تعمیر یا تعویض ال سی دی J2 2015 سامسونگ – J200 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی J2 2015 سامسونگ – J200 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی J2 2015 سامسونگ – J200 | موبایل کمک

گوشی گلکسی جی 2 (2015) سامسونگ یکی از گوشی های میان رده رو به پایین پرطرفدار شرکت سامسونگ است که کاربران زیادی از آن استفاده می‌کنند. با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی جی 2 (2015) را با کمترین هزینه ممکن انجام دهید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J2 2015 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

مقدمه

تعویض ال سی دی و تاچ همیشه یکی از رایج ترین تعمیراتی بوده که در گوشی های موبایل انجام می‌شود. دلیل این مسئله با آسیب پذیر بودن ال سی دی و همچنین در تماس بودن مستقیم و دائمی آن با اشیا و عوامل خارجی ارتباط دارد. کاربر همیشه به طور مستقیم با ال سی دی گوشی موبایل در ارتباط است و ال سی دی شکننده‌ترین عضو خارجی یک گوشی محسوب می‌شود. طبیعی خواهد بود که در این حالت هر اتفاقی ریسک آسیب دیدن ال سی دی را به همراه داشته باشد. شرایط کاملا مشابه برای گوشی گلکسی جی 2 مدل 2015 سامسونگ هم وجود دارد و متاسفانه تعویض ال سی دی یکی از رایج ترین تعمیراتی است که روی این موبایل انجام می‌شود.

 

تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی جی 2 (2015) با کمترین هزینه

 

پیش از اینکه بیشتر در مورد تعویض و تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy J2 2015 صحبت کنیم، توصیه می‌کنیم یک مرتبه مقاله راهنمای تعویض صفحه نمایش شکسته گوشی و تاچ خراب موبایل را به عنوان راهنمایی برای تعمیر ال سی دی گوشی مطالعه نمایید. اگر شما هم از کاربران گلکسی J2 2015 هستید و بنا به هر دلیل نیاز به تعمیر ال سی دی گوشی خود دارید و نگران هزینه انجام این تعمیر هستید، توصیه می‌کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید، چون در این مطلب می‌خواهیم به طور دقیق در رابطه با تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی جی 2 (2015) و هزینه آن صحبت کنیم.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J2 2015 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

اصلی ترین عوامل خراب شدن ال سی دی Galaxy J2 2015 کدامند؟

گوشی سامسونگ گلکسی جی 2 مدل 2015 یک گوشی میان رده رو به پایین است و کیفیت ساخت معمولی دارد. بدنه آن پلاستیکی بوده و طبیعتا در برابر نفوذ آب بسیار حساس است. در خیلی از موارد دیده شده که آب خوردگی منجر به سوختن و از کار افتادن ال سی دی این گوشی شده است. بنابراین همیشه باید مراقب باشید که این گوشی با آب در تماس مستقیم قرار نگیرد. شکستن ال سی دی هم یکی دیگر از اصلی ترین اتفاق هایی است که منجر می‌شود کاربر مجبور به تعویض ال سی دی گوشی خود شود. شکستن ال سی دی می‌توانند به دلیل افتادن گوشی از دست کاربر یا وارد شدن فشار به آن و غیره رخ دهد. دو عام نام برده شده اصلی ترین عوامل خراب شدن ال سی دی سامسونگ گلکسی J2 مدل 2015 محسوب می‌شوند. با این حال در برخی شرایط هم دیده شده که تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی J2 بنا به دلایل نامشخص و به مرور زمان هم دچار مشکلاتی همچون سایه انداختن، از کار افتادن، تاخیر در عملکرد و غیره شده و کاربر را ملزم به تعویض این قطعه می‌کند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

 

تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی جی 2 (2015) با کمترین هزینه

 

هزینه تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی جی 2 (2015) چقدر است؟

با توجه به اینکه گوشی گلکسی J2 مدل 2015 سامسونگ یک گوشی میان رده رو به پایین و نسبتا قدیمی است، طبیعیتا هزینه تعمیر و تعویض ال سی دی آن هم خیلی زیاد نیست. البته هزینه تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی جی 2 (2015) در مقایسه با سایر تعمیراتی که روی این گوشی انجام می‌گیرد تقریبا زیاد خواهد بود اما در مقایسه با هزینه تعمیر گوشی های مدرن (مثلا تعویض و تعمیر ال سی دی گلکسی J6 پلاس) به مراتب کمتر خواهد بود. بنابراین خیلی نگران هزینه تعمیر LCD گلکسی J2 مدل 2015 خود نباشید. اگر می‌خواهید با کمترین هزینه ممکن ال سی دی گوشی خود را تعمیر کنید، توصیه می‌کنیم از خدمات موبایل کمک استفاده نمایید و تجربه یک تعمیر بی‌نظیر را داشته باشید.

تعویض ال سی دی گلکسی J2 2015 سامسونگ چقدر زمان می‌برد؟

خوشبختانه طراحی گوشی سامسونگ گلکسی J2 مدل 2015 در مقایسه با خیلی از گوشی های مدرن و امروزی سامسونگ یک طراحی ساده است که منجر به سهولت تعمیر دستگاه می‌شود. اگر تعمیرکاری که قرار است ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy J2 2015 را تعمیر کند به ابزارهای لازم برای انجام این کار دسترسی داشته و تجربه خوبی هم در این زمینه داشته باشد، احتمالا ظرف کمتر از 90 دقیقه این تعمیر را انجام خواهد داد. با این حال متاسفانه اغلب تعمیرکاران موبایل برای تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی جی 2 (2015) یا گوشی های دیگر از مشتری چند روز زمان می‌خواهند که دلیل درخواست این مدت زمان مشخص نیست. اگر می‌خواهید در سریع ترین زمان ممکن ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی جی 2 مدل 2015 خود را تعمیر کنید، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیر سامسونگ گلکسی J2 

 

برای تعویض LCD سامسونگ J2 2015 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

نمایندگی رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ و تعویض ال سی دی گلکسی J2 2015

خیلی از کاربران تصور می‌کنند که نمایندگی های رسمی تعمیرات گوشی های سامسونگ در مقایسه با سایر مراکزی که سرویس تعمیرات موبایل را ارائه می‌دهند کیفیت عملکرد بهتری دارند، اما در واقع اینطور نیست و این یک تصور اشتباه در بین عموم مردم محسوب می‌شود. اگر برای تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی جی 2 (2015) خود به یکی از نمایندگی های رسمی سامسونگ مراجعه کنید، شانس اینکه نمایندگی تعمیر گوشی را بپذیرد بسیار پایین خواهد بود چون قطعات این گوشی که محصول سال 2015 است به سختی پیدا می‌شوند. حتی اگر نمایندگی انجام این تعمیر را قبول کند، باز هم ممکن است انجام این کار چندین روز و حتی هفته طول بکشد. بنابراین توصیه می‌کنیم به منظور تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی جی 2 مدل 2015 و سایر تعمیرات این گوشی خیلی روی سرویس و خدمات نمایندگی های رسمی سامسونگ حساب باز نکنید و از سرویس مراجع و مراکز دیگری همچون موبایل کمک بهره بگیرید.

 

تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی جی 2 (2015) با کمترین هزینه

تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی جی 2 (2015) با کمترین هزینه در موبایل کمک

اگر می‌خواهید با کمترین هزینه و قیمت ممکن و البته بهترین کیفیت ال سی دی سامسونگ Galaxy J2 2015 خود را تعویض کنید، توصیه ما این است که از سرویس موبایل کمک استفاده نمایید. با سرویس موبایل کمک می‌توانید در کوتاه ترین زمان ممکن و حتی بدون نیاز به خروج از منزل، تعمیرات مورد نیازتان را انجام دهید. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی کلیه تعمیرات سامسونگ گلکسی جی 2 (2015) خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخواتید:

خرید گوشی

قطعات موبایل

 

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ