تعمیرات سامسونگ

برای تعویض دوربین سامسونگ s9 پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

تعمیر دوربین گوشی سامسونگ گلکسی اس 9 پلاس (Samsung Galaxy S9 Plus) شاید از تعمیرات رایج این گوشی نباشد اما در برخی شرایط الزامی می‌شود. با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر دوربین گلکسی اس 9 پلاس را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

عوامل موثر در خراب شدن دوربین سامسونگ گلکسی S9 پلاس

عوامل مختلفی می‌توانند منجر به خراب شدن دوربین گوشی سامسونگ گلکسی اس 9 پلاس شوند، اما در این میان برخی عوامل نسبت به سایر موارد رایج تر هستند. برای مثال وارد شدن ضربه به دستگاه یکی از این دسته عوامل است که در خیلی موارد بنا به دلایل مختلف منجر به بروز اختلال در عملکرد دوربین گوشی می‌شود. بنابراین سعی کنید تا حد امکان از وارد شدن ضربه یا حتی فشار به گوشی سامسونگ گلکسی S9 پلاس خود ممانعت به عمل آورید. آب خوردگی هم می‌تواند یکی از عوامل خراب شدن دوربین گوشی های موبایل باشد اما در گلکسی S9 پلاس به دلیل سبک طراحی ضد آب دستگاه کمتر دیده می‌شود که این امر منجر به خراب شدن دوربین گردد. همچنین چون روی لنز دوربین های این گوشی با شیشه ضد خش پوشانده شده، عموما روی آن ها هم خط و خش ایجاد نمی‌شود. بنابراین برای جلوگیری از خراب شدن دوربین گوشی گلکسی اس 9 پلاس کافیست از وارد شدن ضربه و فشار به بدنه دستگاه جلوگیری کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی های موبایل سامسونگ

هزینه تعمیر دوربین گلکسی اس 9 پلاس

مطمئنا اولین سوالی که بعد از خراب شدن دوربین گوشی Galaxy S9 Plus به ذهنتان می‌رسد مربوط به هزینه تعمیر خواهد بود. هزینه تعمیر دوربین گلکسی اس 9 پلاس در مقایسه با هزینه دیگر تعمیرات این گوشی مثل تعویض ال سی دی یا تعمیر برد خیلی زیاد نیست اما این موضوع به معنای مقرون به صرفه یا ارزان قیمت بودن هزینه تعمیر دوربین گلکسی اس 9 پلاس نخواهد بود! ماژول دوربین این گوشی یک ماژول بسیار قدرتمند و پیشرفته است که طبیعتا قیمت بالایی هم دارد. زمانی که قرار باشد لنز دوربین اصلی گوشی تعویض گردد، کار پیچیده‌تر هم می‌شود. در اینگونه شرایط هزینه تعمیر دوربین گلکسی اس 9 پلاس از حالتی که قرار باشد دوربین سلفی دستگاه تعمیر شود بیشتر خواهد بود چون دوربین اصلی گوشی از دو لنز بهره می‌برد. پس هزینه تعمیر دوربین گلکسی اس 9 پلاس در مقایسه با هزینه سایر تعمیرات این گوشی زیاد نیست اما در مقایسه با هزینه تعمیر دیگر گوشی های موبایل زیاد خواهد بود. اگر می‌خواهید با کمترین قیمت و هزینه ممکن دوربین اصلی یا سلفی گوشی سامسونگ گلکسی اس 9 پلاس خود را تعمیر کنید، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده به عمل آورید. تعمیر دوربین این گوشی در مرکز موبایل کمک عموما ظرف 5 ساعت انجام می‌شود.

تعمیر دوربین s9 plus سامسونگ

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی S9 Plus

تعمیر دوربین گلکسی S9 Plus در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ

خیلی از کاربران تصور می‌کنند که اگر برای تعمیر گوشی های موبایل سامسونگ خود به نمایندگی های رسمی این شرکت مراجعه کنند، نتیجه بهتری از تعمیر دریافت خواهند کرد. این مسئله شاید در برخی شرایط خاص و تا چند سال پیش درست بوده باشد اما به جرئت می‌گوییم که هم اکنون این روند تغییر یافته و نمایندگی های رسمی تعمیر گوشی سامسونگ سرویس تعمیر خیلی عالی را ارائه نمی‌دهند. بنابراین خود را محدود به نمایندگی های سامسونگ نکنید و سعی کنید با تحقیق و بررسی سایر مراکز تعمیر موبایل را هم بشناسید.

تعمیرات سامسونگ

برای تعویض دوربین سامسونگ s9 پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

البته اگر گلکسی اس 9 پلاس شما گارانتی دارد و دوربین آن بنا به دلایل نامعلوم و خود به خود از کار افتاده یا دچار اختلال شده است، مطمئنا بهترین گزینه مراجعه به نمایندگی های تعمیرات گوشی سامسونگ خواهد بود چون طبق ضوابط آن ها موظف هستند گوشی شما را به صورت رایگان تعمیر کنند. اما اگـر گارانتی گوشی شما تمام شده توصیه می‌کنیم فکر مراجعه به نمایندگی های سامسونگ را از سر خود بیرون کنید و از سرویس مراکز قابل اعتمادی همچون موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

تعمیر دوربین گلکسی اس 9 پلاس چقدر زمان می‌برد؟

مدت زمانی که برای تعمیر دوربین گلکسی اس 9 پلاس سامسونگ مورد نیاز است به چندین عامل مختلف وابسته خواهد بود. اولین مسئله اینکه تعمیرکاری که قرار است دوربین گوشی را تعمیر کند چقدر تجربه و سرعت عمل دارد. دوم اینکه دسترسی وی به قطعات گوشی تا چه اندازه امکانپذیر بوده و سریع محقق می‌شود. سومین مسئله هم اینکه وی برای تعمیر گوشی شما از چه ابزارهایی استفاده می‌کند! متاسفانه در اغلب مراکز تعمیر موبایل داخل کشور و حتی خیلی از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ، تعمیر دوربین گلکسی اس 9 پلاس تا چند روز طول می‌کشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S9 Plus جام دهید! کارشناسان موبایل کمک برای تعمیر گوشی های مشتریان از جدیدترین روش ها و ابزارها استفاده می‌کنند و همیشه به قطعات اورجینال گوشی های مختلف همچون Galaxy S9 Plus دسترسی دارند. تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان گرامی مورد استفاده قرار می‌گیرد دارای ضمانت اورجینال و OEM بودن هستند (می توانید برای خرید دوربین اورجینال سامسونگ گلکسی اس 9 پلاس به صورت جداگانه به فروشگاه قطعات موبایل مرکز موبایل کمک مراجعه کنید). البته در شرایط خاص که مشتری تمایل به نصب قطعات ارزان تر در گوشی داشته باشد هم امکان انجام این کار از جانب کارشناسان موبایل کمک وجود دارد. پس اگر به دنبال روشی برای تعمیر سریع دوربین سامسونگ Galaxy S9 Plus خود هستید، توصیه می‌کنیم از سرویس و خدمات موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

تعمیرات سامسونگ

برای تعویض دوربین سامسونگ s9 پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

دوربین گلکسی S9 Plus را با کمترین قیمت و هزینه در موبایل کمک تعمیر کنید!

اگر دوربین سامسونگ گلکسی S9 Plus شما بنا به هر دلیل دچار مشکل شده می‌توانید تعمیر آن را به کارشناسان موبایل کمک واگذار کنید و یک تعمیر سریع، بی‌دردسر، با کیفیت و کم هزینه را تجربه نمایید. کارشناسان موبایل کمک برای تعمیر دوربین گلکسی اس 9 پلاس شما از جدیدترین روش ها و مدرن ترین ابزارها استفاده می‌کنند و قطعات تعویضی کاملا اورجینال را در گوشی نصب خواهند کرد که دارای گارانتی هستند. بدین ترتیب تعمیر دوربین گوشی با بهترین کیفیت ممکن انجام می‌شود. به منظور ثبت سفارش تعمیر دوربین گلکسی S9 پلاس خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

قطعات سامسونگ S9 Plus

برچسب‌ها: repair_article

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments