×
پاسخ تلفنی به سوالات موبایل – تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ – همراه‌اول: ۹۹۲۲۵۵۱۵

سفارش آنلاین تعمیرات موبایل

آیفون و سامسونگ
روش اول: ارسال موبایل با پیک رایگان
موبایل خود را با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل کمک ارسال کنید
روش دوم: درخواست تعمیر موبایل در محل
برای تعمیر موبایل در منزل یا محل کار خود، درخواست اعزام کارشناس کنید
سفارش تلفنی تعمیرات موبایل ۰۲۱-۷۵۱۴۷۰۰۰

اسکرول کنید

آموزش ضبط مکالمه آیفون با برنامه ضبط تماس آوا

ضبط مکالمه در آیفون با برنامه ضبط تماس آوا
اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ
ضبط مکالمه در آیفون با برنامه ضبط تماس آوا

اگر به دنبال روشی هستید که با استفاده از آن بتوانید در آیفون خود مکالمات و صدای دو طرف را ضبط کنید، این مقاله بهترین روش فعلی موجود را برایتان بازگو می‌کند. در این مقاله قصد داریم به آموزش ضبط مکالمه آیفون از طریق برنامه ضبط تماس آوا بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با ضبط مکالمات آیفون

ضبط مکالمات یا تماس ها در آیفون می‌تواند یک مسئله دردسرساز و آزار دهنده باشد. پیش از این در مقاله آموزش روش های ضبط مکالمه گوشی و تماس ها در اندروید، آیفون و ویندوزفون در مورد برخی روش های ضبط مکالمه و تماس در گوشی های مختلف صحبت کرده بودیم، اما اغلب روش هایی که معرفی شده بودند محدودیت هایی داشتند که به موجب آن‌ها ما به راحتی نمی‌توانستیم از آن‌ها استفاده کنیم.

اما روشی که در این مقاله برای ضبط مکالمه آیفون معرفی می‌کنیم یک روش کاملا تست شده و مختص کاربران ایرانی است. در این روش از برنامه ای تحت عنوان برنامه ضبط تماس آوا استفاده می‌شود که به راحتی در کشورمان قابل استفاده بوده و امکان ضبط صدا و مکالمات را در آیفون های اپل فراهم می‌کند.

بنابراین در ادامه قصد داریم به آموزش ضبط مکالمه آیفون با برنامه ضبط تماس آوا بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌های شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

ضبط مکالمه آیفون از طریق برنامه ضبط تماس آوا

شماره تماس از سراسر کشور(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵

آموزش ضبط مکالمه آیفون با استفاده از برنامه ضبط تماس آوا

برای اینکه بتوانید با استفاده از برنامه ضبط تماس آوا نسبت به رکورد مکالمات خود اقدام کنید، لازم است که مراحل زیر به ترتیب طی شوند:

  • ابتدا با مراجعه به باکس دانلود در انتهای همین مطلب، برنامه ضبط تماس آوا را از اپ استور دانلود و در آیفون خود نصب کنید.
  • برنامه ضبط تماس آوا را اجرا کنید. در این شرایط لازم است که در برنامه یک اکانت اختصاصی بسازید. دقت داشته باشید که برای ساخت اکانت حتما باید شماره موبایلی را وارد کنید که تمایل دارید مکالمات آن توسط برنامه ضبط تماس آوا رکورد شود.

ضبط مکالمه آیفون از طریق برنامه ضبط تماس آوا

  • بعد از ایجاد حساب کاربری با محیطی شبیه به عکس فوق مواجه می‌شوید. برنامه ضبط تماس آوا ابتدا امکان استفاده رایگان از سرویس خود را برای مدت زمان محدودی در اختیارتان قرار می‌دهد. این امر در واقع امکان تست کیفیت عملکرد برنامه را فراهم خواهد کرد. بعد از اینکه محدوده استفاده رایگان شما در برنامه به پایان رسید، برای ادامه ضبط مکالمات در آیفون خود باید اعتبار رکورد خریداری کنید.

ضبط مکالمه آیفون از طریق برنامه ضبط تماس آوا

  • برای شروع یک مکالمه آیکون قرمز رنگ موجود در وسط صفحه را لمس نمایید. زمانی که تماس در حال برقراری است، باید گزینه نمایش داده شده در عکس فوق را لمس کنید تا سرورهای برنامه ضبط تماس آوا به عنوان شخص سوم به مکالمه اضافه شود.

ضبط مکالمه آیفون از طریق برنامه ضبط تماس آوا

  • همانطور که در عکس فوق مشاهده می‌کنید، تماس در این حالت سه جانبه برقرار می‌شود و مانند یک کنفرانس صوتی است.

ضبط مکالمه در آیفون با برنامه ضبط تماس آوا

  • بعد از اتمام تماس، فایل مکالمه شما از طریق برنامه ضبط تماس آوا برایتان ارسال می‌شود.

بنابراین به با استفاده از این برنامه می‌توانید مشکل ضبط مکالمه در آیفون را برطرف سازید. یکی از مزیت‌های این سرویس مربوط به شارژ رایگان ابتدای آن و امکان تست کیفیت عملکرد برنامه می‌شود. برنامه مذکور قابلیت ضبط مکالمات داخلی و خارجی را ارائه می‌کند. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد این اپلیکیشن می‌توانید از کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک یاری بخواهید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش ضبط مکالمه آیفون یا ضبط مکالمات آیفون با استفاده از برنامه ضبط تماس آوا پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌های شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

 

 

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

ضبط تماس آوا - Ava Call Recorder

  • قیمت: رایگان (پرداخت درون برنامه‌ای)
  • سازنده: Ava Group
  • سیستم عامل: iOS
دانلود
برچسب‌ها آموزشآموزش ضبط تماس آیفونآموزش ضبط تماس در آیفونآموزش ضبط صدا در آیفونآموزش ضبط مکالمات آیفونآموزش ضبط مکالمات در آیفونآموزش ضبط مکالمه آیفونآموزش ضبط مکالمه در آیفونبرنامه ضبط تماس در آیفونبرنامه ضبط مکالمات آیفونبرنامه ضبط مکالمات در آیفونبرنامه ضبط مکالمه در آیفونبهترین روش ضبط مکالمه آیفونبهترین روش ضبط مکالمه در آیفونچگونگی ضبط صدا در آیفونچگونگی ضبط مکالمات در آیفونراهنمای ضبط تماس آیفونراهنمای ضبط مکالمات آیفونراهنمای ضبط مکالمه آیفونراهنمای ضبط مکالمه در آیفونروش ضبط تماس آیفونروش ضبط تماس در آیفونروش ضبط صدا در آیفونروش ضبط مکالمه آیفونروش ضبط مکالمه در آیفونروش های ضبط تماس در آیفونروش های ضبط صدا در آیفونروش های ضبط مکالمات آیفونروش های ضبط مکالمات در آیفونروش های ضبط مکالمه آیفونسرویس ضبط مکالمه در آیفونشیوه ضبط تماس آیفونشیوه ضبط تماس در آیفونشیوه ضبط صدا در آیفونشیوه ضبط مکالمات آیفونشیوه ضبط مکالمه آیفونشیوه ضبط مکالمه در آیفونضبط تماس آیفونضبط تماس در آیفونضبط صدا در آیفونضبط مکالمات آیفونضبط مکالمات در آیفونضبط مکالمه آیفونضبط مکالمه در آیفوننحوه ضبط تماس آیفوننحوه ضبط تماس در آیفوننحوه ضبط صدا در آیفوننحوه ضبط مکالمات آیفوننحوه ضبط مکالمات در آیفوننحوه ضبط مکالمه آیفوننحوه ضبط مکالمه در آیفون
شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵
ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران (0 نظر)

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

بیشتر بخوانید