تعمیرات موبایل

برای تعمیر موبایل اپل و سامسونگ کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی گوشی‌های موبایل» تماس بگیر

اگر گوشی شما بنا به هر دلیل دچار مشکل شده و می‌خواهید خیلی فوری و طی کوتاه ترین زمان ممکن آن را تعمیر کنید، می‌توانید از خدمات موبایل کمک استفاده به عمل آورید. با سرویس موبایل کمک امکان تعمیر فوری گوشی موبایل همراه با ضمانت میسر می‌شود. در ادامه بیشتر در این رابطه صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

منظور از تعمیر فوری گوشی موبایل چیست؟

در اغلب موارد اگر برای تعمیر گوشی به تعمیرکاران موبایل مراجعه کنید، آن ها چند روز برای انجام تعمیرات از شما زمان می‌خواهند. به عنوان مثال اگر قصد تعویض ال سی دی شکسته آیفون خود یا تعویض باتری سامسونگ گلکسی اس 8 را داشته باشید و نزد تعمیرکاران موبایل مراجعه کنید، آن ها به شما می‌گویند که گوشی تا دو یا سه روز آینده تعمیر و آماده تحویل می‌شود! حال آنکه شاید واقعا تعویض باتری یا ال سی دی گوشی بیشتر از 2 ساعت زمان لازم نداشته باشد! بنابراین در هر حال شما باید چند روز برای تعمیر گوشی موبایل خود انتظار بکشید. اما با سرویس تعمیر فوری گوشی موبایل این مشکل برطرف خواهد شد.

اما زمانی که از تعمیر فوری گوشی موبایل صحبت می‌کنیم، منظور آن است که تعمیرات تخصصی موبایل مورد نظرتان در کمتر از چند ساعت انجام شده و گوشی تعمیر شده ظرف چند ساعت به شما تحویل داده شود. پس همانطور که از نام سرویس تعمیر فوری گوشی موبایل مشخص است، به موج این سرویس تعمیرات گوشی در چند ساعت انجام شده و گوشی سالم ظرف این مدت زمان به کاربر تحویل داده می‌شود.

تعمیر فوری گوشی موبایل

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل

موبایل کمک : اولین ارائه دهنده سرویس تعمیرات فوری موبایل

شرکت موبایل کمک اولین شرکتی است سرویس تعمیرات فوری موبایل را ارائه کرد. با استفاده از سرویس این شرکت می‌توانید ظرف چند ساعت گوشی تعمیر شده خود را با ضمانت اصالت قطعه تحویل بگیرید. کارشناسان تعمیر موبایل کمک برای انجام تعمیرات روی گوشی مشتریان از جدیدترین روش ها و مدرن ترین ابزارها استفاده می‌کنند و این مسئله علاوه بر کاهش زمان تعمیر گوشی منجر به افزایش کیفیت تعمیرات صورت گرفته نیز خواهد شد. در ادامه بیشتر در رابطه با سرویس تعمیر فوری گوشی موبایل در مرکز موبایل کمک صحبت می‌کنیم.

چگونه از سرویس تعمیر فوری گوشی مرکز موبایل کمک استفاده کنیم؟

برای استفاده از سرویس تعمیر فوری گوشی مرکز موبایل کمک باید در قدم نخست سفارش خود را به ثبت برسانید. بدین منظور کافیست با شماره‌ی 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. پس از ثبت سفارش، گوشی شما به شرکت ارجاع داده شده و تعمیرات لازم در کوتاه ترین زمان ممکن بر روی گوشی انجام می شود.

تعمیر فوری گوشی موبایل

در نهایت هم گوشی توسط پیک موتوری موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام می‌شود و گوشی تعمیر شده را به وی تحویل خواهد داد. کل این پروسه عموما ظرف 3 ساعت انجام می‌شود. بنابراین با سرویس تعمیر فوری گوشی مرکز موبایل کمک ظرف 3 ساعت تعمیرات تلفن همراه شما انجام و گوشی تعمیر شده همراه با ضمانت اصالت قطعه به شما تحویل داده خواهد شد.

تعمیرات سامسونگ

برای تعمیر موبایل اپل و سامسونگ کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی گوشی‌های موبایل» تماس بگیر

چه تعمیراتی شامل سرویس تعمیر فوری گوشی موبایل می‌شوند؟

تقریبا تمام تعمیرات تخصصی موبایل در شرکت موبایل کمک شامل سرویس تعمیرات فوری می‌شوند. برخی از اصلی ترین این تعمیرات شامل موارد زیر هستند:

تعمیر فوری گوشی موبایل

 • تعویض گلس ال سی دی آیفون و اندروید
 • تعویض تاچ و ال سی دی موبایل
 • تعویض باتری گوشی
 • تعویض کپسول اسپیکر
 • تعویض دوربین
 • تعویض قاب گوشی
 • تعویض فلت شارژ
 • تعویض دکمه های فیزیکی گوشی (دکمه هوم، دکمه تنظیم صدا و غیره)
 • تعویض اسکنر انگشت
 • انواع تعمیرات نرم افزاری
 • و غیره …..

بیشتر بخوانید: نمایندگی رسمی گوشی سامسونگ

بنابراین تقریبا تمام تعمیرات تخصصی و اصلی گوشی های موبایل شامل سرویس تعمیرات فوری شرکت موبایل کمک می‌شوند. تنها تعمیراتی که ممکن است کمی زمان‌گیرتر شوند شامل مواردی همچون تعمیرات مادربرد یا تعمیر گوشی آب خورده می‌شود که نیاز بررسی دقیق و انجام تعمیرات دقیق تر دارند.

آیا تعمیر فوری گوشی موبایل همان روز انجام شده و گوشی به دست مشتری می‌رسد؟

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم زمانی که از سرویس تعمیر فوری گوشی موبایل مرکز موبایل کمک استفاده می‌کنید تعمیرات تلفن همراه شما ظرف چند ساعت انجام خواهد شد و گوشی توسط پیک موتوری رایگان موبایل کمک در آدرس مشتری به وی تحویل داده می‌شود. بنابراین با استفاده از این سرویس همان روزی که سفارش تعمیرات فوری موبایل را ثبت کنید، گوشی موبایل تعمیر شده خود را هم تحویل خواهید گرفت.

تعمیرات اپل

برای تعمیر موبایل اپل و سامسونگ کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی گوشی‌های موبایل» تماس بگیر

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی آیفون XS Max  

هزینه سرویس تعمیر فوری موبایل در مرکز موبایل کمک چقدر است؟

هزینه‌ای که در ازای ارائه سرویس تعمیر فوری گوشی موبایل در مرکز موبایل کمک دریافت می‌شود نسبت به هزینه سرویس عادی تعمیرات موبایل بیشتر نیست و شاید در مقایسه با قیمتی که خیلی از تعمیرکاران بازار آزاد پیشنهاد می‌دهند کمتر هم باشد. بنابراین تصور نکنید که چون قرار است گوشی موبایل شما زودتر تعمیر و به شما تحویل داده شود، حتما باید هزینه بیشتری هم پرداخت کنید. تیم موبایل کمک سعی می‌کند تا تمام سفارشات تعمیر گوشی های موبایل مشتریان را ظرف کوتاه ترین زمان ممکن و در همان روز تکمیل کند، بنابراین خیلی از مشتریان در حالت عادی هم به نوعی از سرویس تعمیر فوری تلفن همراه بهره‌مند می‌شوند و از این بابت هزینه اضافه‌ای پرداخت نخواهند کرد. بنابراین نگران هزینه سرویس تعمیر فوری گوشی موبایل در مرکز موبایل کمک نباشید.

چطور به کیفیت سرویس تعمیرات فوری گوشی مرکز موبایل کمک اعتماد کنیم؟

اگر از مشتریان موبایل کمک باشید و فقط یک بار از سرویس و خدمات این شرکت استفاده کرده باشید، حتما می‌دانید که کارشناسان این شرکت تا چه اندازه به رضایت مشتری و کیفیت تعمیر صورت گرفته اهمیت می‌دهند. همین روند در سرویس تعمیر فوری گوشی موبایل این شرکت هم به شکل مشابه وجود دارد. کارشناسان تعمیر موبایل “موبایل کمک” برای تعمیر گوشی مشتریان عزیز نهایت دقت را صرف خواهند کرد و از جدیدترین متدهای تعمیر و از مدرن ترین قطعات و ابزارها استفاده می‌کنند. بدین سبب بهترین نتیجه در کوتاه ترین زمان ممکن به دست می‌آید. تمام قطعاتی که توسط شرکت موبایل کمک در گوشی مشتریان عزیز استفاده می‌شود کاملا اورجینال و اصل بوده و شامل گارانتی اصالت قطعه خواهند بود (ضمنا میتوانید این قطعات به طور جداگانه را از فروشگاه قطعات موبایل مرکز موبایل کمک خریداری کنید). بنابراین خیالتان از بابت کیفیت سرویس تعمیر فوری گوشی موبایل در مرکز موبایل کمک راحت باشد.

جمع‌بندی

بنابراین با سرویس تعمیر فوری گوشی مرکز موبایل کمک می‌توانید تقریبا هر تعمیر تلفن همراهی را ظرف چند ساعت انجام دهید و گوشی تعمیر شده خویش را با ضمانت تحویل بگیرید. تعویض ال سی دی، تعویض باتری، تعویض دکمه های فیزیکی گوشی، تعویض قاب، تعمیرات نرم افزاری موبایل و غیره همگی شامل سرویس تعمیر فوری تلفن همراه شرکت موبایل کمک می‌شوند. به منظور ثبت سفارش تعمیر فوری گوشی موبایل خود کافیست با شماره‌ی 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعات موبایل

قطعات S8 Plus

قطعات آیفون 6

برچسب‌ها: repair_article

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید

٧۵١۴٧-٠٢١
پیام در واتس‌اپ
پیام در واتس‌اپ تماس ٧۵١۴٧-٠٢١