تعمیرات سامسونگ

برای تعویض دکمه هوم سامسونگ اس 6 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

دکمه هوم گلکسی اس 6 سامسونگ (Samsung Galaxy S6) یکی از مهم ترین و حساس ترین قطعات این گوشی است که متاسفانه زیاد هم دچار خرابی می‌شود. با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر دکمه هوم و یا به طور کلی تعمیرات گلکسی اس 6 سامسونگ را با صرف کمترین هزینه ممکن و ضمانت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

دلیل اصلی خراب شدن دکمه هوم گلکسی S6

دلایل متعددی می‌توانند منجر به خراب شدن دکمه هوم سامسونگ گلکسی اس 6 شوند اما در این بین آب خوردگی و ضربه اصلی ترین عوامل موجود هستند. نفوذ آب از لبه های دکمه هوم به داخل گوشی خیلی زود می‌تواند آسیب های جدی نظیر از کار افتادن دکمه هوم را به همراه داشته باشد. فشار و ضربه های ناگهانی هم از دیگر عوامل موثر در خرابی دکمه هوم سامسونگ گلکسی S6 است. بنابراین برای جلوگیری از خراب شدن دکمه هوم گلکسی اس 6 خود سعی کنید تا حد ممکن با دست خیس از آن استفاده نکنید و نگذارید ضربه و فشارهای کنترل نشده به دکمه هوم گوشی وارد شود.

هزینه تعمیر دکمه هوم گلکسی اس 6

بدون شک زمانی که دکمه هوم گوشی سامسونگ Galaxy S6 شما خراب شود، اولین سوالی که در ذهنتان ایجاد می‌گردد مربوط به هزینه تعمیر آن خواهد بود! به واقع هزینه تعمیر دکمه هوم گلکسی اس 6 چقدر است؟ این تعمیر از نظر هزینه جزء تعمیرات میان رده سامسونگ گلکسی S6 محسوب می‌شود یعنی برای انجام آن نه نیاز به صرف هزینه گزاف خواهد بود و نه هزینه ناچیزی پرداخت می‌شود، بلکه حالتی متعادل در این شرایط صادق است. لازم به اشاره است که 80 درصد هزینه تعمیر دکمه هوم گلکسی اس 6 مربوط به هزینه تهیه دکمه هوم اورجینال و با کیفیت آن می‌شود. اگر می‌خواهید تعمیر دکمه هوم گلکسی اس 6 شما با کمترین قیمت ممکن انجام شود، می‌توانید از سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S6 Edge در موبایل کمک

تعمیر دکمه هوم Galaxy S6 سامسونگ چقدر زمان می‌برد؟

چنانچه تعمیرکاری که قرار است تعمیر دکمه هوم گلکسی اس 6 شما را انجام دهد فردی با تجربه و کاربلد باشد و به ابزارهای لازم برای انجام این تعمیر دسترسی داشته باشد، احتمالا ظرف کمتر از 90 دقیقه تعمیرات لازم را انجام خواهد داد. البته با این حال اغلب تعمیرکاران موبایل برای تعمیر دکمه هوم گلکسی اس 6 از مشتریان خود چند روز وقت می‌گیرند که به واقع لزومی برای انجام این کار وجود ندارد. اگر می‌خواهید تعمیر دکمه هوم گلکسی اس 6 شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های سامسونگ در موبایل کمک

تعمیر دکمه هوم گلکسی اس 6

واگذاری گوشی به نمایندگی رسمی تعمیرات سامسونگ

خیلی از کاربران تعمیر گوشی های خود را به یکی از نمایندگی رسمی تعمیرات سامسونگ واگذار می‌کنند و بدین ترتیب تصور دارند که تعمیر گوشی آن ها با بهترین کیفیت انجام می‌شود. متاسفانه در تمام شرایط این حالت صدق نمی‌کند و نمایندگی رسمی تعمیرات سامسونگ فقط در شرایطی بهترین گزینه خواهد بود که گوشی شما شامل گارانتی باشد، در غیر این صورت علاوه بر این تعمیر گوشی شما با سرعت بالایی انجام نخواهد بود، هزینه گزافی هم از شما دریافت می‌شود و تعمیر صورت گرفته هم ضمانت نمی‌گردد. بنابراین زمانی که گوشی شما گارانتی نداشته باشد، مراجعه به نمایندگی رسمی تعمیرات سامسونگ برای انجام تعمیر در گوشی اقدام خیلی مناسبی نیست.

تعمیرات سامسونگ

برای تعویض دکمه هوم سامسونگ اس 6 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

خودتان تعویض دکمه هوم گلکسی اس 6 را انجام دهید!

اگر به ابزارهای لازم برای تعمیر موبایل و همچنین یک عدد دکمه هوم اورجینال گوشی گلکسی اس 6 دسترسی داشته باشید، می‌توانید شخصا این دکمه را تعمیر یا تعویض کنید. برای تهیه رد ابزارهای لازم و همچنین دکمه هوم اورجینال گلکسی S6 کافیست به فروشگاه موبایل کمک مراجعه نمایید و موارد مورد نیاز را خریداری کنید. سپس با استفاده از راهنمایی که در مقاله آموزش تعمیرات سامسونگ: تعویض دکمه هوم گوشی گلکسی اس ۶ ارائه شده تعویض دکمه هوم گوشی را انجام دهید.

تعمیر دکمه هوم گلکسی اس 6 را به موبایل کمک واگذار کنید!

اگر گوشی شما گارانتی ندارد، می‌توانید از سرویس و خدمات موبایل کمک برای تعمیر دکمه هوم گلکسی اس 6 خود استفاده کنید. در این شرایط خدماتی که موبایل کمک ارائه می‌کند از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات سامسونگ هم بهتر خواهد بود چرا که تعمیر گوشی شما در کوتاه ترین زمان ممکن و ظرف چند ساعت انجام می‌شود.  ضمنا برای استفاده از سرویس موبایل کمک شما هیچ نیازی به خروج از منزل نخواهید داشت و کل پروسه بدون نیاز به خارج شدن شما از منزل تکمیل می‌شود و ظرف چند ساعت هم گوشی درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد. به منظور ثبت سفارش تعمیر دکمه هوم گلکسی اس 6 خود کافیست با شماره های 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر