تعمیرات سامسونگ

برای تعمیر برد سامسونگ اس 5 مینی کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت‌موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

متاسفانه تعمیر برد گلکسی S5 Mini سامسونگ یکی از تعمیرات رایج این گوشی است که احتمال دارد بنا به دلایل مختلفی ملزم به انجام آن شوید. با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر برد گلکسی S5 Mini را با کیفیتی بهتر از کیفیت سرویس نمایندگی رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

اصلی ترین دلایل خراب شدن مادربرد گوشی گلکسی S5 Mini کدامند؟

دلایل متعددی می‌توانند منجر به خراب شدن مادربرد گوشی گلکسی اس 5 مینی سامسونگ (Samsung Galaxy S5 Mini) شوند اما در این میان دو دلیل همواره از اصلی ترین دلایل بروز این مشکل بوده‌اند. دلیل اول مربوط به وارد شدن ضربه به گوشی می‌شود. در خیلی از موارد دیده شده که در اثر ضربه‌ای که به گوشی وارد شده، برد آن یا قطعات روی برد گوشی دچار اختلال عملکرد می‌شوند. یکی دیگر از عوامل شایع و مهمی که در خراب شدن مادربرد گوشی موثر است، مسئله آب خوردگی خواهد بود. گوشی های موبایل و اجزای الکترونیکی آن ها به شدت در برابر آب خوردگی حساس هستند و در تماس قرار گرفتن آن ها با آب می‌تواند صدمات جبران ناپذیری همچون سوختن برد را به همراه داشته باشد. این دو عامل (ضربه و آب خوردگی) اصلی ترین عوامل سوختن برد گلکسی S5 Mini محسوب می‌شوند.

هزینه تعمیر برد گلکسی S5 Mini سامسونگ چقدر است؟

به طور کلی تعمیرات مادربرد گوشی های موبایل سخت، زمان‌گیر و هزینه بردار است، اما چون گوشی گلکسی S5 Mini نسبتا یک گوشی قدیمی است، هزینه تعمیر برد آن خیلی بالا نخواهد بود. در بدترین شرایط ممکن که شاید ملزم به تعویض کامل مادربرد و متعلقات آن شوید هم هزینه تعمیر دستگاه خیلی زیاد نخواهد بود. البته منظور ما از زیاد نبودن هزینه تعمیر برد گلکسی S5 Mini سامسونگ، در مقایسه با دیگر گوشی های مدرن امروزی است. اگر می‌خواهید با کمترین قیمت و هزینه ممکن تعمیرات مادربرد گلکسی اس 5 مینی سامسونگ انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های سامسونگ در موبایل کمک

بیشتر بخوانید: تعمیر دوربین گلکسی S5 مینی سامسونگ با کمترین قیمت در موبایل کمک

تعمیر برد گلکسی S5 Mini سامسونگ با کمترین هزینه در موبایل کمک

تعمیرات سامسونگ

برای تعمیر برد سامسونگ اس 5 مینی کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت‌موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

مراحل تعویض مادربرد گلکسی S5 مینی شامل چیست؟

اگر می‌خواهید با مراحل دقیق تعویض برد گلکسی اس 5 مینی سامسونگ آشنا شوید، می‌توانید به مطالعه مقاله آموزش تعمیرات سامسونگ: تعویض مادربرد گوشی گلکسی اس 5 مینیبپردازید. در این مقاله به طور دقیق و مرحله به مرحله نحوه تعویض برد سامسونگ Galaxy S5 Mini شرح داده شده است. اگر به ابزارهای لازم برای انجام تعمیرات موبایل دسترسی داشته باشید و برد گوشی گلکسی S5 Mini را هم تهیه کنید، شخصا قادر به تعویض برد خواهید بود. برای تهیه ابزارها و قطعات مورد نیاز می‌توانید به فروشگاه موبایل کمک مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی اس ۵ مینی با کمترین قیمت

آیا نمایندگی های تعمیرات گوشی سامسونگ قادر به تعمیر برد گلکسی S5 Mini خواهند بود؟

امکان تعمیر برد گلکسی S5 Mini با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ وجود دارد، اما طبیعتا باید برای انجام این کار هزینه گزافی پرداخت شود. حتی در زمان های قدیم که گوشی گلکسی S5 Mini کاربران دارای گارانتی بود و با مشکل برد مواجه می‌شد هم در اغلب موارد نمایندگی سعی می‌کرد مشکل را با بهانه های مختلف به آب خوردگی نسبت دهد و گوشی را تحت گارانتی تعمیر نکند. ضمنا برای تعویض مادربرد گلکسی اس 5 مینی در نمایندگی های تعمیرات گوشی سامسونگ عموما باید چند روز منتظر بمانید و در برخی شرایط حتی دیده شده که تعمیر برد گوشی تا چند هفته هم به طول انجامیده است.

تعمیر برد گلکسی S5 Mini با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در موبایل کمک

اگر می‌خواهید تعمیر برد و یا به طور کلی تعمیرات گلکسی S5 Mini شما با کیفیتی فراتر از کیفیت سرویس دهی نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام شود و در عین حال از ضمانت هم بهره‌مند شوید و فقط ظرف چند ساعت گوشی تعمیر شده خویش را تحویل بگیرید، باید از سرویس موبایل کمک استفاده کنید. کارشناسان موبایل کمک با بهره‌گیری از مدرن ترین ابزار ها و جدیدترین متدها تعمیرات گوشی گلکسی S5 Mini از جمله تعویض و تعمیر مادربرد این گوشی را برایتان انجام می‌دهند. به منظور ثبت سفارش تعمیر برد گلکسی S5 Mini خود کافیست با شماره ی 66765110-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر