آموزش تعمیرات هواوی: تعویض درب پشت هوآوی P7

آموزش تعویض درب پشت هوآوی پی ۷

تعمیرات موبایل : آموزش تعویض درب پشت هوآوی P7
درجه سختی : متوسط
مراحل : 4
زمان : 30 دقیقه
درجه سختی مراحل زمان
متوسط 4 30 دقیقه

مختصری درباره این آموزش

تعویض درب پشت هوآوی P7 ممکن است بنا به دلایل مختلفی انجام شود اما اصلی ترین دلیل تعویض آن مربوط به ایجاد شدن خط و خش های متعدد روی درب پشت خواهد بود. از آنجایی که بدنه هوآوی P7 به صورت یکپارچه طراحی شده، بنابراین جداسازی و تعویض درب پشت آن خیلی آسان نیست و نیاز به طی کردن مراحل خاصی دارد. در ادامه مطالب تعمیرات موبایل به آموزش تصویری و مرحله به مرحله نحوه تعویض درب پشت هوآوی P7 می‌پردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از مراحل نام برده شده سوالی داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید. با ما همراه باشید.

چه چیزهایی نیاز دارید؟

مرحله 1: گرمادهی به لبه های درب پشت

هوآوی P7 تعمیری را خاموش کنید.

مرحله 1: گرمادهی به لبه های درب پشت

  • نکته: پیش از شروع پروسه تعویض درب پشت هوآوی P7 حتما شارژ باتری گوشی تعمیری را کاملا خالی کرده یا به کمتر از 25 درصد برسانید. بدین صورت احتمال بروز حوادثی مثل آتش گرفتن و انفجار باتری به حداقل مقدار ممکن می‌رسد.

  • هوآوی P7 تعمیری را خاموش کنید.

  • با هیتر، سشوار یا آی‌اوپنر به لبه های درب پشت هوآوی P7 تعمیری گرمای نسبتا ملایمی اعمال کنید. اگر از سشوار بری انجام این کار استفاده می‌کنید، به هر یک از لبه های درب پشت گوشی 1 دقیقه گرمای ملایم بدهید.

مرحله 2: شل کردن لبه فوقانی درب پشت

ساکشن کاپ را به گونه‌ای روی درب پشت گوشی نصب کنید که بیشتر نزدیک به لبه فوقانی قاب آن باشد.

مرحله 2: شل کردن لبه فوقانی درب پشت

  • ساکشن کاپ را به گونه‌ای روی درب پشت گوشی نصب کنید که بیشتر نزدیک به لبه فوقانی قاب آن باشد.

  • هوآوی P7 تعمیری را به گونه‌ای روی میز کارتان قرار دهید که LCD گوشی روی میز قرار بگیرد. به آرامی ساکشن کاپ را به سمت بالا و عقب بکشید و سعی کنید تمرکز نیروی کششی روی لبه فوقانی درب پشت گوشی معطوف باشد. به محض اینکه شکاف باریکی روی لبه فوقانی قاب گوشی (مابین بدنه و درب پشت هوآوی P7) ایجاد شد، یک پیک را به داخل شکاف فرو ببرید و کشیدن ساکشن کاپ را متوقف کنید.

  • پیک را به آرامی در لبه فوقانی قاب گوشی حرکت دهید تا این بخش از درب پشت هوآوی P7 کاملا شل شود. سپس پیک را در لبه فوقانی و سمت چپ قاب گوشی رها کنید.

  • یک پیک دیگر را از کنار پیک اول به درون شکاف لبه فوقانی قاب گوشی فرو ببرید و آن را به سمت راست لبه فوقانی هدایت کرده و گوشه این بخش از درب پشت را هم شل نمایید.

مرحله 3: آزاد کردن کامل درب پشت

بدنه هوآوی P7 تعمیری را با یک دست نگه دارید و با دست دیگرتان ساکشن کاپ را به سمت بالا و عقب بکشید. سعی کنید تمرکزی نیروی کششی روی لبه فوقانی قاب گوشی معطوف باشد. شدت نیروی کششی را تا جایی افزایش دهید که درب پشت هوآوی P7 مثل عکس ضمیمه شده آزاد شود.

مرحله 3: آزاد کردن کامل درب پشت

  • بدنه هوآوی P7 تعمیری را با یک دست نگه دارید و با دست دیگرتان ساکشن کاپ را به سمت بالا و عقب بکشید. سعی کنید تمرکزی نیروی کششی روی لبه فوقانی قاب گوشی معطوف باشد. شدت نیروی کششی را تا جایی افزایش دهید که درب پشت هوآوی P7 مثل عکس ضمیمه شده آزاد شود.

تعمیرات موبایل، هر جا و هر وقت

روش اول: اعزام تعمیرکار موبایل به منزل یا محل کار شما

روش دوم: ارسال موبایل شما با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل‌کمک

سفارش تعمیر موبایل

مرحله 4: تعویض درب پشت هوآوی P7

درب پشت گوشی را کاملا از روی بدنه آن جدا کنید.

مرحله 4: تعویض درب پشت هوآوی P7

  • درب پشت گوشی را کاملا از روی بدنه آن جدا کنید.

  • می‌توانید تعویض درب پشت هوآوی P7 را انجام دهید. برای بستن گوشی لازم است تمام مراحل نام برده شده را به ترتیب از انتها با ابتدا طی کنید.

نظرات کاربران (1)

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
امیر
امیر
5 سال گذشته

با سلام خیلی عالی بود ممنون از سایت خوب شما