تعمیرات مرتبط بخش

فروشگاه قطعات موبایل

تمامی قطعاتی که برای تعمیر موبایل خود نیاز دارید ورود به فروشگاه فروشگاه قطعات موبایل

فروشگاه ابزار موبایل

تمامی ابزارهایی که برای تعمیر موبایل خود نیاز دارید ورود به فروشگاه فروشگاه ابزار موبایل

بسته‌های پیشنهادی تعمیر

سوالات متداول

آنچه که می‌خواهید درباره آموزش تعمیرات هواوی Mate 8 بدانید

مختصری در مورد هوآوی Mate 8

قبل از اینکه در رابطه با تعمیرات هوآوی Mate 8 و تعمیرپذیری این گوشی صحبت کنیم، بهتر است به مرور مشخصات فنی و ویژگی های اصلی آن بپردازیم. هوآوی Mate 8 در نوامبر سال 2015 به طور رسمی معرفی شد.  بدنه اصلی این گوشی از آلومینیوم ساخته شده و پنل جلوی آن با شیشه پوشانده می‌شود. نوع طراحی بدنه دستگاه به طور یکپارچه است، یعنی کاربر به راحتی قادر به جداسازی درب پشت و دسترسی به باتری دستگاه نخواهد بود. هوآوی Mate 8 از نظر رم و حافظه داخلی شامل دو نسخه مختلف می‌شود که یکی از آن ها به رم 3 و حافظه داخلی 32 گیگابایتی مجهز است و نسخه دیگر از رم 4 گیگابایتی و حافظه 64 گیگابایتی بهره می‌برد. برخی از اصلی ترین مشخصات فنی هوآوی Mate 8 به شرح زیر خواهد بود:

  • صفحه نمایش: 6 اینچی نوع IPS NEO LCDبا وضوح تصویر 1920 در 1050 پیکسل
  • تراشه: کرین 950 هوآوی با پردازنده مرکزی هشت هسته‌ای
  • رم: 3/4 گیگابایتی (دو نسخه مختلف)
  • حافظه داخلی: 32/64 گیگابایتی (دو نسخه مختلف)
  • دوربین اصلی: 16 مگاپیکسلی
  • دوربین سلفی: 8 مگاپیکسلی
  • سیستم عامل پیش فرض: اندروید 6 مارشمالو
  • باتری: 4000 میلی آمپر ساعتی
  • نوع باتری: جدانشدنی

اما احتمالا اصلی ترین سوالی که در ذهنتان ایجاد شده این است که آیا تعمیرات هوآوی Mate 8 سخت خواهد بود؟

تعمیرات هوآوی Mate 8 سخت است یا آسان؟

تعمیرات هوآوی Mate 8 آسان نیست! برای تعمیر این گوشی باید از ابزارهای نسبتا حرفه‌ای مثل آی‌اسکلک (iSclack) و آی‌اوپنر (iOpener) استفاده شود، در غیر این صورت ممکن است به بدنه دستگاه و به ویژه لبه های قاب آن آسیب وارد شود. پس بهتر است شخصا و با عدم دسترسی به ابزارهای مناسب تعمیر موبایل، شخصا تعمیرات هوآوی Mate 8 را انجام ندهید. اگر هم می‌خواهید تعمیرات هوآوی Mate 8 را به فرد دیگری واگذار کید، حتما مطمئن شوید که وی به ابزارهای مناسب تعمیر موبایل دسترسی داشته باشد.

اگر قرار باشد به تعمیرپذیری هوآوی Mate 8 نمره‌ای از 1 تا 10 بدهیم، احتمالا نمره 7 برازنده آن خواهد بود. این گوشی از استاندارد ضد آب بهره نمی‌برد و لاستیک های آب بندی در اطراف قاب آن بکار گرفته نشده‌اند، بنابراین نیازی به صرف زمان برای تعویض لاستیک های آب بندی اطراف قاب گوشی وجود نخواهد داشت. اگر بنا به هر دلیل قصد داریم شخصا تعمیرات هوآوی Mate 8 را انجام دهید، اکیدا توصیه می‌کنیم از مقالات آموزشی که در این صفحه ارائه شده استفاده به عمل آورید تا دچار مشکل نشده و تعمیرات هوآوی Mate 8 با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید.

تعمیرات هوآوی Mate 8 را به موبایل کمک بسپارید!

اگر می‌خواهید تعمیرات هوآوی Mate 8 را به مرجعی واگذار کنید که با بهترین کیفیت ممکن و در کوتاه‌ترین زمان گوشی تعمیر شده و سالم را به شما تحویل دهد، موبایل کمک بهترین گزینه پیش رویتان خواهد بود. برای استفاده از سرویس موبایل کمک و انجام تعمیرات هوآوی Mate 8 کافیست به صفحه ثبت سفارش تعمیر موبایل در سایت این شرکت مراجعه کنید و سفارش خود را به ثبت برسانید. پس از ثبت سفارش هماهنگی های لازم با شما انجام می‌شود و کارشناس تعمیر موبایل کمک به آدرس شما اعزام خواهد شد. اگر امکان تعمیر گوشی در محل فراهم باشد، وی تعمیرات هوآوی Mate 8 را پیش رویتان تکمیل خواهد کرد و بدین ترتیب گوشی تعمیر شده به شما تحویل داده می‌شود اما اگر تعمیرات هوآوی Mate 8 بنا به هر دلیلی در محل امکانپذیر نباشد گوشی به شرکت ارجاع داده خواهد شد. در این حالت بعد از انجام تعمیرات هوآوی Mate 8 در شرکت، گوشی با پیک موتوری رایگان به آدرس مشتری گرامی ارسال می‌شود. بنابراین با استفاده از سرویس تعمیرات هوآوی Mate 8 بدون نیاز به خروج از منزل و صرف زمان اضافه می‌توانید تعمیرات هوآوی Mate 8 را تکمیل کنید. لازم به اشاره است که موبایل کمک تمام قطعات تعویض شده گوشی کاربر را گارانتی می‌کند.