نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

تمام کسانی که بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) را انجام می‌دهند در مورد جزئیات و نکات حائز اهمیت آن اطلاعی ندارند. اما آشنایی با این نکات به مراتب حائز اهمیت است. در این مقاله قصد داریم به نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان (Clash of Clans) اشاره کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان (Clash of Clans)

اگر از افرادی هستید که تقریبا به تازگی بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) را آغاز کرده‌اید، توصیه می‌کنیم که به هیچ عنوان این مقاله را از دست ندهید. بازی کلش اف کلنز شامل نکات و جزئیات ریزی می‌شود که توجه به آن‌ها برای کسب موفقیت بیشتر در بازی از اهمیت بالایی برخوردار است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی

در این مقاله قصد داریم به معرفی نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان (Clash of Clans) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

همیشه نمی‌توانید در تمام حملات خود، همه منابع دشمن را غارت کنید!

میزان غنائم یا لوتی که برایتان قابل غارت هستند به لول دو دهکده و درصد لوت موجود در هر یک از ساختمان ها بستگی دارد. پس انتظار نداشته باشید که در تمام حملات خود بتوانید تمام منابع بیس دشمن را غارت کنید.

نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

مراقب کلن کسل (Clan Castle) دشمن باشید!

در اتک هایی که می‌دهید به کلن کسل دشمن دقت کنید. ممکن است در کلن کسل نیرو های کلنش دشمن کمین کرده باشند و منجر به از بین رفتن تمتم برنامه ریزی های اتک شما شوند. برای بررسی این موضوع یک روش خوب وجود دارد که مربوط به پیاده کردن چند عدد از نیرو هایتان در محدوده کلن کسل می‌شود. اگر با پیاده کردن نیرو هایتان در شعاع تحت پوشش کلن کسل، سرباز هایی از آن خارج شدند، پس در کلن کسل مورد نظر سربازهای دشمن کمین کرده‌اند. دقت داشته باشید که اگر نیرو های شما سریع بمیرند، سرباز های کلن کسل خارج نخواهند شد. پس باید آن ها را به گونه ای خالی کنید که حداقل 4 الی 5 ثانیه در محدوده تحت پوشش کلن کسل باشند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل

نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

امکان توقف نبرد بدون از دست دادن کاپ وجود دارد!

شما می‌توانید با لمس گزینه End Battle در شرایطی که پس از یک اتک هنوز سازه ای از ساختمان های دشمن واژگون نشده است، نسبت به توقف نبرد اقدام کنید. در این شرایط هیچ ترافی یا کاپی را از دست نمی‌دهید. اگر در انتخاب این گزینه تعلل نمایید، به جای آن گزینه Surrender به معنای تسلیم نمایان می‌شود که لمس آن منجر به از دست دادت کاپ خواهد شد.

نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

بیس هایی که با لمس گزینه Next در جستجو نمایان می‌شوند، هر بار نسبت به بیس قبل ضعیف‌تر هستند!

زمانی که در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) گزینه Attack را به منظور اتک دادن به بیس های دشمنان انتخاب می‌کنید، جستجوی اتوماتیک بازی آغاز می‌شود و بیس هایی برایتان پیشنهاد داده می‌شوند تا به آن‌ها حمله کنید. هر بار که در این پنجره گزینه Next را لمس کنید، بیس بعدی که نمایان می‌شود از بیس قبلی ضعیف‌تر خواهد بود.

نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

با هر باز زدن گزینه Next طلا از دست می‌دهید!

 دقت داشته باشید که شما با هر بار لمس گزینه Next در صفحه جستجوی بیس ها به منظور اتک دادن، طلا از دست می‌دهید. مقدار طلای دریافتی در زیر گزینه Next نمایش داده شده است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ

برای لوت و کسب اکسیر و طلا به دهکده های مرده اتک دهید!

در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) دو نوع بیس برای اتک دادن وجود دارند. دسته اول بیس های مرده (Dead Bases) هستند. بیس های مرده در واقع دهکده هایی هستند که صاحب آن ها برای مدت زمانی طولانی آنلاین نشده و کالکتورها یا معادن آن‌ها فول است. این بیس ها زمانی هدف اتک خوبی خواهند بود که نیاز به لوت یا جمع‌آوری اکسیر و طلا داشته باشید. در این شرایط می‌توانید از سبک اتک بارچ (Barch) استفاده کنید. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد این استراتژی حمله به مطالعه مقاله آموزش تصویری اتک بارچ در کلش اف کلنز (Barch) بپردازید.

نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

اما در سمت مقابل بیس های زنده (Live Bases) قرار دارند که صاحب آن‌ها دائما آنلاین می‌شود و غنائم را از کالکتورها به منابع ذخیره سازی منتقل می‌کند. شما با نگاه کردن به کالکتورها یا همان منابع دشمن می‌توانید وضعیت دهکده را تشخیص دهید و بفهمید که آن دهکده یک دهکده مرده است یا دهکده زنده!

برای گرفتن سه ستاره در اتک ها باید تمام ساختمان های دشمن را نابود کنید!

یکی دیگر از نکات مهم بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) مربوط به گرفتن سه ستاره در اتک ها و افزایش کاپ می‌شود. شاید هنوز متوجه نشده باشید که چگونه در تک های کلش اف کلنز (Clash of Clans) می‌توانید به سه ستاره دست پیدا کنید و یا سیستم ستاره دهی کلش اف کلنز در نبردها چه روالی دارد! اتک های بازی کلش به گونه‌ای تنظیم شده‌اند که به محض از بین رفتن 50 درصد از ساختمان های مپ دشمن، یک ستاره دریافت می‌کنید. با نابود کردن تاون هال دشمن هم یک ستاره دریافت خواهید کرد. نهایتا با نابودسازی تمام سازه های دشمن هم ستاره سوم برایتان به ارمغان آورده می‌شود. پس برای اینکه در اتک ها سه ستاره کسب کنید باید تمام ساختمان های دشمن را نابود نمایید.

نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

به راه های ورود مپ و چینش دیوار ها دقت کنید!

در برخی شرایط می‌بینید که تمام قسمت‌های مپ یک دهکده دیوارچینی شده‌اند و فقط یک راه ورود گذاشته شده است! خب مشخصا این راه ورود می‌تواند یک تله باشد! بنابراین اگر با دهکده هایی مواجه شدید که این نوه چینش دیوار دارند، به مجرای ورودی که برایتان تعبیه شده است توجه نکنید چرا که احتمالا درگیر تله های دشمن می‌شوید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یا تعویض دوربین آیفون X

از اسپل یا طلسم Rage و Heal درست استفاده کنید!

نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

استفاده درست از دو طلسم یا اسپل خشم (Rage Spell) و هیل (Heal Spell) به واقع یکی از نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن موفقیت آمیز به دشمنان محسوب می‌شوند. اغلب افراد این طلسم ها را در مکانی خالی می‌کنند که بیشتر تعداد نیرو هایشان در آن لحظه در آنجا حضور دارند، اما این روش غلط است. سعی کنید طلسم های مذکور را به شیوه ای خالی کنید که محدوده آن ها بیشتر در جلوی مسیر سرباز های قرار بگیرد تا با پیشروی آ‌ها محدوده اثرگذاری طلسم حفظ شود.

طلسم رعد و برق را فراموش نکنید!

نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

طلسم رعد و برق از طلسم های جالبی است که می‌توانید برای اتک دادن در بازی کلش اف کلنز از آن استفاده کنید. این طلسم می‌توانید به ساختمان ها، دیوارها و نیرو های دشمن آسیب برساند. شناسایی این اسپل و نحوه عملکرد آن از نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن موفق محسوب می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد الگوی این طلسم از مقاله شرح الگوی عملکرد اسپل رعد و برق کلش اف کلنز استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات سامسونگ گلکسی S20 Ultra

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان (Clash of Clans) اشاره داشتیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی

دوربین پشت آیفون 7 پلاس

تاچ ال سی دی A01

تعمیرات موبایل

منبع cocland

نظرات کاربران (11)

guest
11 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
شنتيا
شنتيا
10 ماه گذشته

سلام.میشه من از توی عکستون ستاره هارو بردارم؟ممنون میشم جواب بدی

مهدی عبدالهی
مهدی عبدالهی
1 سال گذشته

سلام لطفا اگه میشه بگید که چگونه من بتونم تو کلن درخواست مبارزه دوستانه را بدم وقتی روی دکمه شروع میزنم نمیره اصلا دکمه شروع سبز نیس مینویسه باید یک چیدمان انخواب کنی منم انتخواب میکنم بازم نمیره لطفا کمک کنید این فقط مشکل من نیس بلکه همه بازیکنان این مشکل را دارند ممنون میشم کمکم کنید .

AmirReza
AmirReza
10 ماه گذشته

خب مپتو عوض کردی بخاطر اونه باید یکی دوروز وایسی تا درس شه

مهدی
مهدی
6 ماه گذشته

به خاطر این هست که چیدمان تو تازه جابجا کردی حتی اگه یک دیوار رو جابجا کنی باید ۲۴ساعت صبر کنی بعد میتونی چلنچ بدی

سپهر خانمحمدی
سپهر خانمحمدی
3 ماه گذشته

وقتی ب چیدمان بیس ات دست زده باشی و اونو تکون داده باشی‌ اولش .معمولا برمدت بیست وچهار ساعت نمیتونی مبارزه بدی .. اونی ام که میگه یه چیدمان درست انتخاب کنید .توجه نکن بهش .. شما یه روز دقیق .به چیدمان ات دست نزن .. میتونی اونوقت مبارزه بدی. یاعلی

ali
ali
1 سال گذشته

سلام ،نمیخوام انتقاد کنم ولی موضوعاتی که گفته شد زیاد با اصل موضوع که پیروزی در هر اتک بود نداشت برای پیروزی باید در بازی با سه ستاره باید بدانیم که هر کس چه وظایفی در بازی داره و هدفش چیه بعد با استفاده از این به ترتیب باید تو زمین واردشون کنی

سپهر خانمحمدی
سپهر خانمحمدی
3 ماه گذشته
پاسخ به  ali

من هم کاملا موافق هستم .. اینها نکاتی بودند که کاملا پیش پا افتاده هستند . ما توقع داشتیم خیلی نکات مهم تری رو بیان کنید .. به یک سری نکات اصلی هم که میرسیدین .میگین برای اطلاعات بیشتر به کمک موبایل مراجعه کنین . اخه ینی چی .من نمیدونم . از همون اول بگین ب همون جا مراحعه کنیم دیگع.. حتما ام پولی هستش . ب اصل ماجرا ک میرسیم.. میرسیم ب پووووول … بازم ممنون دستتون درد نکند. یاعلی . خدانگهدار

امین
امین
1 سال گذشته

سلام روزتون بخیر. میخواستم بدونم برچه مبنایی کاپ هر بازیکن مشخص میشه. مثلا یکی لولش بالاست اما کاپش زده ۱۲ یکی ۳۰ یکی ۲۲٫ بر چه مبنایی این کاپ برای هر بازیکن تعیین میشه. مثلا من مدت زمان زیادی هرکس بهم اتک میزنه مبنای کاپو ۳۰ در نظر گرفته اما هستند کسایی از من بهترن اما کاپشون کمتره.
اگر اینو توضیح بدین ممنون میشم.

مهدی
مهدی
6 ماه گذشته
پاسخ به  امین

چون خودشون کاپشون رو میارن پایین یک شاه بربر میندازن بعد میزنن تسلیم بعد ازشون کاپ کم میشه این کار رو می کنم چون در کاپ های پایین تر اکانت های مرده و خر پول زیاد هست

Bardiya
Bardiya
3 سال گذشته

سلام من اکانتی رو به جیمیلی وصل کرده بودم اما یک نفر تو سوپر سل ad کلشم جیمیل و رمز خودش رو ثبت نام کرد من برای برگردوندن اکانت باید چه کنم لطفا جواب بدید