تعمیرات سامسونگ

برای تعویض LCD سامسونگ S5 مینی کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

اگر ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی اس 5 مینی (Samsung Galaxy S5 Mini) شما خراب شده، نگران تعمیر آن نباشید. با سرویس موبایل فراتر از نمایندگی رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ در ایران انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

شکستن ال سی دی رایج ترین دلیل تعویض آن است!

شاید برایتان جالب باشد که بدانید شکستن ال سی دی گوشی گلکسی اس 5 مینی رایج ترین دلیلی است که منجر می‌شود کاربران برای تعویض ال سی دی گوشی اقدام کنند. از آن جالب تر اینکه در 90 درصد موارد شکستن ال سی دی گوشی به دلیل سهل انگاری کاربر و افتادن آن از دست وی رخ می‌دهد. به طور کلی تعویض و تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی اس 5 مینی تقریبا رایج ترین تعمیری است که روی این گوشی انجام می‌شود و خوشبختانه در مقایسه با تعمیر و تعویض ال سی دی خیلی از گوشی های مدرن امروزی به مراتب ساده‌تر خواهد بود. چون سبک طراحی گوشی به گونه‌ای است که راحت تر قادر به جداسازی و تعویض ال سی دی هستیم. بنابراین اگر Galaxy S5 Mini دارید، مراقب باشید که از دستتان به زمین نیفتد و دچار شکستگی ال سی دی نشود.

هزینه تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی اس 5 مینی چقدر است؟

با توجه به اینکه گوشی سامسونگ گلکسی S5 Mini نسبتا قدیمی است و همچنین از ال سی دی کوچک تری در مقایسه با گوشی های مدرن امروزی بهره می‌برد، طبیعتا هزینه تعویض و تعمیر ال سی دی آن هم به مراتب کمتر از هزینه تعویض ال سی دی پرچمداران و گوشی های جدید سامسونگ خواهد بود. ضمن اینکه برخلاف پروسه تعویض ال سی دی اغلب گوشی های سامسونگ، تعویض LCD سامسونگ گلکسی S5 Mini خیلی سخت نیست. بنابراین با یک جمله باید بگوییم که نگران هزینه تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی اس 5 مینی نباشید، چون لزومی مبنی بر پرداخت هزینه گزاف برای تعمیر LCD این گوشی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S5 Mini در موبایل کمک

آیا امکان تعویض مجزای تاچ یا ال سی دی Galaxy S5 Mini وجود دارد؟

خیر، امکان تعویض مجزای تاچ و ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی S5 مینی وجود ندارد و این دو قطعه در گوشی مذکور به طور یکپارچه و به همراه فریم جلوی گوشی تعویض می‌شوند. بنابراین اگر ال سی دی گوشی شما بشکند اما تاچ آن کار کند یا برعکس تاچ گوشی از کار بیفتد و ال سی دی آن کار کند، در هر دو حالت ملزم به تعویض کل مجموعه تاچ ال سی دی خواهید بود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی و تبلت های سامسونگ در موبایل کمک

تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی اس 5 مینی با کمترین قیمت

تعمیرات سامسونگ

برای تعویض LCD سامسونگ S5 مینی کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی اس 5 مینی چقدر زمان می‌برد؟

خوشبختانه برای تعمیر یا تعویض ال سی دی گلکسی اس 5 مینی نیاز به صرف مدت زمان طولانی وجود ندارد. چنانچه تعمیرکاری که قرار است این تعمیر را انجام دهد به ابزارهای مناسب دسترسی داشته و تجربه و سرعت عمل کافی داشته باشد، می‌توانید در کمتر از 90 دقیقه ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy S5 Mini را تعویض کند. با این حال اغلب تعمیرکاران موبایل در بازار آزاد برای تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی اس 5 مینی چند روز زمان از مشتری می‌خواهند. اگر می‌خواهید تعمیر LCD گوشی شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض ال سی دی تمامی مدل های گلکسی اس سامسونگ

آیا شخصا قادر به تعویض ال سی دی گلکسی S5 مینی خواهیم بود؟

اگر به ابزارهای لازم برای تعمیرات موبایل و همچنین یک عدد ال سی دی و تاچ گوشی گلکسی اس 5 مینی دسترسی داشته باشید، خودتان به راحتی قادر به تعویض ال سی دی گوشی خواهید بود. خوشبختانه تعویض ال سی دی این گوشی اصلا کار سختی نیست و با کمی دقت در کمتر از 120 دقیقه توسط شما قابل انجام است. برای تهیه ابزارهای مورد نیاز و همچنین ال سی دی اورجینال گلکسی اس 5 مینی می‌توانید به فروشگاه موبایل کمک مراجعه کنید. برای آشنایی با نحوه تعویض LCD این گوشی هم از مقاله راهنمای آموزش تعمیرات سامسونگ: تعویض تاچ و ال سی دی گلکسی اس 5 مینی کمک بگیرید.

موبایل کمک یا نمایندگی رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ؟

آمار و درصد رضایت مشتریان از سرویس موبایل کمک نشان می‌دهد که عملکرد این شرکت در حوزه تعمیرات موبایل و جلب رضایت مشتریان به مرابت از نمایندگی های رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ بیشتر است. بنابراین شما می‌توانید با اعتماد و اطمینان کامل از سرویس موبایل کمک استفاده کنید و نتیجه‌ای بهتر از آن چه که تصور دارید را دریافت نمایید.

تعمیرات سامسونگ

برای تعویض LCD سامسونگ S5 مینی کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

تعویض و تعمیر ال سی دی Samsung Galaxy S5 Mini را به موبایل کمک بسپارید!

اگر می‌خواهید با خیالی آسوده و ظرف کوتاه ترین زمان ممکن تعویض یا تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی اس 5 مینی شما انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده کنید. کارشناسان تعمیر موبایل کمک با دسترسی به مدرن ترین ابزارها و جدیدترین متدهای تعمیر گوشی، تعمیرات سامسونگ Galaxy S5 Mini را برایتان انجام می‌دهند. ضمنا تعمیرات صورت گرفته توسط کارشناسان موبایل کمک شامل ضمانت خواهد بود. به منظور ثبت سفارش تعمیر مورد نظرتان کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

برچسب‌ها: repair_article

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر