تعمیر گلکسی اس ۹ آب خورده | موبایل کمک تعمیر گلکسی اس ۹ آب خورده | موبایل کمک

تعمیر گلکسی اس ۹ آب خورده | موبایل کمک

  شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شده باشد که چطور می‌توانید گوشی سامسونگ گلکسی اس 9 خود که در اثر آب خوردگی دچار مشکل شده را با کمترین قیمت و هزینه تعمیر کنیم؟ با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر گلکسی اس 9 آب خورده خود را بهتر از کیفیت نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر سامسونگ S9 آب خورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

آیا گلکسی اس 9 سامسونگ واقعا ضد آب است؟

گوشی گلکسی اس 9 سامسونگ (Samsung Galaxy S9) از استاندارد ضد آب IP68 پشتیبانی می‌کند و به نوعی ضد آب طراحی شده است. به موجب پشتیبانی از این استاندارد، گوشی مذکور باید بتواند حداقل 30 دقیقه در عمق 1.5 متری آب بدون مشکل باقی بماند، اما آیا واقعا این مسئله واقعیت دارد و گلکسی S9 می‌تواند تا 30 دقیقه در آب بماند و هیچ مشکلی هم برایش به وجود نیاید؟ در پاسخ این سوال باید گفت که خراب شدن یا نشدن این گوشی در شرایط این چنینی به میزان شانس شما بستگی دارد! سامسونگ تمام تلاش خودش را کرده تا لبه های قاب Galaxy S9 را کاملا عایق طراحی کند و از نفوذ آب به داخل گوشی جلوگیری به عمل آورد، اما با این حال نمی‌توان مدعی شد که 100 درصد هیچ آبی به درون دستگاه نفوذ نمی‌کند!

 بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل سامسونگ در نمایندگی موبایل سامسونگ 

به همین جهت است که حتی خود سامسونگ هم خرابی ناشی از آب خوردگی را در گوشی گلکسی S9 و S9 پلاس تحت ضوابط گارانتی تعمیر نمی‌کند و اشاره داشته که خرابی های ناشی از آب خوردگی در گوشی های مذکور علیرغم ضد آب بودن آن ها شامل گارانتی نمی‌شود! بنابراین به نظر می‌رسد که خیلی نباید به خاصیت ضد آب گلکسی S9 اعتماد کرد! در خیلی از موارد دیده شده که این موبایل در اثر تماس با آب دچار اختلال عملکرد شده و هزینه های گزافی را برای تعمیرات در دست مشتری به جای گذاشته است. پس اگر از گوشی هایی مثل گلکسی اس 9 استفاده می‌کنید، خیلی به خاصیت ضد آب آن ها اعتماد نداشته باشید و ریسک آب خوردگی را در آن ها نپذیرید. فراموش نکنید که گوشی های موبایل از قطعات الکترونیکی ظریفی تشکیل شده‌اند که حتی یک قطره آب هم می‌تواند در آن ها اختلال ایجاد کند.

 

تعمیر s9 آب خورده

بیشتر بخوانید: قیمت گوشی سامسونگ

بیشتر بخوانید: خرید موبایل

 

آیا تعمیر گلکسی اس 9 آب خورده در نمایندگی های سامسونگ امکانپذیر است؟

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، خرابی های ناشی از آب خوردگی تحت ضوابط گارانتی قرار نمی‌گیرند. یعنی اگر گوشی گلکسی S9 شما که بنا به ادعای خود سامسونگ ضد آب است و هنوز هم در دوره گارانتی قرار دارد در اثر آب خوردگی خراب شود، باز هم نمی‌توانید تحت ضوابط گارانتی و به صورت رایگان آن را تعمیر کنید. بنابراین به نظر نمی‌رسد که دلیلی وجود داشته باشد تا شما برای تعمیر گلکسی اس 9 آب خورده به نمایندگی های رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ مراجعه نمایید. عموما نمایندگی های رسمی تعمیرات سامسونگ خیلی کند و آرام آرام تعمیرات گوشی های موبایل کاربرانی که با مشکلات این چنینی (خرابی ناشی از آب خوردگی) مواجه هستند را انجام می‌دهند. بنابراین تصور نکنید که برای تعمیر گلکسی اس 9 آب خورده بهترین گزینه مراجعه به نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ خواهد بود!

 

برای تعمیر سامسونگ S9 آب خورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

هزینه تعمیر سامسونگ Galaxy S9 آب خورده چقدر است؟

در مورد هزینه تعمیر گلکسی اس 9 آب خورده تا پیش از اینکه گوشی به طور کامل باز شده و مورد بررسی قرار گیرد نمی‌توان نظر قطعی ارائه کرد. مقدار خرابی که در گوشی به وجود آمده و تعداد قطعاتی که در اثر آب خوردگی در گوشی معیوب شده‌اند باید در مرحله نخست شناسایی شوند. طبیعی خواهد بود که هرچقدر تعداد قطعات معیوب گوشی بیشتر باشد، هزینه تعمیر دستگاه هم افزایش می‌یابد چون قطعات بیشتری نیاز به تعویض پیدا می‌کنند. متاسفانه هزینه تعمیر گلکسی اس 9 آب خورده تا پیش از اینکه گوشی به صورت کامل باز شود و مورد ارزیابی قرار بگیرد قابل تشخیص نخواهد بود. اگر می‌خواهید تعمیر گلکسی اس 9 آب خورده شما با کمترین قیمت ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ 

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S9 

اگر گوشی در آب افتاد چه کار کنیم؟

زمانی که گوشی شما در آب می‌افتد یا بنا به هر دلیل با آب در تماس قرار می‌گیرد، سرعت عمل شما از اهمیت بالایی برخوردار است. شما در این شرایط باید بدانید که چه کارهایی می‌بایست برای نجات گوشی انجام شوند و چه کارهایی نباید در این مواقع انجام گیرند! سرعت عمل و درست اقدام کردن شما در این شرایط تاثیر مستقیمی بر روی شدت خرابی که روی گوشی رخ می‌دهد دارد و حتی در خیلی از مواقع می‌تواند به طور کامل از خراب شدن گوشی جلوگیری کند. برای آشنایی بیشتر با بایدها و نبایدهایی که در این شرایط لازم است با آن ها آشنا باشید، توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله نجات و تعمیر گوشی آب خورده در ۱۰ مرحله ساده بپردازید.

 

تعمیر گوشی اس 9 آب خورده

 

تعمیر Galaxy S9 آب خورده چقدر زمان می‌برد؟

عموما برای تعمیر گلکسی اس 9 آب خورده باید چند روز زمان صرف شود، چرا که لازم است پس از باز کردن گوشی وضعیت تمام اجزای سخت افزاری آن بررسی گردد و قطعات معیوب شناسایی شوند. سپس این قطعات باید تک تک تعویض شوند و بعد از تعویض هم عملکرد آن ها مورد بررسی قرار گیرد. بعد از اینکه اطمینان لازم از صحت عملکرد گوشی به وجود آمد، می‌توان گوشی را جمع و به مشتری واگذار کرد.

 

برای تعمیر سامسونگ S9 آب خورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

بنابراین طبیعی است که تعمیر گلکسی اس 9 آب خورده عموما چند روز به طول بیانجامد. توصیه می‌کنیم اگر گوشی شما در اثر آب خوردگی خراب شده، خیلی برای تعمیر آن عجله نداشته باشید و اجازه دهید مراحل تعمیر طی شوند تا کیفیت تعمیر صورت گرفته به حداکثر مقدار ممکن برسد. برای اینکه تعمیر گلکسی S9 آب خورده را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید، توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی اس ۹ 

با کمترین هزینه گوشی گلکسی S9 آب خورده خود را تعمیر کنید!

با سرویس موبایل کمک می‌توانید با صرف کمترین هزینه ممکن تعمیر گلکسی اس 9 آب خورده را انجام دهید و به بهترین نتیجه ممکن هم دست پیدا کنید. کارشناسان تعمیر موبایل کمک برای تعمیر گوشی های آب خورده مشتریان از جدیدترین متدها و مدرن ترین ابزارها و تجهیزات استفاده می‌کنند که این کار سبب می‌شود بهترین نتیجه تعمیر برای مشتری به ارمغان آورده شود. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی Galaxy S9 آب خورده خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

گوشی سامسونگ اس 9

قطعات سامسونگ S9

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ