تعمیرات سامسونگ

برای تعمیر برد سامسونگ s4 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت‌ موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

اگر مادربرد یا اصطلاحا برد گوشی گلکسی اس 4 سامسونگ (Samsung Galaxy S4) شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر آن دارید، نگران هزینه یا سرعت انجام این کار نباشید! با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر برد سامسونگ گلکسی اس 4 و یا به طور کلی تعمیرات گوشی های سامسونگ را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیر موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

حساسیت تعمیر برد سامسونگ گلکسی اس 4

تعمیر برد تمام گوشی های موبایل تقریبا حساس ترین تعمیری است که روی یک گوشی می‌تواند انجام پذیرد، بنابراین حتما باید برای انجام این کار به منبعی قابل اعتماد و مطمئن مراجعه شود. برد گوشی شامل اجزای سخت افزاری مختلفی می‌شود که گاها می‌تواند با تعویض این اجزای معیوب مشکل دستگاه را برطرف ساخت. اما در برخی شرایط دیگر ممکن است مشکل جدی تر باشد و خود مادربرد گوشی گلکسی اس 4 بسوزد که در این شرایط لازم است کل مادربرد و اجزای سخت افزاری روی آن تعویض شوند.

بنابراین زمانی که از تعمیر برد سامسونگ گلکسی اس 4 صحبت می‌کنیم، این تعمیر می‌تواند شامل تعویض کامل مادربرد یا تعویض قطعات سخت افزاری معیوب نصب بر روی آن باشد. در هر دو حالت، تعمیر برد گوشی حساسیت بسیار بالایی داشته و نیاز به دقت و تجربه فوق‌العاده‌ای دارد. در شرایطی که نیاز باشد قطعات روی مادربرد تعویض شوند، آشنایی با نحوه ترمیم مدارهای الکترونیکی و لحیم کاری میکرو از ملزومات کار خواهد بود. هیچوقت برای تعمیر برد سامسونگ گلکسی اس 4 به تعمیرکاران نامطمئن مراجعه نکنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S4 

هزینه تعمیر برد گلکسی اس 4 سامسونگ

هزینه تعمیر برد سامسونگ گلکسی اس 4 با توجه به نوع تعمیری که باید روی آن انجام شود متغیر خواهد بود. برای مثال اگر قرار باشد خود مادربرد به طور کامل تعویض شود، هزینه تعمیر به مراتب زیاد خواهد بود. تعویض کامل مادربرد هر گوشی تقریبا گران قیمت ترین و پر هزینه ترین تعمیری است که می‌تواند روی گوشی انجام شود (البته در برخی شرایط ممکن است هزینه تعویض تاچ ال سی دی گوشی از هزینه تعویض برد بیشتر شود). اما زمانی که با تعمیر برد و تعویض قطعات نصب بر روی آن قادر به رفع مشکل مادربرد باشید، هزینه تعمیر کاهش پیدا می‌کند. در اینگونه شرایط هزینه تعمیر وابسته به تعداد و قیمت قطعاتی خواهد بود که باید بر روی برد تعویض شود. به طور کلی تعمیر برد سامسونگ گلکسی اس 4 تا قبل از بررسی های دقیق مشخص نیست، اما عموما هزینه تعمیرات این قطعه در هر گوشی بالاست و سامسونگ Galaxy S4 هم از این مسئله مستثنا نخواهد بود.

تعمیر برد سامسونگ گلکسی اس 4

تعمیرات سامسونگ

برای تعمیر برد سامسونگ s4 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت‌ موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

اصلی ترین دلایل خراب شدن برد گوشی های موبایل

اما چرا مادربرد گوشی های موبایل خراب می‌شود؟ طبق آمار 2 دلیل اصلی وجود دارند که می‌توانند منجر به خراب شدن مادربرد شوند. اولین و اصلی ترین دلیل، آب خوردگی است! نفوذ آب به داخل بدنه گوشی و تماس آن با مادربرد و قطعات نصب شده روی آن می‌تواند منجر به خراب شدن برد و مدارهای آن شود و در عملکرد گوشی اختلال ایجاد کند. این موضوع اصلی ترین عامل خراب شدن برد گوشی های موبایل از جمله گلکسی اس 4 است که متاسفانه طراحی ضد آب هم ندارد و حتی استفاده از آن با دست خیس هم می‌تواند خطر خراب شدن مادربرد را به همراه داشته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی گلکسی اس ۴ 

دلیل بعدی مربوط به ضربه می‌شود! افتادن گوشی از دست کاربر یا حتی اعمال فشار بر روی گوشی می‌تواند به مادربرد آن و قطعات نصب شده روی برد آسیب بزند. در خیلی از موارد این آسیب در دراز مدت نمایان می‌شود. بنابراین سعی کنید برای جلوگیری از بروز مشکل در مادربرد گوشی خود اولا به هیچ عنوان با دست خیس از گوشی استفاده نکنید و نگذارید که دستگاه با آب در تماس باشد و دوما مراقب گوشی باشید که خدای نکرده ضربه یا فشاری به آن وارد نشود که منجر به خراب شدن قطعات روی مادربرد یا خود برد گوشی شود.

کیفیت تعمیر مادربرد Galaxy S4 در نمایندگی رسمی تعمیر گوشی سامسونگ!

نمایندگی های رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ مرجع خوب و قابل اعتمادی برای انجام تعمیرات بر روی برد گوشی های موبایل هستند چون عموما تعمیرکارانی که در این مراکز فعالیت می‌کنند تجربه کافی و مناسبی دارند. اما از آنجایی که گوشی گلکسی اس 4 سامسونگ کمی قدیمی است، عموما نمایندگی های رسمی تعمیر گوشی سامسونگ قطعات مربوط به آن را در اختیار ندارد! از سمت دیگر به دلیل ازدیاد تعداد سفارشات تعمیر در نمایندگی ها عموما باید چندین روز و شاید هم هفته برای تعمیر برد سامسونگ گلکسی اس 4 منتظر بمانید. با توجه به اینکه تعمیر گلکسی S4 جزء گارانتی هم نخواهد بود، بنابراین لزومی ندارد که شما حتما به منظور تعمیر برد گوشی خود به نمایندگی های رسمی سامسونگ مراجعه کنید. می‌توانید بدین منظور از سرویس شرکت هایی کمک بگیرید که کیفیت سرویس دهی آن ها از دید مشتریان بهتر از کیفیت سرویس دهی نمایندگی های رسمی سامسونگ بوده است! یکی از این مراکز، موبایل کمک نام دارد! با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر برد سامسونگ گلکسی اس 4 را با ضمانت و در کوتاه ترین زمان و با کمترین قیمت انجام دهید.

آیا شخصا می‌توانیم برد گلکسی S4 را تعمیر یا تعویض کنیم؟

تعمیر مادربرد گوشی های موبایل کار بسیار سخت و پیچیده‌ای است که مطمئنا هر فردی از پس انجام آن بر نمی‌آید و حتی خیلی از تعمیرکاران موبایل هم دانش کافی برای انجام این کار را ندارند. بنابراین مطمئن باشید شما هم به عنوان یک فرد معمولی قادر به تعمیر برد گوشی نخواهید بود. اما تعویض مادربرد گلکسی S4 کار خیلی سختی نیست و شما هم با دنبال کردن مراحلی که در مقالهآموزش تعمیرات سامسونگ: تعویض مادربرد گوشی گلکسی اس 4 شرح داده شده، قادر به انجام آن خواهید بود. برای تهیه کردن ابزارهای لازم و همچنین مادربرد اورجینال گوشی گلکسی S4 هم می‌توانید به فروشگاه قطعات گوشی موبایل کمک مراجعه کنید.

تعمیر برد سامسونگ گلکسی اس 4

تعمیرات سامسونگ

برای تعمیر برد سامسونگ s4 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت‌ موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی سامسونگ 

تعمیر برد سامسونگ گلکسی اس 4 با قیمت باورنکردنی در موبایل کمک

کارشناسان تعمیر موبایل کمک ضمانت می‌کنند که با بهترین کیفیت ممکن تعمیرات مادربرد گوشی سامسونگ گلکسی اس 4 شما را انجام دهند. تعمیر مادربرد گوشی های موبایل در این مرکز با بهره‌گیری از جدیدترین متدها و مدرن ترین ابزارها انجام می‌شود و بدین سبب بهترین کیفیت و نتیجه لازم را به همراه خواهد داشت. ضمن اینکه سرعت تعمیرات موبایل در مرکز موبایل کمک هم بسیار بالاست و به مراتب از سرعت عمل نمایندگی های رسمی سامسونگ بیشتر خواهد بود. ضمنا تعمیر برد گوشی های موبایل در مرکز موبایل کمک با کمترین قیمت ممکن صورت می‌پذیرد. به منظور ثبت سفارش تعمیرات سامسونگ گلکسی اس 4 خود توسط کارشناسان موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعات موبایل

برچسب‌ها: repair_article

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments