تعمیرات اپل

شاید با اصطلاح حمله بارچ یا همان Barch در بازی کلش اف کلنز برخورد کرده باشید. این اصطلاح در واقع مربوط به یک نوع خاص از استراتژی اتک می‌شود. در این مقاله قصد داریم به آموزش تصویری اتک بارچ در کلش اف کلنز (BArch) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با اتک بارچ در کلش اف کلنز (Barch)

در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) استراتژی های اتک مختلفی وجود دارند که گیمرها بنا به سلیقه و شرایط خود می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله “آموزش اتک GoWiPe (گالم، ویزارد، پکا) تاون هال 8 کلنش اف کلنز” به آموزش نحوه پیاده سازی استراتژی حمله GoWiPe پرداختیم.

اما هم اکنون قصد داریم در مورد استراتژی اتک بارچ (BArch) در کلش اف کلنز صحبت کنیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

نام حمله BArch از کجا آمده و به چه معناست؟

واژه Barch در واقع مخفف دو عبارت Barbarian و Archer است. این نام از آنجایی برای این استراتژی حمله انتخاب شده که در آن فقط از آرچر و بربر استفاده می‌شود. پس سربازها یا نیرو های مورد نیاز برای انجام یک اتک بارچ نسبتا سریع آماده می‌شوند. در این اتک باید نسبت تعداد بربر به آرچر برابر باشد. برای مثال اگر 60 آرچر دارید، باید 60 بربر هم بسازید. سعی کنید که در باراکس ها  تولید بربر و آرچر را هم به صورت مساوی تقسیم کنید، برای مثال اگر 4 سربازخانه دارید، 2 سربازخانه را برای تولید آرچر و 2 سربازخانه دیگر را برای تولید بربر در نظر بگیرید.

آموزش تصویری اتک بارچ در کلش اف کلنز (Barch)

اما اگر تعداد سربازخانه های شما فرد باشد، چطور؟ در این شرایط اگر مثلا 3 سربازخانه دارید، 2 سربازخانه را مامور تولید آرچر و 1 سربازخانه مامور تولید بربر کنید. نکته بعدی در مورد اتک Barch این است که انجام آن بیشتر برای غارت دهکده ها توصیه می‌شود. بنابراین سعی کنید که بیشتر دهکده های مرده (Dead Bases) و با غنائم زیاد (در تولید کننده‌ها) را مورد هدف اتک بارچ قرار دهید. حال که با ساختار کلی استراتژی اتک بارچ در کلش اف کلنز (Clash of Clans) آشنا شدید، نوبت به آموزش تصویری نحوه انجام آن می‌رسد.

آموزش تصویری اتک بارچ در کلش اف کلنز – BArch Attack

برای انجام اتک یا حمله بارچ ابتدا باید یک دهکده یا بیس مناسب را انتخاب کنید. این بیس بهتر است مرده باشد و غنائم زیادی در تولید کننده های آن نظیر معادن طلا و اکسیر موجود باشد. دقت کنید که برای اتک بارچ مپ هایی مناسب هستند که معادن آن ها در بیرون از دیوار و گوشه های تصویر قرار داشته باشد تا بتوانید سریعا به آن ها اتک دهید. پس از یافتن این نوع مپ یا بیس مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

آموزش تصویری اتک بارچ در کلش اف کلنز (Barch)

در قدم اول اتک دادن به سبک بارچ (Barch) بربر ها را به گونه ای پیاده کنید که حالی خطی داشته باشند و در عین حال برخی از آن‌ها مورد اتک مورتارها یا آرچر تاور دشمن قرار بگیرند. دقت داشته باشید که مورتارها یا آرچر تاور ها به هیچ وجه نباید بتوانند به آرچر های شما که در مرحله بعدی پیاده می‌شوند اتک دهند. حتما سعی کنید که بربر ها را به شیوه ای پیاده نمایید که فقط تعداد کمی از آن ها توسط مورتار های دشمن قابل اتک دادن باشند. ضمنا بربر ها را در گوشه‌ای از مپ پیاده کنید که معدن های دشمن در آن قرار دارد.

آموزش تصویری اتک بارچ در کلش اف کلنز (Barch)

حال نوبت به پیاده کردن آرچر ها می‌رسد. یک لایه از آرچر ها را دقیقا پشت سر بربرها پیاده کنید تا با اتک سریع منجر به غارت غنائم دشمن شوند. دقت داشته باشید اگر در این مرحله هوشمندانه عمل کنید و بتوانید بستری فراهم سازید که تعدادی از آرچر ها سریعا به مورتار های دشمن اتک داده و آن ها را نابود کنند هم بسیار عالی می‌شود اما انجام این کار هدف اصلی استراتژی بارچ (Barch) نیست.

آموزش تصویری اتک بارچ در کلش اف کلنز (Barch)

حال نوبت به انجام عمل مشابه برای سایر بخش های مپ می‌رسد. بنابراین در گوشه های دیگر بیس دشمن که معادن وجود دارند هم یک ردیف بربر خالی و سپس آرچر ها را خالی کنید. به این ترتیب می‌توانید به هدف اصلی اتک بارچ (BArch) که کسب غنائم و لوت است دست پیدا کنید.

آموزش تصویری اتک بارچ در کلش اف کلنز (Barch)

اگر به جمع‌آوری غنائم دشمن در این مرحله بسنده نکنید و تمایل داشته باشید که اتک را هم برنده شوید، می‌توانید از نیرو های باقی مانده خود (عموما 20 درصد) و هیرو هایتان (در صورت وجود) به منظور اتک دادن به سایر ساختمان های بیس دشمن استفاده کنید. بنابراین به این صورت اتک بارچ در کلش اف کلنز (Barch) انجام می‌شود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش تصویری اتک بارچ در کلش اف کلنز (Barch) پرداختیم. فراموش نکنید که برای استفاده از استراتژی های این چنینی، پیدا کردن یک مپ یا بیس مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. ضمنا هدف این اتک بیشتر لوت و فارمینگ است. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

برچسب‌ها: آموزش اتک Barch در Clash of Clans آموزش اتک Barch در کلش اف کلنز آموزش اتک بارچ در Clash of Clans آموزش اتک بارچ در کلش اف کلنز آموزش تصویری اتک Barch در کلش اف کلنز آموزش تصویری اتک بارچ در کلش اف کلنز آموزش تصویری حمله Barch در کلش اف کلنز آموزش تصویری حمله بارچ در کلش اف کلنز آموزش حمله Barch در کلش اف کلنز آموزش حمله بارچ در کلش اف کلنز اتک Barch در Clash of Clans اتک Barch در کلش اف کلنز اتک بارچ در Clash of Clans اتک بارچ در کلش اف کلنز انجام اتک بارچ در کلش اف کلنز انجام حمله Barch در کلش اف کلنز انجام حمله بارچ در کلش اف کلنز حمله Barch در کلش اف کلنز حمله بارچ در Clash of Clans حمله بارچ در کلش اف کلنز راهنمای اتک Barch در کلش اف کلنز روش اتک Barch در Clash of Clans روش اتک Barch در کلش اف کلنز روش حمله Barch در کلش اف کلنز روش حمله بارچ در کلش اف کلنز شیوه اتک Barch در Clash of Clans شیوه اتک Barch در کلش اف کلنز شیوه اتک بارچ در کلش اف کلنز شیوه حمله Barch در کلش اف کلنز شیوه حمله بارچ در کلش اف کلنز مراحل اتک بارچ در کلش اف کلنز نحوه اتک Barch در Clash of Clans نحوه اتک Barch در کلش اف کلنز نحوه اتک بارچ در کلش اف کلنز نحوه انجام اتک بارچ در کلش اف کلنز نحوه حمله Barch در کلش اف کلنز نحوه حمله بارچ در کلش اف کلنز

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر