تعمیرات آیفون در گارانتی اپل تعمیرات آیفون در گارانتی اپل

تعمیرات آیفون در گارانتی اپل

تعمیر آیفون‌های اپل نسبت به دیگر گوشی های معمول و به ویژه گوشی های اندرویدی بازار نیازمند دقت بیشتری است. به همین سبب توصیه می‌شود انجام این کار فقط به نمایندگی تعمیرات Apple و مراکزی همچون موبایل کمک واگذار گردد تا بهترین نتیجه از تعمیرات به دست آید. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیرات   موبایل اپل را با گارانتی و قیمت مناسب انجام دهید. در ادامه بیشتر در مورد این مسئله صحبت خواهیم کرد. با موبایل کمک همراه باشید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

پیچیدگی تعمیرات آیفون اپل | نمایندگی تعمیرات Apple

اپل در طراحی آیفون ها دقت بالایی صرف می‌کند و قطعات سخت افزاری آن ها را به شیوه بسیار دقیق و حساب شده‌ای در کنار هم قرار می‌دهد. تراکم قطعات در آیفون های اپل بالاست و وقتی تعمیرکاری در حال تعمیر یک iPhone است باید دقت زیادی صرف کند و مراقب باشد که به قطعات سالم دستگاه آسیبی وارد نشود. رعایت کردن توالی مراحل تعمیرات آیفون هم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود و این توالی باید هم در حین باز کردن گوشی و هم بعد از انجام تعمیر و برای بستن آن رعایت شود.

همچنین عموما در آیفون ها از پیچ های خاصی استفاده می‌شود که به منظور باز کردن آن ها باید از پیچ گوشتی های خاص استفاده شود. بنابراین تعمیر آیفون های اپل نسبت به تعمیر دیگر گوشی های موبایل نسبتا پیچیدگی بیشتری دارد. تعمیرکاری که قرار است یک آیفون را تعمیر کند باید حتما در حوزه تعمیرات اپل و گجت های این شرکت اطلاعات و تجربه کافی داشته باشد، در غیر این صورت مطمئن باشید کیفیت تعمیر نهایی افت می‌کند. به همین سبب است که اکیدا توصیه داریم تعمیرات iPhone را در نمایندگی تعمیرات Apple و مرکز موبایل کمک انجام دهید.

 

تعمیرات آیفون اپل با گارانتی | گارانتی اپل

 

کارشناسانی که در مرکز موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل فعالیت دارند و تعمیر گوشی افراد به آن ها واگذار می‌شود بسیار با تجربه و کاربلد هستند و با در اختیار داشتن ابزارهای لازم می‌توانند به راحتی هر تعمیری که لازم باشد را بر روی آیفون انجام دهند. برخی از اصلی ترین تعمیراتی که عموما در موبایل کمک بر روی آیفون های اپل انجام می‌گیرد که مشمول گارانتی کیفیت و اورجینال بودن قطعات هم می‌شود به شرح زیر هستند:

  • تعمیر ال سی دی: تعویض و تعمیر ال سی دی آیفون های اپل رایج ترین تعمیری است که روی این گوشی ها صورت می‌پذیرد. تعویض ال سی دی زمانی انجام می‌شود که بنا به هر دلیل در عملکرد صفحه نمایش یا همان تاچ و ال سی دی موبایل مشکل و اختلالی به وجود آید. افتادن گوشی از دست کاربران و شکستن ال سی دی، سیاه شدن بخشی از ال سی دی، از کار افتادن تاچ، روشن نشدن صفحه نمایش و غیره از جمله اتفاق هایی هستند که می‌توانند کاربر را ملزم به تعویض ال سی دی آیفون کنند.

 

تعمیرات آیفون اپل با گارانتی | گارانتی اپل

 

در مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات Apple، تعویض ال سی دی آیفون ها با ضمانت اورجینال بودن ال سی دی جدیدی که در دستگاه نصب می‌شود انجام خواهد شد. بدین ترتیب خیال مشتری از بابت کیفیت قطعه یا همان صفحه نمایش جدیدی که در گوشی نصب می‌شود راحت خواهد بود. موبایل کمک همچنین کیفیت تعمیرات گوشی اپل را هم ضمانت می‌کند و در صورتی که بعد از انجام تعمیرات هر گونه مشکلی در عملکرد صفحه نمایش گوشی به وجود آید، دستگاه به صورت رایگان توسط تیم موبایل کمک تعمیر خواهد شد.

  • تعویض باتری: تعویض باتری تقریبا دومین تعمیر رایجی است که روی آیفون های اپل انجام می‌شود. به دلیل ماهیتی که باتری های لیتیوم یونی دارند باید بعد از چند سال که عمر مفید باتری به پایان می‌رسد نسبت به تعویض آن ها اقدام کرد. نکته مهم در تعویض باتری آیفون های اپل این است که باید از کیفیت باتری جدیدی که در گوشی نصب می‌شود مطمئن باشید. همچنین برای شناسایی زمان مناسب تعویض باتری آیفون خودتان هم می‌توانید از مقاله راهنمای زمان مناسب تعویض باتری گوشی چه زمانی است؟ کمک بگیرید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

خوشبختانه در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل تعویض باتری آیفون ها هم با ضمانت انجام می‌شود. موبایل کمک علاوه بر ضمانتی که در قبال کیفیت تعمیرات ارائه می‌کند، کیفیت و اورجینال بودن باتری آیفون را هم تضمین خواهد کرد. بدین ترتیب با واگذاری پروسه تعویض باتری iPhone به تیم موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر کاملا مطمئن را بر روی گوشی انجام دهید. پس تعویض باتری تقریبا دومین تعمیر شایعی است که روی آیفون های اپل انجام می‌شود. خوشبختانه همانطور که در مقاله تعمیرات آیفون و گوشی موبایل دیگر مشکل نیست اشاره کرده بودیم با خدماتی که موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات Apple ارائه کرده، دیگر تعمیر آیفون ها کار سختی نیست و به راحتی قابل انجام خواهد بود.

  • تعمیر دوربین: از دیگر تعمیراتی که زیاد در آیفون ها شاهد انجام آن هستیم، تعمیر دوربین است. تعمیر دوربین آیفون های اپل همیشه با تعویض لنز و ماژول دوربین تکمیل نمی‌شود و در خیلی از مواقع ممکن است با تعویض گلس یا شیشه روی لنز انجام گیرد. این روش تعمیر در شرایطی انتخاب می‌شود که در اثر ضربه یا فشاری که به گوشی وارد شده روی شیشه لنز دوربین آن شکستگی و ترک هایی به وجود آید و مانع عکسبرداری درست و مناسب شود. در مرکز موبایل کمک تعمیر دوربین آیفون ها هم با ضمانت قابل انجام خواهد بود.

 

تعمیرات آیفون اپل با گارانتی | گارانتی اپل

 

بنابراین با خدمات موبایل کمک می‌توانید هر تعمیری که در آیفون های اپل نیاز می‌شود را با اطمینان خاطر از کیفیت تعمیرات انجام دهید. با خدمات این مرکز دیگر پیچیدگی های تعمیرات اپل معنایی ندارد چون کارشناسان فعال در این مرکز تعمیرات بسیار با تجربه هستند و از پیشرفته ترین تجهیزات برای تعمیر آیفون مشتریان استفاده به عمل می‌آورند. بدین ترتیب تعمیرات لازم را بهترین کیفیت ممکن انجام می‌گیرد. ارائه گارانتی یا ضمانت در قابل تعمیرات آیفون به خوبی نشان می‌دهد که موبایل کمک تا چه اندازه نسبت به کیفیت خدمات خویش اعتماد به نفس و اطمینان دارد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل | تعمیرات تخصصی اپل | نمایندگی اپل در تهران

نمایندگی تعمیرات اپل در ایران | تعمیر تخصصی موبایل اپل

اگر به دنبال این هستید که تعمیرات تخصصی موبایل اپل بر روی گوشی شما انجام گیرد به هیچ عنوان نباید به سرویس هر مرجع و تعمیرکاری اعتماد کنید. همانطور که قبلا گفتیم آیفون های اپل گوشی های بسیار دقیق، ظریف و حساسی هستند و تعمیر آن ها فقط باید به دست افراد متخصص و با بکارگیری مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام شود، در غیر این صورت مطمئن باشید نتیجه تعمیرات رضایت بخش نخواهد بود. به همین سبب توصیه داریم برای تعمیر گوشی آیفون به نمایندگی تعمیرات اپل در ایران و مرکز موبایل کمک مراجعه نمایید. تعمیر تخصصی موبایل اپل در این مرکز با ضمانت قابل انجام است. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با بکارگیری خدمات موبایل کمک از آن ها بهره‌مند می‌شوید به شرح زیر هستند:

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای ثبت سفارش تعمیرات در مرکز موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد و ثبت سفارش با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت انجام می‌شود. سایر مراحل کار هم توسط تیم موبایل کمک مدیریت خواهد شد.

 

  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی آیفون متقاضیان انجام می‌شود تا مدت زمان مشخصی مشمول ضمانت خواهند بود.

 

  • قطعات اورجینال: قطعاتی که کارشناسان موبایل کمک در آیفون و آیپد مشتریان نصب می‌کنند مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین شده و از نظر اورجینال بودن ضمانت می‌شوند.

 

تعمیرات آیفون اپل با گارانتی | گارانتی اپل

 

 

  • سرعت عمل بالا: سرعت عمل بالا در تعمیرات هم از دیگر مزیت های اصلی سرویس موبایل کمک است. در این مرکز رایج ترین تعمیرات گوشی آیفون از قبیل تعویض ال سی دی، تعویض باتری و غیره عموما بیشتر از 3 ساعت زمان نمی‌برد.

 

  • کارشناسان با تجربه: کارشناسان فعال در مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات Apple از افراد با تجربه و خبره هستند. بنابراین با استفاده از خدمات این مرکز تعمیرات موبایل شما به دست افراد کاربلد انجام می‌شود و در نتیجه بهترین سطح کیفی را خواهد داشت.

 

  • مدرن ترین تجهیزات: در مرکز موبایل کمک از جدیدترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا برای تعمیر آیفون و آیپد متقاضیان استفاده به عمل می‌آید و این موضوع سبب می‌شود که تعمیرات با کیفیت بهتری قابل انجام باشد.

 

  • قیمت مناسب: تعرفه هایی که موبایل کمک و نمایندگی اپل برای انجام تعمیرات بر روی آیفون ها در نظر گرفته‌اند به مراتب مقرون به صرفه‌تر از قیمت هایی است که در بازار آزاد باید برای تعمیر آیفون ها پرداخت شود.

مسلما با توجه به مزیت های فوق موبایل کمک می‌تواند بهترین مرجع برای انجام تعمیرات گوشی ایفون باشد. اگر می‌خواهید تعمیر آیفون شما با بهترین کیفیت انجام شود و از ضمانت تعمیرات بهره‌مند شوید، موبایل کمک بهترین گزینه خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی آیفون با ضمانت | تعمیر آیفون | تعمیرات اپل

هزینه تعمیرات تخصصی آیفون و اپل | نمایندگی تعمیر آیفون با گارانتی

یکی دیگر از مهمترین مسائلی که باید به آن اشاره کنیم مربوط به هزینه تعمیرات تخصصی اپل می‌شود. خیلی از افراد تصور دارند اگر به نمایندگی تعمیر آیفون مراجعه کنند و تعمیرات موبایل خود را به کارشناسان این مرکز واگذار نمایند ملزم به پرداخت هزینه بیشتر نسبت به سرویس دیگر مراکز تعمیر خواهند شد، اما در واقع اینطور نیست و شرایط کاملا برعکس حکم فرماست! قیمت و هزینه تعمیر گوشی اپل و تعمیرات تخصصی آیفون در مراکزی مثل موبایل کمک که به عنوان نمایندگی تعمیر آیفون فعالیت دارند به مراتب کمتر از هزینه انجام تعمیرات مشابه در بازار آزاد خواهد بود.

 

تعمیرات آیفون اپل با گارانتی | گارانتی اپل

 

علاوه بر این مسئله زمانی که تعمیر آیفون به کارشناسان موبایل کمک و نمایندگی اپل واگذار شود خیال متقاضی تعمیرات از بابت کیفیت تعمیر دستگاه راحت خواهد بود و می‌تواند با خیال آسوده منتظر تعمیر شدن آیفون خویش باشید، اما در بازار آزاد تعمیرات موبایل اصلا اعتماد جایی ندارد و عموما تعمیرکاران سعی می‌کنند از هر روشی برای کسب سود بیشتر استفاده به عمل آورند و کیفیت تعمیرات آخرین اولویتی است که توسط آن ها در نظر گرفته می‌شود. البته همه تعمیرکاران بدین صورت نیستند اما تجربه نشان داده در 80 درصد مواقع شرایط نام برده شده حاکم خواهد بود.

با توجه به این موارد توصیه داریم برای انجام یک تعمیر مطمئن و کم هزینه از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیر آیفون استفاده به عمل آورید. با بکارگیری مدرن ترین تجهیزات در این مرکز و استفاده از تجربه کارشناسان مجرب و همچنین ارائه ضمانت در قبال تعمیرات و اورجینال بودن قطعات هیچ جای نگرانی دیگری برایتان باقی نمی‌ماند. وقتی هزینه تعمیر هم در موبایل کمک نسبت به سایر مراکز کمتر در نظر گرفته شده، بدون تردید سرویس این مرکز بهترین گزینه برای انجام تعمیرات گوشی آیفون خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل اپل | نمایندگی اپل | تعمیرات تخصصی اپل

مراحل ثبت سفارش و تعمیر آیفون در نمایندگی تعمیرات آیفون اپل

بستری که موبایل کمک برای ثبت سفارش و انجام تعمیرات بر روی آیفون های اپل ارائه کرده بسیار مناسب افرادی است که هر روز درگیر کارهای روزمره خویش هستند و فرصت کافی برای مراجعه حضوری به مراکز تعمیرات تخصصی Apple را ندارند. با استفاده از سرویس موبایل کمک می‌توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری سفارش تعمیر آیفون خود را به ثبت برسانید و ظرف چند ساعت گوشی تعمیر شده خود را درب منزل تحویل بگیرید. برای ثبت سفارش تعمیرات کافیست با شماره 02175147 تماس بگیرید یا فرم صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت شرکت را با دقت پر کنید.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، خیابان لاله، پلاک 9 واحد 2

 

تعمیرات آیفون اپل با گارانتی | گارانتی اپل

 

تمام هماهنگی های لازم در این مرحله طی تماس تلفنی با شما انجام می‌گیرد و پیک موبایل کمک جهت دریافت گوشی معیوب به آدرستان اعزام خواهد شد.  گوشی توسط پیک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم بر روی دستگاه انجام خواهد شد. طبیعتا در حین انجام این پروسه شما به کارهای روزمره خودتان رسیدگی می‌کنید و نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت. بعد از اطمینان از کیفیت تعمیرات آیفون هم گوشی با دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی ارسال شده و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود.

کل پروسه فوق عموما چیزی مابین 3 الی 5 ساعت به طول می‌انجامد. پس موبایل کمک روش تعمیر مدرن و بدون دردسری را برای انجام تعمیرات تلفن همراه ارائه کرده است. اگر می‌خواهید تعمیرات تخصصی Apple با ضمانت و بدون نیاز به مراجعه حضوری شما انجام گیرد، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است. به منظور ثبت سفارش تعمیرات و دریافت مشاوره رایگان قبل از سفارش هم می‌توانید مستقیما با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و از کارشناسان این مرکز تعمیرات تخصصی اپل راهنمایی بخواهید.

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل