تعویض یا تعمیر ال سی دی J6 سامسونگ – J600 | موبایل کمک تعویض یا تعمیر ال سی دی J6 سامسونگ – J600 | موبایل کمک

تعویض یا تعمیر ال سی دی J6 سامسونگ – J600 | موبایل کمک

اگر قصد دارید ال سی دی گوشی گلکسی جی 6 سامسونگ (Samsung Galaxy J6) را تعمیر کنید بهتر است از سرویس نمایندگی سامسونگ و مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک استفاده کنید. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی جی 6 را با بهترین کیفیت و قیمت انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با این موضوع و جزئیات تعمیر مذکور صحبت خواهیم کرد. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J6 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

نمایندگی سامسونگ | تعمیرات ال سی دی موبایل

از آنجایی که ال سی دی گوشی موبایل از حساس ترین قطعات آن هاست توصیه داریم برای تعمیر آن فقط به نمایندگی های رسمی و مراکز تعمیر تخصصی مراجعه کنید که کیفیت سرویس دهی آن ها مطمئن باشد. در همین راستا توصیه می‌شود تعمیر ال سی دی گلکسی جی 6 به نمایندگی رسمی سامسونگ یا مرکز تعمیرات موبایل کمک واگذار گردد چون در این مراکز از مدرن ترین تجهیزات برای تعمیر موبایل استفاده خواهد شد و در نتیجه کیفیت تعمیر در بالاترین سطح ممکن قرار می‌گیرد. در حین تعمیر LCD گوشی Galaxy J6 باید به نکات ریزی توجه شود و دقت به این نکات بر روی کیفیت تعمیر تاثیرگذار خواهد بود. تعمیرکارانی که با این نکات آشنایی کامل نداشته باشند نمی‌توانند یک تعمیر با کیفیت و مطمئن را بر روی گوشی انجام دهند. بنابراین اگر می‌خواهید تعمیرات ال سی دی موبایل گلکسی J6 شما با بهترین کیفیت انجام شود از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:  تعویض ال سی دی موبایل

 

تعویض ال سی دی j6 - تاچ ال سی دی j6

 

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی جی 6 سامسونگ

عموما تعمیر LCD سامسونگ گلکسی J6 به دو روش مختلف می‌گیرد و مشخص شدن روش مناسب تعمیر با توجه به شرایط و خرابی که در موبایل به وجود آمده قابل انجام است. در روش اول کل مجموعه تاچ و ال سی دی گوشی سامسونگ باید تعویض شوند. تقریبا در 80 درصد مواردی که کاربران برای تعمیر ال سی دی گلکسی جی 6 به مرکز تعمیرات موبایل کمک یا نمایندگی سامسونگ مراجعه می‌کنند، همین تعمیر روی گوشی آن ها انجام می‌شود یعنی تاچ ال سی دی موبایل آن ها کاملا تعویض خواهد شد. در این حالت هزینه تعمیر ال سی دی از حالت بعدی که در ادامه شرح می‌دهیم بیشتر است اما با این حال در مقایسه با هزینه تعویض ال سی دی گوشی های مدرن و جدید امروزی ناچیز خواهد بود. اما حالت دوم مربوط به چه شرایطی خواهد بود؟ حالت دوم مربوط به شرایط می‌شود که الزامی مبنی بر تعویض کامل تاچ و LCD موبایل وجود نداشته باشد و بتوان با تعویض گلس شکسته موبایل مشکل آن را برطرف کرد!

بیشتر بخوانید: تعمیرات سامسونگ گلکسی J6 

تعویض گلس در شرایطی می‌تواند جایگزین تعویض ال سی دی شود که در اثر ضربه یا فشار وارد شده به گوشی بر روی صفحه نمایش آن شکستگی ها و ترک هایی ایجاد شود اما با این حال تاچ و LCD آن بدون مشکل کار کنند. در اینگونه مواقع لزومی مبنی بر تعویض کامل تاچ و LCD وجود ندارد و با تعویض گلس مشکل رفع می‌شود و هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی جی 6 تقریبا نصف خواهد شد. بنابراین هزینه دقیقی که باید برای تعمیر LCD گوشی سامسونگ Galaxy J6 پرداخت کنید به نوع تعمیری وابسته است که باید روی گوشی انجام شود اما در مجموع هزینه تعمیر ال سی دی این گوشی زیاد نیست و با استفاده از خدمات مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی جی 6 را با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J6 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

مراحل تعویض گلس و تعویض ال سی دی Galaxy J6

برای تعویض کردن LCD و تاچ گوشی سامسونگ گلکسی J6 نیازی به طی کردن مراحل خیلی پیچیده وجود ندارد و یک تعمیرکار با تجربه با صرف دقت و حوصله می‌تواند به راحتی ال سی دی تاچ این گوشی را تعویض کند. شاید انجام این کار نهایتا 2 ساعت از زمان یک تعمیرکار را بگیرد. حتی شما هم با کمی دقت و حوصله ممکن است بتوانید از پس انجام این کار بر آیید. بدین منظور کافیست به فروشگاه قطعات گوشی موبایل کمک مراجعه کنید و قطعات موبایل و لوازم تعمیرات موبایل مورد نیاز را تهیه کرده و شخصا دست به کار شوید. اما تعویض گلس پروسه‌ای متفاوت را به همراه دارد و کل آن توسط تعمیرکار قابل انجام نیست و باید برای تعویض موفقیت آمیز آن از دستگاه های خاصی استفاده شود. این تعمیر شامل چهار مرحله مختلف می‌شود که در ادامه به صورت مختصر آن ها را برایتان شرح می‌دهیم.

 

تعویض ال سی دی j6 - تاچ ال سی دی j6

 

در مرحله اول باید تاچ ال سی دی J6 سامسونگ که گلس آن شکسته به طور کامل از روی بدنه گوشی جدا شود. این کار به دست یک تعمیرکار انجام خواهد شد. سپس باید ال سی دی گوشی در دستگاه خاصی قرار گیرد که چسبندگی مابین گلس شکسته و LCD را از بین ببرد و گلس شکسته گوشی از روی صفحه نمایش آن قابل جداسازی شود. در مرحله بعد باید یک گلس جدید روی ال سی دی گوشی نصب گردد که بدین منظور از دستگاه خاصی استفاده می‌شود و اصطلاحا پروسه لمینیت گلس روی LCD انجام می‌گردد. در مرحله آخر هم باید با یک دستگاه دیگر حباب زدایی از فضای مابین LCD و گلس گوشی انجام پذیرد. بنابراین تعویض گلس نسبت به تعویض ال سی دی گلکسی جی 6 مراحل بیشتر و پیچیده‌تر را در بر می‌گیرد و برای انجام آن حتما باید از دستگاه های خاصی استفاده کرد.

زمان مورد نیاز برای تعمیر ال سی دی گلکسی جی 6

اگر قرار باشد ال سی دی گوشی Galaxy J6 کاملا تعویض شود و تعمیرکاری که مسئولیت انجام این کار را بر عهده گرفته از سرعت عمل و تجربه مناسبی بهره‌مند باشد، تعمیر دستگاه ظرف نهایتا 2 ساعت انجام می‌شود. اما اگر قرار باشد گلس ال سی دی گوشی تعویض شود دیگر ظرف 2 ساعت نمی‌توان این کار را انجام داد چون باید هر دستگاه در هر مرحله اقدامات خاصی را روی ال سی دی گوشی انجام دهد که هر یک ممکن است چند ساعت زمانگیر باشند. عموما تعویض گلس ال سی دی J6 چیزی در حدود 24 ساعت طول می‌کشد تا هم پروسه مذکور تکمیل شود و هم تست های لازم برای اطمینان از تعمیر موفقیت آمیز ال سی دی بر روی گوشی انجام شود. با سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی جی 6 را در هر دو حالت با اطمینان کامل و ظرف کوتاه ترین مدت زمان ممکن انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با مزیت های سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

 

برای تعویض LCD سامسونگ J6 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چرا موبایل کمک؟

اما چرا موبایل کمک را برای انجام تعمیرات تخصصی موبایل به شما توصیه می‌کنیم؟ مرکز موبایل کمک در حال حاضر پیشرفته‌ترین مرکز تعمیرات تلفن همراه در کشور است و تجهیزاتی که در این مرکز برای تعمیر گوشی مشتریان از آن ها استفاده می‌شود از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات روز دنیا هستند. بنابراین با واگذار کردن تعمیرات گوشی خود به کارشناسان موبایل کمک خیالتان از بابت کیفیت تعمیری که قرار است بر روی گوشی انجام شود راحت خواهد بود. علاوه بر این، موارد زیر هم از دیگر ویژگی هایی هستند که سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ را به بهترین گزینه برای انجام تعمیرات موبایل تبدیل می‌کنند:

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای ثبت سفارش تعمیر گوشی، واگذاری گوشی به تعمیرکار و پس گرفتن آن بعد از انجام تعمیرات در مرکز موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری ندارید! ثبت سفارش با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت انجام می‌شود و تحویل و دریافت گوشی هم با پیک رایگان موبایل کمک درب منزل مشتری صورت می‌پذیرد.
  • صرفه جویی در زمان: عدم نیاز به مراجعه حضوری و درگیر شدن با ترافیک شهری و معوق کردن کارهای روزمره از یک سمت و سرعت عمل بالای کارشناسان موبایل کمک برای انجام تعمیرات تخصصی موبایل از سمت دیگر سبب می‌شوند که شما با استفاده از خدمات این مرکز بتوانید صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان داشته باشید.
  • صرفه جویی در هزینه ها: تعرفه خدمات موبایل کمک به گونه‌ای در نظر گرفته شده که مقرون به صرفه ترین حالت ممکن را برای مشتریان به وجود آورد. علاوه بر این عدم نیاز به مراجعه حضوری برای تحویل و دریافت گوشی هم خود منجر به صرفه جویی بیشتر در هزینه ها خواهد شد.
  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک بر روی گوشی مشتریان انجام می‌شود تا مدت زمان مشخصی دارای ضمانت هستند. بنابراین با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ خیالتان از بابت کیفیت تعمیری که روی گوشی انجام می‌گیرد راحت خواهد بود.
  • قطعات اورجینال: موبایل کمک ضمانت می‌کند تمام قطعاتی که در گوشی مشتریانش تعویض می‌شوند با قطعات اورجینال تعویض گردند، مگر در شرایط خاصی که مشتری شخصا بخواهد از قطعات غیر اورجینال برای کاهش هزینه تعمیرات موبایل استفاده به عمل آید.
  • تجهیزات و دستگاه های پیشرفته: تجهیزات و دستگاه هایی که در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک از آن ها برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده به عمل می‌آید از پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا هستند که تاثیر مستقیم بر روی کیفیت نهایی تعمیر می‌گذارند.

 

تعویض ال سی دی j6 - تاچ ال سی دی j6

 

موارد فوق تنها بخشی از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ خواهند بود. اگر به تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی جی 6 نیاز دارید، مطمئن باشید که موبایل کمک می‌تواند به بهترین شکل ممکن در این راستا شما را راهنمایی کند و بهترین سرویس را در اختیارتان قرار دهد. اما چطور از سرویس موبایل کمک استفاده کنیم؟

ثبت سفارش تعمیر LCD گلکسی J6 در موبایل کمک

برای ثبت سفارش تعمیرات گوشی در مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و انجام این کار با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت قابل انجام خواهد بود. بدین منظور کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت شرکت مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس بگیرید و مشکل گوشی خود را برای کارشناسان ما شرح دهید. بعد از چند دقیقه و انجام هماهنگی های لازم پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما اعزام خواهد شد و گوشی معیوب را درب منزل از شما تحویل می‌گیرد. گوشی به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم در شکرت بر روی گوشی انجام خواهند شد. سپس موبایل تعمیر شده شما مجددا با پیک رایگان موبایل کمک به آدرستان ارسال و درب منزل به شما تحویل داده می‌شود. کل پروسه برای انجام تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی جی 6 چیزی در حدود 4 الی 5 ساعت طول می‌کشد. بنابراین با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیرات تخصصی گوشی خود را با اطمینان از بهترین کیفیت و قیمت انجام دهید.

بیشتر بخوانید:

خرید گوشی

قطعات گوشی J6

قیمت ال سی دی J6

قیمت تاچ ال سی دی J6

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ