×
پاسخ تلفنی به سوالات موبایل – تماس از تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ – تماس از همراه‌اول: ۹۹۲۲۵۵۱۵
سفارش آنلاین تعمیرات موبایل
تعمیرات تخصصی آیفون
سفارش: ۷۵۱۴ ۷۵۱۴ - ۰۲۱
ثبت رایگان سفارش تعمیر موبایل

چگونه اپلیکیشن‌های اجرایی پس زمینه گوشی اندرویدی را بشناسیم؟

اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ

هنگامی که شما در حال استفاده از دستگاه هوشمند اندرویدی خود هستید، اپلیکیشن‌های به طور نامحسوس در پس زمینه دستگاهتان اجرا شده و در حال رد و بدل اطلاعات خاصی هستند. به عنوان مثال اگر از اپلیکیشن Gmail استفاده کنید، این اپلیکیشن دائما در پس زمینه دستگاه فعال بوده و در حال بررسی وضعیت دریافت ایمیل‌های جدیدتان است. همچنین اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی نظیر تلگرام هم به همین صورت عمل می‌کنند. در واقع فعالیت این اپلیکیشن‌ها در پس زمینه دستگاه منجر می‌شود که شما به طور آنی از دریافت پیام از سوی دوستانتان مطلع شوید.
بنابراین در هر لحظه که از گوشی یا تبلت اندرویدیتان استفاده می‌کنید، اپلیکیشن‌های متعددی در پس زمینه دستگاه فعال هستند. این اپلیکیشن‌ها می‌توانند منجر به مصرف انرژی باتری، مصرف حجم اینترنت، مصرف رم دستگاه و کاهش سرعت عملکرد نسبی آن و … شوند. بنابراین توصیه می‌کنیم که همواره اپلیکیشن‌های در حال اجرای دستگاه خود را بشناسید. اما چگونه می‌توان اپلیکیشن‌های در حال اجرای دستگاه‌های اندرویدی را شناسایی کرد؟ انجام این عمل بسیار ساده است. ما در این مقاله قصد داریم که چگونگی شناسایی اپلیکیشن‌های اجرایی در پس زمینه دستگاه‌های اندرویدی را به شما عزیزان معرفی کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

چگونه اپلیکیشن‌های در حال اجرای دستگاه‌های اندرویدی را شناسایی کنیم؟

همانطور که اشاره داشتیم، فرآیند شناسایی اپلیکیشن‌های در حال اجرای دستگاه‌های اندرویدی بسیار ساده است. بدین منظور مراحل زیر را طی کنید.
ابتدا با استفاده از آیکون چرخ دنده موجود در لیست اپلیکیشن‌های دستگاهتان وارد بخش “Settings” یا “تنظیمات” شوید. سپس گزینه “More” را انتخاب کرده و نهایتا وارد بخش “Application Manager” شوید.

اپلیکیشن‌های اجرایی پس زمینه اندروید android running apps

در این لحظه لیستی از اپلیکیشن‌های موجود در دستگاه هوشمندتان را مشاهده خواهید کرد. در بخش فوقانی صفحه مورد نظر گزینه‌هایی نمایان است. منوی “RUNNING” مربوط به اپلیکیشن‌هایی می‌شود که هم اکنون در پس زمینه دستگاه اندرویدی شما در حال اجرا هستند. بنابراین این گزینه را انتخاب کنید.

اپلیکیشن‌های اجرایی پس زمینه اندروید android running apps

همانطور که مشاهده می‌کنید با مراجعه به بخش “RUNNING” لیست اپلیکیشن‌هایی که هم اکنون در دستگاه اجرا شده‌اند نمایان می‌شود. با انتخاب هر اپلیکیشن، جزئیات مربوط به آن ارائه می‌شود و حتی قابلیت “Force Stop” یا “متوقف کردن اجباری” اپلیکیشن مورد نظر هم ارائه خواهد شد.

اپلیکیشن‌های اجرایی پس زمینه اندروید android running apps

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

منبع wikihow

اگـر هنوز سـوالـی در ذهـن شـماسـت. همین حالا با موبایل کمک تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099071015
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9092305296
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) 99225515
ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران (0 نظر)

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.