معرفی و دانلود برنامه تلگرام پلاس مسنجر (Plus Messenger)

برنامه تلگرام پلاس مسنجر (Plus Messenger)

برنامه تلگرام پلاس مسنجر یکی از نسخه های غیر رسمی تلگرام است که امکان دسترسی به قابلیت های کاربردی و پیشرفته تری نسبت به نسخه اصلی برایتان فراهم می‌کند. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی برنامه تلگرام پلاس مسنجر (Plus Messenger) پرداخته و لینک دانلود آن را ارائه کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌‌ای در رابطه با تلگرام پلاس مسنجر (Plus Messenger)

همانطور که مطلع هستید، تلگرام یک برنامه متن باز یا Open Source است. از این رو شاهد عرضه نسخه های غیر رسمی بسیاری از این اپلیکیشن هستیم که از جمله آن‌ها می‌توان به اپلیکیشن تلگرام پلاس مسنجر (Plus Messenger) اشاره کرد. امکان تغییر قالب، پشتیبانی از زبان فارسی و فوروارد پیام بدون نقل قول از قابلیت های این اپلیکیشن به شمار می‌رود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

اپلیکیشن مذکور برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و به صورت رایگان قابل دانلود و استفاده است. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی دقیق‌تر قابلیت های اپلیکیشن تلگرام پلاس مسنجر (Plus Messenger) بپردازیم. چنانچه در رابطه با این برنامه نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

معرفی برنامه تلگرام پلاس مسنجر (Plus Messenger)

همانطور که در ابتدای مقاله هم به آن اشاره داشتیم، برنامه تلگرام پلاس مسنجر (Plus Messenger) قابلیت های کاربردی و پیشرفته تری نسبت به نسخه اصلی تلگرام در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. یکی از اصلی ترین قابلیت های برنامه مذکور مربوط به دسته بندی گفتگوها می‌شود. بدین ترتیب کاربران، گروه ها، کانال ها و غیره در دسته بندی های جداگانه قابل دسترسی هستند. همچنین شما می‌توانید با اضافه کردن گفتگو مورد نظر خود به دسته بندی علاقه مندی ها به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

برنامه تلگرام پلاس مسنجر (Plus Messenger)

برنامه تلگرام پلاس مسنجر (Plus Messenger) این امکان را فراهم می‌آورد تا کاربران بتوانند از آنلاین بودن مخاطبان خود در صفحه گفتگوها مطلع شوند. در صورت آنلاین بودن مخاطب، دایره موجود در کنار تصویر پروفایل وی سبز رنگ خواهد شد. یکی دیگر از قابلیت های برنامه تلگرام پلاس مسنجر (Plus Messenger) مربوط به مخفی کردن شماره تلفن می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به بخش تنظیمات نسبت به مخفی کردن شماره تلفن خود اقدام نمایید.

از دیگر قابلیت هایی که برنامه تلگرام پلاس مسنجر (Plus Messenger) را نسبت به نسخه اصلی تلگرام متمایز می‌سازد، می‌توان به پشتیبانی از زبان فارسی اشاره کرد. شما می‌توانید با مراجعه به بخش تنظیمات در منوی برنامه نسبت به تغییر زبان آن اقدام نمایید. برنامه مذکور قابلیت های شخصی سازی متنوعی نظیر قالب دهی را هم در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. با مراجعه به بخش مذکور می‌توانید رنگ صفحه ها و یا عنوان ها را به رنگ دلخواه خود تغییر داده و یا تم مورد نظر خود را ایجاد کرده و ذخیره کنید.

برنامه تلگرام پلاس مسنجر (Plus Messenger)

از دیگر قابلیت های ارائه شده توسط برنامه Plus Messenger (تلگرام پلاس مسنجر) می‌توان به امکان فوروارد پیام بدون نقل قول اشاره کرد. همانطور که مطلع هستید، پس از فوروارد پیام در تلگرام، نام فرستنده اصلی نمایش داده خواهد شد. در حالی با استفاده از این قابلیت می‌توانید پیام مورد نظر خود را بدون نمایش نام ارسال کننده اصلی پیام، فوروارد کنید.

 بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی محصولات سامسونگ  

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی برنامه تلگرام پلاس مسنجر (Plus Messenger) پرداختیم. با استفاده از آیکون دانلود ضمیمه شده در انتهای این مطلب قادر به دانلود برنامه مذکور خواهید بود. چنانچه در رابطه با این برنامه نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید.

 

نقاط قوت:

  • دسته بندی گفتگوها
  • امکان فوروارد پیام بدون نقل قول
  • پشتیبانی از زبان فارسی
  • ارائه امکانات شخصی سازی متنوع
  • امکان تغییر قالب
  • امکان مخفی کردن شماره تلفن

نقاط ضعف:

  • این اپلیکیشن تقریبا نقطه ضعفی ندارد

بیشتر بخوانید:

iPhone SE قطعات

قیمت درب پشت iPhone 8

قیمت دوربین جلو iPhone 11

تعمیرات موبایل

برنامه تلگرام پلاس مسنجر
نام برنامه تلگرام پلاس مسنجر
قیمت رایگان
سیستم عامل اندروید
سازنده rafa

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments