تعمیر یا تعویض ال سی دی J3 2016 سامسونگ – J320 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی J3 2016 سامسونگ – J320 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی J3 2016 سامسونگ – J320 | موبایل کمک

متاسفانه تاچ ال سی دی گوشی گلکسی جی 3 مدل 2016 سامسونگ (Samsung Galaxy J3 2016) یکی از رایج ترین تعمیراتی است که بر روی آن انجام می‌گیرد. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی و تاچ گلکسی جی 3 مدل 2016 را با کمترین قیمت و هزینه انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J3 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چرا برای تعمیر تاچ ال سی دی باید دقت کرد؟

مسائلی بسیار مهمی وجود دارند که اگر شما نیاز به تعویض تاچ و ال سی دی گوشی موبایل خود داشته باشید حتما باید به آن ها توجه کنید. یکی از این مسائل مربوط به اورجینال بودن ال سی دی و تاچ جدیدی می‌شود که قرار است در گوشی نصب گردد. متاسفانه در برخی مواقع دیده شده که تعمیرکاران سودجو در بازار آزاد ال سی دی و تاچ های غیر اورجینال را به جای تاچ ال سی دی اورجینال در گوشی مشتریان نصب می‌کنند و هزینه نصب LCD اورجینال را هم از وی دریافت می‌کنند. همچنین نصب ال سی دی و تاچ های دست دوم هم کاملا از سوی تعمیرکاران موبایل عادی است و این کار بدون اطلاع رسانی به مشتری انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی J3 2016 

 

تاچ و ال سی دی j3 2016 - تعویض ال سی دی j3

 

بنابراین اگر می‌خواهید ال سی دی و تاچ گوشی گلکسی جی 3 خود را تعمیر کنید به هیچ عنوان به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید و حتما به مراجع و مراکز مراجعه نمایید که رضایت مشتریان از آن بالا بوده و سرویس هایش را با ضمانت در اختیارتان قرار می‌دهد. متاسفانه در بازار آزاد زمانی که یک ال سی دی غیر اورجینال برخلاف درخواست شما توسط تعمیرکار در موبایل نصب می‌شود، شما راهی برای اثبات این موضوع که تاچ و ال سی دی مورد نظر غیر اورجینال است نخواهید داشت و بنابراین راهی برای غرامت گرفتن از تعمیرکار وجود ندارد. اما برخی مراکز تعمیرات گوشی مثل موبایل کمک تمام سرویس های خود را با ضمانت اصالت قطعه ارائه می‌کنند، بنابراین خیالتان از بابت تعمیر ال سی دی و تاچ گلکسی جی 3 در این مرکز راحت خواهد بود.

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعمیر ال سی دی و تاچ گلکسی جی 3 مدل 2016

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ به مراتب سرویس بهتری نسبت به خیلی از تعمیرکاران موبایل در بازار عادی ارائه می‌کنند اما باز هم سرویسی که در این مراکز ارائه شده معایبی دارد. اولین عیب این است که برای انجام تعمیری مثل تعویض ال سی دی j3 شما باید چندین روز معطل شوید در حالی که واقعا تعمیر تاچ ال سی دی این گوشی نیاز به صرف چند روز زمان ندارد و می‌تواند ظرف 2 ساعت انجام شود. از سمت دیگر عموما نمایندگی های رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ هم تعمیراتی که انجام می‌دهند را ضمانت نمی‌کنند و به گونه‌ای هستند که از واژه ضمانت دوری می‌نمایند. متاسفانه آمار رضایت مشتریان هم از سرویس هایی که توسط نمایندگی های سامسونگ در راستای تعمیر گوشی های این برند کره‌ای ارائه شده هم در ایران چندان جالب نیست. پس مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ نسبت به تعمیرکاران بازار آزاد گزینه بهتری است اما همچنان بهترین گزینه نخواهد بود.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J3 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر تاچ و LCD گلکسی J3 2016 چقدر هزینه دارد؟

همیشه تاچ ال سی دی گوشی یکی از گران ترین قطعات آن بوده و هست. به همین دلیل همواره هزینه تعمیر تاچ ال سی دی گوشی های موبایل نسبت به اغلب تعمیرات دیگری که در این گجت ها صورت می‌پذیرد بیشتر خواهد بود. بنابراین اگر تاچ ال سی دی J320 شما خراب شده باید خود را برای صرف هزینه نسبتا بالایی آماده کنید. البته قیمت ال سی دی j3 در مقایسه با هزینه تعمیر ال سی دی گوشی های پرچمدار بازار به مراتب ناچیز خواهد بود اما به هر حال در مقایسه با هزینه دیگر تعمیرات خود این گوشی بالاست.با سرویس موبایل کمک می‌توانید ال سی دی شکسته و معیوب گوشی گلکسی J3 مدل 2016 خود را با کمترین قیمت  و بهترین کیفیت تعمیر نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ 

برای تعمیر ال سی دی تاچ Galaxy J3 2016 چقدر زمان لازم است؟

مدت زمانی که باید برای تعمیر تاچ ال سی دی گوشی مثل گلکسی J3 صرف شود به نوع تعمیری بستگی دارد که قرار است در گوشی انجام گیرد اما عموما این تعمیر خیلی زمانگیر نیست. تعویض تاچ و ال سی دی گلکسی جی 3 مدل 2016 عموما در صورتی که ابزارهای لازم فراهم باشد ظرف 90 دقیقه انجام می‌پذیرد، اما در شرایط خاصی که قرار باشد گلس ال سی دی این گوشی تعویض گردد ممکن است پروسه تعمیر تا یک روز هم طول بکشد. تعویض گلس زمانی انجام می‌گیرد که علیرغم شکستگی های روی صفحه نمایش گوشی، تاچ و ال سی دی آن بدون مشکل کار کنند. اگر می‌خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن تاچ ال سی دی گوشی گلکسی جی 3 سامسونگ مدل 2016 خود را تعمیر کنید، توصیه می‌کنیم از سرویس و خدمات مرکز موبایل کمک استفاده نمایید.

تاچ و ال سی دی j3 2016 - تعویض ال سی دی j3

تعمیر ال سی دی و تاچ گلکسی جی 3 با بهترین قیمت و کیفیت در موبایل کمک

با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی و تاچ گلکسی J2 مدل 2016 یا هر یک از گوشی های دیگر خودتان را با ضمانت اصالت قطعه و بهترین کیفیت ممکن انجام دهید و در عین حال کمترین هزینه را هم پرداخت کنید. تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک بر روی گوشی مشتریان انجام می‌شود شامل ضمانت اصالت قطعه هستند و قطعاتی که در گوشی بکار می‌رود هم به همین صورت بوده و اورجینال بودن آن ها تضمین می‌شود. بنابراین با سرویس موبایل کمک خیالتان از بابت کیفیت تعمیری که روی گوشی انجام می‌گیرد راحت خواهد بود. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی و تاچ و یا به طور کلی تعمیرات گلکسی جی 3 سامسونگ 2016 یا هر گوشی دیگری در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید: 

خرید قطعه موبایل

قطعات Samsung J3 2016 

قیمت ال سی دی جی 3 2016

 

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ