تعمیرات اپل

اپلیکیشن جیمیل هم در نسخه اندرویدی و هم در نسخه آی او اسی خود قابلیت ویرایش فونت ایمیل را ارائه می‌کند. این ویرایش شامل مواردی همچون بولد کردن بخشی از متن (Bold)، رنگی کردن و برخی دستورات دیگر می‌شود. در این مقاله به آموزش نحوه ویرایش فونت ایمیل در برنامه جیمیل می‌پردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با ویرایش فونت ایمیل در برنامه جیمیل (اندروید و iOS)

هر دو نسخه اندرویدی و آی او اسی برنامه جیمیل از قابلیت ویرایش فونت در حین تایپ ایمیل پشتیبانی می‌کنند. منظور از ویرایش فونت ایمیل در برنامه جیمیل اعمال تغییراتی همچون بولد کردن متن (Bold)، ایتالیک کردن (Italic)، رنگی کردن، خط کشی زیر بخش‌های خاص و برخی دیگر از اقدامات این چنینی است. متاسفانه اپلیکیشن جیمیل از قابلیت تغییر فونت پشتیبانی نمی‌کند. اما اگر از علاقمندان به استفاده از نسخه تحت وب جیمیل هستید، باید بدایند که نسخه تحت وب جیمیل امکان تغییر دادن فونت پیش فرض را ارائه می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موضوع یاد شده، می‌توانید از مقاله “آموزش تغییر فونت پیش فرض نوشتن ایمیل در سرویس جیمیل” استفاده کنید. ما در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه ویرایش فونت ایمیل در نسخه‌های اندرویدی و آی او اسی برنامه جیمیل بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

ویرایش فونت ایمیل در برنامه جیمیل – نسخه اندرویدی

به منظور ویرایش فونت ایمیل در نسخه اندرویدی برنامه جیمیل کافیست که به شرح زیر عمل کنید:

 • برنامه جیمیل را اجرا کنید.
 • آیکون نوشتن ایمیل جدید را لمس نمایید.
 • فرستنده، گیرنده و موضوع ایمیل خود را تایپ کنید.
 • متن اصلی ایمیل را تایپ کنید.
 • بخشی از متن که تمایل دارید نسبت به ویرایش فونت آن وارد عمل شوید را انتخاب نمایید.
 • گزینه Format را لمس کنید. با لمس این گزینه، آیکون‌هایی نمایان می‌شوند که امکان ویرایش فونت ایمیل در برنامه جیمیل را فراهم می‌کنند.

بنابراین به این صورت د ر نسخه اندرویدی برنامه جیمیل می‌توانید تغییرات مورد نظرتان را بر روی متن ایمیل و فونت آن اعمال کنید.

ویرایش فونت ایمیل در برنامه جیمیل – نسخه iOS

ویرایش فونت ایمیل در نسخه آی او اسی برنامه جیمیل هم بسیار مشابه با نسخه اندرویدی آن انجام می‌شود. بدین منظور کافیست که مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

 • برنامه جیمیل را اجرا کنید.
 • از بخش فوقانی و سمت راست صفحه آیکون نوشتن ایمیل جدید (Compose) را لمس کنید.
 • فرستنده، گیرنده و موضوع ایمیل خود را تایپ کنید.
 • متن اصلی ایمیل را تایپ کنید.
 • بخشی از متن که تمایل دارید نسبت به ویرایش فونت آن وارد عمل شوید را انتخاب نمایید.
 • سپس از بخش Format می‌توانید نسبت به ویرایش فونت ایمیل مورد نظر وارد عمل شوید.

بنابراین نحوه ویرایش فونت ایمیل در نسخه آی او اسی برنامه جیمیل هم بسیار شبیه به نسخه اندرویدی آن است.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه ویرایش فونت ایمیل در برنامه جیمیل (نسخه اندرویدی و iOS) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

منبع google
برچسب‌ها: آموزش بولد کردن بخشی از متن ایمیل در برنامه جیمیل آموزش تغییر فونت در اپلیکیشن جیمیل آموزش تغییر فونت در برنامه جیمیل آموزش رنگ کردن بخشی از متن ایمیل در برنامه جیمیل آموزش ویرایش فونت ایمیل در برنامه جیمیل آموزش ویرایش فونت در اپلیکیشن جیمیل آموزش ویرایش فونت در برنامه جیمیل آموزش ویرایش فونت در جیمیل بولد کردن بخشی از متن ایمیل در برنامه جیمیل بولد کردن بخشی از متن ایمیل در جیمیل تغییر فونت در اپلیکیشن جیمیل تغییر فونت در برنامه جیمیل چگونگی ویرایش فونت ایمیل در برنامه جیمیل چگونگی ویرایش فونت در اپلیکیشن جیمیل چگونگی ویرایش فونت در برنامه جیمیل چگونگی ویرایش فونت در جیمیل رنگ کردن بخشی از متن ایمیل در برنامه جیمیل روش ویرایش فونت ایمیل در برنامه جیمیل شیوه ویرایش فونت ایمیل در برنامه جیمیل نحوه بولد کردن بخشی از متن ایمیل در برنامه جیمیل نحوه تغییر فونت در برنامه جیمیل نحوه رنگ کردن بخشی از متن ایمیل در برنامه جیمیل نحوه ویرایش فونت ایمیل در برنامه جیمیل نحوه ویرایش فونت در اپلیکیشن جیمیل نحوه ویرایش فونت در برنامه جیمیل نحوه ویرایش فونت در جیمیل ویرایش فونت ایمیل در برنامه جیمیل ویرایش فونت در اپلیکیشن جیمیل ویرایش فونت در برنامه جیمیل ویرایش فونت در جیمیل

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر