تعمیرات تخصصی iPhone با گارانتی اصلی تعمیرات تخصصی iPhone با گارانتی اصلی

تعمیرات تخصصی iPhone با گارانتی اصلی

برای تعمیر آیفون های اپل بهتر است از سرویس مراکز تعمیری استفاده کنید که کیفیت سرویس تعمیرات اپل را ضمانت می‌کنند. بدین ترتیب خیالتان از بابت کیفیت تعمیراتی که روی گوشی انجام می‌گیرد راحت خواهد بود. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون های اپل را با ضمانت بهترین کیفیت و قیمت انجام دهید. در ادامه بیشتر در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد. با موبایل کمک همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات تخصصی آیفون با ضمانت | نمایندگی اپل

ضمانت تعمیرات یکی از مهمترین مسائل و موضوعاتی است که می‌تواند میزان کیفیت عملکرد سرویس دهندگان تعمیرات اپل و تعمیر آیفون را مشخص کند. طبیعتا وقتی یک مرکز تعمیر یا تعمیرکار در قبال تعمیراتی که روی آیفون مشتری انجام می‌دهد ضمانت ارائه کند، مشخص می‌شود که به تمام جوانب امر توجه داشته و تعمیر آیفون مشتری را با بیشترین دقت ممکن انجام داده است. اما متاسفانه مراکز تعمیر بسیار معدودی وجود دارند که تعمیرات تخصصی آیفون را با ضمانت ارائه می‌کنند.

 

تعمیرات تخصصی iPhone با گارانتی اصلی | گارانتی اپل

 

موبایل کمک با سال ها تجربه در حوزه تعمیرات آیفون و گجت های اپل مفتخر است که به متقاضیان تعمیرات موبایل این نوید را بدهد که تمام تعمیرات انجام شده در این مرکز توسط کارشناسان آن مشمول گارانتی یا ضمانت می‌شوند. یعنی اگر تعمیر آیفون خود را به کارشناسان موبایل کمک واگذار کنید، گوشی بعد از تعمیر تا بازه زمانی مشخصی دارای گارانتی خواهد بود و در صورتی که هرگونه مشکلی در آن به وجود آید به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه دوباره تعمیر می‌شود.

بنابراین همانطور که در مقالهتعمیرات آیفون و گوشی موبایل دیگر مشکل نیست” اشاره کردیم، با خدماتی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده، دیگر تعمیرات اپل و آیفون های این شرکت به دردسری بزرگ برای کاربران تبدیل نخواهد شد و با اطمینان کامل از کیفیت تعمیرات قابل انجام خواهد بود. پس اگر بنا به هر دلیل آیفون شما نیازمند تعمیر است و می‌خواهید یک تعمیر کاملا مطمئن، سریع و با ضمانت بر روی گوشی شما انجام شود، موبایل کمک سرویس مناسبی را برایتان تدارک دیده است.

تعمیرات اپل و تعمیر ال سی دی آیفون | تعمیر آیفون

یکی از مهمترین و شایع ترین تعمیراتی که روی آیفون های اپل انجام می‌شود مربوط به ال سی دی خواهد بود. ال سی دی آیفون ها ممکن است بنا به دلایل مختلفی دچار مشکل شود. افتادن گوشی از دست کاربر و شکستن ال سی دی یکی از رایج ترین اتفاق هایی است که کاربران آیفون های اپل با آن رو به رو می‌شوند و در پی آن به مرکز تعمیرات تخصصی آیفون و موبایل کمک مراجعه می‌کنند. متاسفانه برای تعمیر ال سی دی آیفون ها نمی‌توان به سرویس هر مرجع تعمیراتی اعتماد کرد!

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات تخصصی iPhone با گارانتی اصلی | گارانتی اپل

 

تعمیر ال سی دی نیاز به دقت بالایی دارد و از سمت دیگر یکی از تعمیرات بسیار مهمی است که در بازار آزاد به روش های مختلف به عاملی برای سوء استفاده از متقاضیان تعمیرات موبایل تبدیل شده است. نصب ال سی دی های تقلبی (غیر اورجینال) در آیفون، نصب ال سی دی دست دوم، دریافت هزینه و دستمزد های گزاف، تعویض گلس و دریافت هزینه تعویض کامل ال سی دی و غیره از روش هایی هستند که تعمیرکاران در بازار آزاد از طریق آن ها از اعتماد متقاضیان تعمیرات آیفون سوء استفاده می‌کنند. به همین جهت است که تا این اندازه تاکید داریم تعمیرات اپل و آیفون ها را فقط به بهترین نمایندگی رسمی اپل در ایران یعنی موبایل کمک واگذار کنید.

پیش از این در مقاله ال سی دی شکسته آیفون (اپل) خود را در تهران کجا تعویض کنیم؟به طور دقیق تر در رابطه با جزئیات تعمیر ال سی دی آیفون های اپل در تهران و دردسرهایی که بدین منظور پیش روی کاربران قرار دارد اشاره کرده بودیم. اگر به دنبال تعمیرات تخصصی آیفون با ضمانت هستید، مطمئنا موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است. با خدمات موبایل کمک کمترین هزینه و قیمت ممکن را برای انجام تعمیرات آیفون پرداخت می‌کنید و در عین حال از ضمانت تعمیرات بهره‌مند می‌شوید و خیالتان از بابت کیفیت تعمیر صورت گرفته بر روی آیفون راحت خواهد بود.

راهنمای تعمیرات تخصصی آیفون | تعمیر آیفون با کمترین هزینه

اگر برای تعمیر کردن آیفون خود از سرویس مراکزی مثل موبایل کمک که کاملا قابل اعتماد هستند و از همه نظر خدمات خود را با ضمانت در اختیار مشتری قرار می‌دهند استفاده نکنید، ممکن است ملزم به پرداخت هزینه چند برابر شوید و در عین حال نتیجه تعمیر نهایی هم به مقدار لازم کیفیت نداشته باشد و از ضمانت تعمیرات اپل هم بهره‌مند نشوید. به همین جهت است که تا این اندازه اصرار داریم برای تعمیر آیفون با کمترین هزینه از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید.

 

تعمیرات تخصصی iPhone با گارانتی اصلی | گارانتی اپل

 

برای آشنایی با جزئیات تعمیر آیفون های اپل می‌توانید مجموعه مقالات راهنمای تعمیر آیفون که توسط تیم تحریریه موبایل کمک تدوین شده‌اند را مطالعه نمایید. در این مجموعه مقالات برای هر یک از تعمیرات تخصصی آیفون ها مطلبی جامع به عنوان یک راهنما ارائه شده تا متقاضیان تعمیرات اپل بتوانند دقیق تر با پروسه‌ای که قرار است بر روی گوشی آن ها انجام شود و جزئیات آن آشنا گردند و بدین ترتیب ریسک کلاهبرداری و پرداخت هزینه گزاف را از سر خود باز کنند. برای مثال در مقاله تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون XS اپل با کمترین قیمت در موبایل کمک راهنمایی برای تعویض گلس آیفون XS ارائه شده و تمام توضیحاتی که باید یک کاربر در رابطه با این تعمیر و جزئیات آن بداند در اختیارش قرار گرفته‌اند.

آموزش تعمیر آیفون | تعمیرات اپل توسط خود کاربر

اگر در حوزه تعمیرات موبایل اطلاعت نسبی داشته باشید و ابزارهای لازم برای انجام تعمیرات بر روی آیفون های اپل هم در اختیارتان قرار داده شوند، شخصا قادر به تعمیرات تخصصی آیفون خواهید بود. اگر ابزارها و لوازم تعمیرات موبایل مناسب را در اختیار ندارید می‌توانید با مراجعه به فروشگاه موبایل کمک این اقلام را خریداری کنید. سپس با استفاده از مقاله هایی که برای آموزش تعمیرات آیفون توسط تیم تحریریه موبایل کمک ارائه شده‌اند، شخصا تعمیر مورد نیاز را بر روی گوشی انجام دهید

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

زمانی که شخصا تعمیر آیفون را انجام دهید از چند مزیت اصلی بهره‌مند خواهید شد. اول اینکه دقیقا می‌دانید چه کار و تعمیری بر روی گوشی انجام شده و با کمی دقت می‌توانید خیال خود را از بابت کیفیت تعمیر صورت گرفته راحت نگه دارید. مسئله بعدی مربوط به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود. از آنجایی که در این حالت تعمیر مستقیما توسط خودتان انجام می‌شود، بنابراین نیازی به پرداخت دستمزد به تعمیرکار نخواهید داشت و بدین ترتیب در هزینه ها صرفه جویی می‌کنید. از سمت دیگر نیازی به مراجعه حضوری به نزد تعمیرکار نخواهید داشت. بنابراین در صورت امکان می‌توانید تعمیرات اپل را شخصا و با استفاده از مقالات راهنمایی که توسط تیم تحریریه موبایل کمک ارائه شده‌اند هم انجام دهید و بدین ترتیب به کاهش هزینه تعمیرات کمک کنید.

هزینه تعمیر آیفون در نمایندگی اپل | قیمت تعمیرات تخصصی آیفون

خیلی از افراد تصور دارند که با استفاده از سرویس مراکزی مثل موبایل کمک که به عنوان نمایندگی اپل در ایران فعالیت دارند باید هزینه های گزافی را برای انجام تعمیرات پرداخت کنند در حالی که این برداشت و تصور کاملا اشتباست و یکی از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک مربوط به کاهش هزینه تعمیرات اپل می‌شود. زمانی که تعمیرات آیفون خود را به مرکز موبایل کمک واگذار کنید به دلیل عدم نیاز به مراجعه حضوری و همچنین کاهش هزینه تامین قطعات و عدم نیاز به پرداخت دستمزد به تعمیرکار، هزینه تعمیرات نسبت به حالت عادی به طریق قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند.

 

تعمیرات تخصصی iPhone با گارانتی اصلی | گارانتی اپل

 

در مرکز موبایل کمک تمام قطعات مورد نیاز برای نصب در آیفون مشتریان مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین می‌شوند و چون دست واسطه‌ها در این بین کوتاه خواهد شد، هزینه تامین قطعات موبایل به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد. به عنوان مثال قطعه‌ای مثل ال سی دی آیفون 8 پلاس که ممکن است با قیمت زیادی به دست یک تعمیرکار عادی در شهر تهران برسد، در موبایل کمک با قیمت به مراتب کمتری در گوشی مشتری نصب می‌گردد. لازم به ذکر است که قطعات نصب شده و تعویضی گوشی افرادی که از سرویس موبایل کمک استفاده می‌کنند از نظر کیفیت و اورجینال بودن مشمول گارانتی می‌شود.

بنابراین وقتی از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید علاوه بر اینکه صرفه جویی در هزینه تعمیر آیفون خواهید داشت می‌توانید از ضمانت تعمیرات و اورجینال بودن قطعات تعویضی دستگاه هم بهره‌مند شوید. در مرکز موبایل کمک تعمیرات تخصصی آیفون با بهترین کیفیت کمترین هزینه قابل انجام می‌شود. بنابراین اگر به دنبال کیفیت و کاهش هزینه تعمیرات اپل هستید، سرویس موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است.

مدرن ترین تجهیزات تعمیر در نمایندگی اپل 

زمانی که قرار باشد یک تعمیر خاص روی آیفون انجام شود، چندین عامل بر روی کیفیت نهایی تعمیر تاثیرگذار خواهند بود. تجربه تعمیرکار، کیفیت قطعاتی که از آن ها استفاده می‌شود، رعایت استانداردهای مورد نیاز در حین تعمیر و بکارگیری ابزارها و تجهیزات مناسب از اصلی ترین این موارد هستند. زمانی که یک تعمیرکار از ابزارها و تجهیزات مناسب در تعمیر آیفون استفاده نکند، کیفیت تعمیرات خود به خود افت خواهد کرد. هرچقدر هم که یک تعمیرکار ماهر باشد نمی‌تواند با ابزارهای نامناسب تعمیرات اپل را با کیفیت لازم انجام دهد.

در مرکز موبایل کمک از پیشرفته‌ترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا برای تعمیر آیفون مشتریان استفاده می‌شود و تعمیرکارانی هم که در این مرکز فعالیت دارند از با تجربه ‌ترین و خبره‌ترین تعمیرکاران حال حاضر کشور هستند. کیفیت قطعات تعویض شده گوشی مشتریان هم که توسط تیم موبایل کمک ضمانت می‌شود. بنابراین با بکارگیری سرویس موبایل کمک و انجام تعمیرات اپل توسط این مرکز می‌توانید به یک پکیج کامل دسترسی داشته باشید که تعمیرات تخصصی آیفون و اپل را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت امکانپذیر می‌کند.

 

تعمیرات تخصصی iPhone با گارانتی اصلی | گارانتی اپل

 

ثبت سفارش تعمیر آیفون در نمایندگی رسمی اپل

اما شاید این سوال در ذهنتان به وجود آید که چطور باید تعمیرات آیفون خود را به مرکز موبایل کمک واگذار کنیم؟ خوشبختانه موبایل کمک سعی کرده بستری فراهم کند که واگذاری تعمیرات اپل از سمت مشتریان به کارشناسان این شرکت بدون دردسر قابل انجام باشد. برای ثبت سفارش تعمیر آیفون در موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد و ثبت سفارش با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت قابل انجام خواهد بود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

دریافت گوشی از متقاضی تعمیرات هم با پیک رایگان موبایل کمک صورت می‌پذیرد و پروسه تعمیر ظرف چند ساعت تکمیل می‌شود و  گوشی تعمیر شده دوباره با پیک به مشتری تحویل داده خواهد شد. به طور کلی پروسه‌ای که باید برای انجام تعمیرات آیفون طی شود به شرح زیر است:

  • ثبت سفارش تعمیر: در قدم اول متقاضی تعمیرات باید سفارش خود را به ثبت برساند. برای انجام این کار کافیست با شماره 02175147 تماس گرفته شود یا فرم سفارش آنلاین تعمیرات آیفون در سایت موبایل کمک تکمیل گردد.
  • اعزام پیک و دریافت آیفون: پیک رایگان موبایل کمک در این مرحله به آدرس متقاضی اعزام و آیفون را درب منزل از وی تحویل می‌گیرد تا نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود نداشته باشد و وی بتواند به کارهای روزمره خود رسیدگی کند.
  • انجام تعمیرات اپل: آیفون توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده خواهد شد و کارشناسان این مرکز تعمیرات لازم را بر روی دستگاه انجام می‌دهند. پس از اطمینان از تعمیر موفقیت آمیز آیفون، هماهنگی های لازم جهت تحویل دستگاه به مشتری با وی انجام می‌شود.
  • تحویل آیفون: آیفون تعمیر شده دوباره توسط پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی تعمیرات ارسال می‌شود و درب منزل به وی تحویل داده خواهد شد.

بنابراین با سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون را بدون دردسر و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید و خیالتان هم از بابت کیفیت تعمیراتی که روی دستگاه انجام می‌شود راحت باشد. تیم موبایل کمک سعی می‌کنند تعمیر آیفون مشتریان را در سریع ترین زمان ممکن تکمیل کنند. عموما تعمیرات رایجی مثل تعویض باتری یا تعویض ال سی دی آیفون در این مرکز ظرف 2 ساعت تکمیل می‌شود. به منظور ثبت سفارش تعمیرات اپل و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره 02175147 تماس حاصل کنید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل