبط مکالمات؟(خب این از نظر امنیت یکم مشکل ساز نیست)
  چرا مثل اندروید ضبط نمیشه؟