آموزش دانلود تمام اطلاعات اکانت گوگل تنها با چند کلیک ساده

دانلود تمام اطلاعات اکانت گوگل

آیا می‌دانستید که گوگل این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا به صورت یکجا و بدون نیاز به طی کردن مراحل پیچیده و طولانی نسبت به دانلود تمام اطلاعات اکانت گوگل خود وارد عمل شوید؟ در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه دانلود تمام اطلاعات اکانت گوگل از طریق چند کلیک ساده بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با دانلود تمام اطلاعات اکانت گوگل

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تمایل داشته باشید یک فایل مستقل و کلی حاوی تمام اطلاعات اکانت گوگل خود را ذخیره کنید. به بیان دیگر تمایل داشته باشید تا یک فایل بکاپ جامع از تمام اطلاعات اکانت گوگل خود استخراج کنید! مطمئنا در این شرایط یکی از روش‌های پیش رویتان مربوط به ورود به تک تک برنامه‌ها و سرویس‌های در تعامل با اکانت گوگل شما و دانلود محتوای آن‌ها می‌شود. به عنوان مثال در این روش باید به طور جداگانه به برنامه‌ها و سرویس‌هایی همچون مرورگر گوگل کروم، گوگل پلاس، گوگل داکز، گوگل فوتوز و غیره مراجعه کنید و محتوای آن‌ها را دانلود نمایید و سپس آن‌ها را به یک آرشیو واحد تبدیل نمایید. مطمئنا انجام این کار بسیار زمانبر و آزاردهنده خواهد بود، پس چقدر خوب می‌شد اگر می‌توانستیم تنها با چند کلیک ساده تمام اطلاعات اکانت گوگل خود را دانلود کنیم!

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر موبایل

خوشبختانه این امر امکانپذیر است و شما می‌توانید تنها با چند کلیک نسبت به دانلود تمام اطلاعات اکانت گوگل خود وارد عمل شوید. این قابلیت توسط خود گوگل ارائه شده است و قابلیتی بسیار کاربردی محسوب می‌شود. در این مقاله قصد داریم که نحوه انجام این عمل و دانلود تمام اطلاعات اکانت گوگل با چند کلیک ساده را به شما عزیزان آموزش دهیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

تعمیرات سامسونگ

آموزش دانلود تمام اطلاعات اکانت گوگل فقط با چند کلیک ساده

انجام این عمل و دانلود تمام اطلاعات اکانت گوگل به سادگی صورت می‌پذیرد. برای انجام این کار کافیست که مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

  • ابتدا با کلیک بر روی این قسمت به سرویس دانلود جامع اطلاعات اکانت گوگل مراجعه کنید. اگر لازم شد مشخصات اکانت مد نظرتان را وارد نمایید و اصطلاحا ساین این (Sign In) کنید.
  • در این شرایط مشاهده می‌کنید که لیستی از برنامه‌ها و سرویس‌های مختلف در تعامل با اکانت گوگل شما نمایان می‌شوند. در کنار هر یک از آن‌ها یک تیک سبز رنگ قرار دارد که به معنای دانلود اطلاعات آن سرویس یا برنامه خواهد بود. با کلیک بر روی این تیک می‌توانید از دانلود اطلاعات سرویس و برنامه‌های غیرضروری صرف نظر کنید.

دانلود تمام اطلاعات اکانت گوگل

  • پس از مشخص کردن برنامه‌ها و سرویس‌هایی که قصد دارید محتوای آن‌ها دانلود شود، بر روی گزینه Next کلیک کنید.
  • در این شرایط با سه گزینه کشویی مواجه می‌شوید که مانند عکس زیر نمایان می‌شوند. در کنار گزینه File type باید فرمت فایل دانلودی خود که حاوی اطلاعات اکانت گوگل شماست را انتخاب کنید. گزینه Archive size (max) حداکثر حجم هر پارت یا بخش از فایل دانلود شده را مشخص می‌کند. اگر این قسمت را بر روی 2 گیگابایت قرار دهید، چنانچه حجم اطلاعات دانلودی اکانت شما از مرز 2 گیگابایت عبور کند، این اطلاعات در قالب بخش‌های 2 گیگابایتی دسته‌بندی و ارائه می‌شوند. گزینه Delivery Method هم نحوه دریافت فایل یا فایل‌های حاوی اطلاعات اکانت گوگل را مشخص می‌کند. به عنوان مثال می‌توانید با انتخاب گزینه Send download link via email دستور دهید که لینک دانلود فایل مد نظر از طریق ایمیل برایتان ارسال شود. یا با انتخاب گزینه Add to Drive می‌توانید دستور دهید که فایل دانلود شده در سرویس گوگل درایو ذخیره شود. پس از اعمال تنظیمات مورد نظر بر روی گزینه Create Achieve کلیک کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ

تعمیرات سامسونگ

دانلود تمام اطلاعات اکانت گوگل

با انجام مراحل فوق، پروسه دانلود تمام اطلاعات اکانت گوگل آغاز می‌شود. مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل این فرآیند با حجم اطلاعات اکانت گوگل شما ارتباط دارد. بنابراین صبور باشید و اجازه دهید تا مراحل مورد نیاز طی شوند.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه دانلود تمام اطلاعات اکانت گوگل با چند کلیک ساده پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعات موبایل

دوربین اصلی iPhone XS Max 

قطعات گوشی سامسونگ A31

تعمیرات موبایل

منبع updato

نظرات کاربران (1)

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
احمدی
احمدی
2 سال گذشته

سلام ایا میشه اطلاعات ذخیره شده در اتوفیل رو بر روی جیمیل ذخیره و بهسیستم دیگری انقال داد؟