پراپ تریدینگ چیست؟ معرفی ۳ پراپ فرم برتر برای ایرانیان

پراپ تریدینگ چیست؟

در این مقاله به آموزش و توضیح پراپ تریدینگ یا دریافت فاند مالی برای معامله و ترید در فارکس میپردازیم و در ادامه ۳ مورد از بهترین پراپ فرم ها برای ایرانیان به شما معرفی خواهیم کرد.

پراپ تریدینگ چیست؟

PropTrading سیستم نوین جهانی برای افزایش سود شرکت های سرمایه گذاری مالی است که با این روش سبد سرمایه گذاری خود را توسعه و تنوع می بخشند.

این سیستم مالی که به Proprietary Trading مشهور است ساختاری مالی است که شرکت های مختلف با سرمایه بالا اقدام به یافتن و جذب تریدرهای مختلف میکنند.

شما با پرداخت هزینه و شرکت در آزمون های معاملاتی یک شرکت پراپ حساب بزرگی با سرمایه بسیار بالا دریافت میکنید که میتوانید تا هشتاد درصد سود خود را از این معاملات برداشت کنید!

تصور کنید در بازار فارکس به جای معامله با ۱۰۰۰ دلار با ۲۰۰۰۰۰ دلار ترید کنید و هر ماه هشتاد درصد سودتان را از این بالانس را برداشت کنید! رویایی است؟ امروزه این رویا کاملا در دسترس شماست!

بهترین و معتبرترین شرکت های ارائه فاند مالی و پراپ فرم های برتر در بازار معامله دارایی های بین المللی در دسترس شماست تا بتوانید با سرمایه های بزرگ ثروت های انبوهی بسازید و به عنوان یک معامله گر حرفه ای بین المللی شناخته شوید.

شما با بروز و ظهور استعداد ها و ظرفیت های معامله گری تان حق دسترسی به ثروت بزرگی را دارید که در اختیار شرکت های پراپ است تا با آن معامله کنید و سود های بزرگی برای خود و شرکت فاند بسازید!

پراپ تریدینگ چیست؟

بهترین شرکت های پراپ تریدینگ معتبر با استفاده از مهارت ها و دانش تریدرهای حرفه ای در سراسر دنیا ایجاد شده اند تا کسب سود از معامله گری و بازار مالی بین المللی را برای کمپانی های مالی بزرگ افزایش دهد. این ساختار Prop Trading سریعترین روش رشد و نوآورترین سبک در صنعت بازار مالی بین المللی است.

 

چرا پراپ تریدینگ بهترین روش برای حرفه ای هاست؟

Prop Trading شما را یک قدم به بهترین برنامه تجاری موفق تان نزدیکتر می کند. چه یک معامله گر اسکالپر یا سوئینگ باشید، چه یک معامله گر معمولی، میتوانید حساب معاملاتی خود را دریافت کرده و تریدینگ را آغاز کنید.

 

سوال پر تکراری که بسیاری ها می پرسند این است که آیا پراپ تریدینگ خوب است؟ بله. تجارت پراپ قانونی و بین المللی است. یک معامله گر خوب می تواند مراحل ارزیابی شامل چلنج و وریفیکیشن را انجام دهد، یک بار کارمزد بپردازد، یک حساب سرمایه گذاری شده دریافت کند و به سرمایه یک شرکت پروپوزال دسترسی داشته باشد.

اگر تریدرها به تجارت سودآور خود ادامه دهند، سرمایه بیشتری برای تجارت دریافت خواهند کرد (حتی تا ۱ میلیون دلار سرمایه تریدینگ) و بخش قابل توجهی از سودی را که به دست می آورند برداشت خواهند کرد.

 

ریسک صفر در فارکس!

در نتیجه بحران مالی سال 2008 تبعات منفی زیادی بازار ها و شرکت های مالی دریافت کرد. معامله گران قدرتمند در بانک های بزرگ مسئول میلیاردها دلار ضرر و ورشکستگی برخی از معتبرترین بانک های وال استریت و تقریباً سقوط کل سیستم مالی بودند.

در نتیجه پراپ تریدینگ با هدف یافتن بهترین تریدر های جهانی و افزایش تنوع سبد سرمایه گذاری شکل گرفت. و به سرعت در سراسر جهان گسترده شد.

پراپ تریدینگ از نظر قانونی در شرکت های مستقل در سراسر جهان رونق گرفته است. برخی از این شرکت‌های حمایتی هنوز هم بخشی از سیستم قدیمی هستند و از معامله‌گرانی که معمولاً از سیستم های آموزشی اقتصادی به صورت حرفه ای در بهترین آکادمی های دنیا فارغ التحصیل شده اند، استفاده می‌کنند.

سایر شرکت‌ها نیز از معامله‌گران مستقل از هر کجای دنیا دعوت می‌کنند تا هزینه‌ای را بپردازند و با گذراندن آزمون ارزیابی برای دریافت حساب با سرمایه بزرگ اقدام کنند.

معامله گران با دریافت حساب سرمایه گذاری شده می توانند سرمایه شرکت را با پارامترهای خاصی معامله کنند. این نوع جدید پراپ تریدینگ، برای همه تریدر های ایرانی نیز با شرکتی که در ادامه معرفی میکنیم قابل دسترس است.

 

پراپ فرم چیست؟

پراپ فرم ها نیز همان شرکت های معتبر ارائه دهندده سرمایه به معامله گران هستند که با برگزاری ازمون های معامله گری در ازای دریافت وجه مهارت و توانایی معامله گران را می سنجند و در صورت موفقیت سرمایه معاملاتی در اختیار آنان قرار میدهند تا بتوانند به کسب سود مستمر و تولید ارزش افزوده برای خود و شرکت بپردازند.

پراپ فرم چیست؟

معرفی بهترین پراپ فرم ها برای ایرانیان

 

در کنار شرکت های بزرگ بین المللی نام جدیدی شنیده می شود که میتواند به زودی بازار پراپ تریدینگ جهان را قبضه کند! ایده های نو امکانات بیشتر و شرایط بسیار عالی با کمترین و به صرفه ترین تعرفه های قابل تصور!

در کنار نام هایی مانند  MyForexFunds و FTMO هم اکنون برند proptrade.fund  به عنوان بهترین و مطمئن ترین پراپ تریدنگ خود نمایی میکند.

proptrade.fund تلاش کرده است تا خدمات معامله گری حرفه ای را به بازارهای مالی جهانی ارائه دهد. این شرکت در سیستم Prop Trading با بهره ‌گیری از تجارب مختلف در یافتن معامله گران حرفه ای در تجارت بین المللی همراه با قدرت تأمین مالی، هزاران نفر را قادر می‌سازد تا از ارزش پشت مهارت‌های معاملاتی خود استفاده کنند و شبکه تجاری جدید و بهتری را شکل دهند.

ماموریت پراپ ترید فاند تعهد به حل منظم ناکارآمدی‌ها در بازارهای مالی با ایجاد برنامه بودجه نوآورانه، محرک و پایدار است. با استفاده از پتانسیل موجود در بازارهای مالی و تامین مالی گسترده، پراپ ترید فاند پیشگام یک سیستم معاملاتی جدید است.

در چشم انداز این شرکت آینده‌ای را برای تریدینگ پیش‌بینی کند که در آن همه بازارها و ابزارها به راحتی قابل دسترسی باشند و حرفه ای ها راه‌ های جایگزین پر قدرتی برای دسترسی و مدیریت وجوه داشته باشند.

معرفی بهترین پراپ فرم ها برای ایرانیان

در proptrade.fund ، بازارها در دسترس شماست تا با مهارت و پشتکار هیچگاه فقدان ثروت های بزرگ را به عنوان مانعی برای موفقیت حس نکنید. ارزش اصلی Prop Trading در جامعیت، شفافیت و تعالی تعبیه شده است. این در خدمات خودکار، فرآیندهای شفاف و تلاش‌های مستمر این شرکت منعکس می‌شود.

اعتبار پراپ ترید فاند

شرکت پراپ ترید فاند، پراپ تریدینگ مناسب ایرانیان دارای اعتبار و ثبت بین المللی است و به عنوان یک کمپانی جهانی در جزایر آفشور واناتو به ثبت رسیده است و کاملا مطابق فوانین و مقررات تجاری این ناحیه عمل میکند، در صورتی که علاقه مند به استفاده از شرایط و امکانات فاند مالی این سایت دارید به آدرس زیر مراجعه بفرمایید:

پراپ تریدینگ با پراپ ترید فاند استخدام تریدر فارکس

استفاده از ربات ها و اکسپرت ها امکان پذیر است؟

بله! استفاده از هر نوع ربات یا نرم افزار معامله گری اتوماتیک یا اندیکاتور ها در این شرکت کامل مجاز و امکان پذیر است اما تنها نکته ای که وجود دارد رعایت قوانین و مقررات معامله گری است که بدون شک به عنوان خط قرمز اصلی باید رعایت شود. اگر در پراپ ترید فاند ترید میکنید و میخواهید از سرمایه این شرکت استفاده کنید و همزمان رباتی طراحی کرده یا از ربات شرکتی استفاده میکنید، قوانین شرکت را به دقت مطالعه کرده تا اگر موارد فنی مشخصی را نقض نمیکنید با خیال آسوده به استفاده از ربات ادامه دهید!

 

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments