تعمیرات اپل

سرویس جیمیل این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا فایل های با حداکثر حجم 50 مگابایت را از طریق ایمیل رد و بدل کنید. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه ارسال فایل از طریق جیمیل (نسخه تحت وب) بپردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با ارسال فایل از طریق جیمیل (نسخه تحت وب)

شاید ایمیل بهترین روش موجود به منظور ارسال فایل نباشد، اما با این حال در برخی شرایط افراد ناچار هستند تا از این طریق نسبت به ارسال فایل های مورد نظرشان اقدام کنند. سرویس جیمیل این امکان را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد تا فایل های با حداکثر حجم 50 مگابایت را به طور مستقیم و از طریق ایمیل ارسال کنند، اما اگر فایل یا فایل های مورد نظر شما حجمی بیشتر از 50 مگابایت داشته باشد، جیمیل از سرویس ذخیره سازی ابری گوگل درایو (Google Drive) برای آپلود فایل و ارائه لینک دانلود استفاده می‌کند.

اما شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شده باشد که چگونه می‌توانیم یک فایل را ضمیمه ایمیل کنیم و نسبت به ارسال فایل از طریق جیمیل وارد عمل شویم؟ در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه ارسال فایل از طریق نسخه تحت وب جیمیل بپردازیم. در آینده نحوه انجام این عمل از طریق نسخه‌های اندرویدی و آی او اسی برنامه جیمیل را هم به شما عزیزان آموزش می‌دهیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

ارسال فایل از طریق جیمیل (نسخه تحت وب)

ارسال فایل از طریق نسخه تحت وب جیمیل به سادگی صورت می‌پذیرد. بدین منظور کافیست که مراحل زیر را طی کنید:

  • با کلیک بر روی این قسمت به صفحه تحت وب بررسی ایمیل های اکانت جیمیل مراجعه کنید. در صورت نیاز مشخصات اکانت خود را وارد و ساین این (Sign in) نمایید.
  • از منوی سمت چپ صفحه بر روی گزینه Compose کلیک کنید. در این شرایط پنجره جدیدی در بخش زیرین و سمت راست صفحه نمایش کامپیوترتان نمایان می‌شود.
  • از منوی زیرین صفحه بر روی آیکون “سنجاق” یا “Attach File” کلیک کنید.
  • فایل مورد نظرتان را در پنجره پاپ آپ نمایان شده انتخاب کنید و بر روی گزینه Open کلیک نمایید. همچنین می‌توانید بدین منظور از قابلیت “کشیدن و رها کردن” یا همان “Drag & Drop” هم استفاده کنید.
  • متن مورد نظرتان را برای ایمیل تایپ کنید، موضوع و گیرنده آن را مشخص کنید.
  • با کلیک بر روی گزینه Send ایمیل مد نظرتان به همراه فایل ضمیمه شده برای گیرنده یا گیرندگان موجود ارسال می‌شود.

بنابراین به این صورت می‌توانید یک فایل را از طریق نسخه تحت وب جیمیل به ایمیل خاصی ضمیمه و نسبت به ارسال فایل از طریق جیمیل اقدام نمایید. برای حذف فایل ضمیمه شده ایمیل کافیست که پس از آپلود آن بر روی آیکون ضربدر موجود در گوشه فایل کلیک کنید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه ارسال فایل از طریق جیمیل (نسخه تحت وب) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

منبع google

نظرات کاربران (6)

ارسال نظر